امروز۱۴۰۱-۰۵-۱۷

خلاصه حرف ها و اظهارات انریکه – یاندل و جنیفر در تور تابستونی

خب من نمی دونستم چه طور باید درباره این خبر بنویسم و چه جوری شروع کنم.چون از من اخبار جدید انریکه تا حالا تو این سایت قرار نگرفته و نمی دونستم با توجه به این که ترجمه به عهده منه باید خبریم قرار بدم یا نه… به هر حال!..من خبرا رو از واشنگتن پست میگیرم.ویدیو هام از همون جا و نمیدونستم این جا چه خبره تا امروز.پست قبلی که مربوط به ترجمه بود رو حتما خوندید ولی من به شکل پرسش و پاسخ چیزی این بار قرار نمی دم.یه بخشای اسپانیایی هست که من به صورت خلاصه تو حرفای ویزین گفتم.که زیاد نیست و همون طور که دیدید اصل مصاحبه انگلیسیه طبق معمول .حرفایی که من توی این پست نوشتم کاملا متفاوته چون اصلا ربطی به سوالای فن ها نداره تا جایی که من می دونم و نمیدونم کیفیت ویدیو سایت چه طوریه و این قسمتا شاملش هست یا نه.کوتاه هست و مختصر.دوست داشتید و حوصله خوندن مطلبی رو بخونید…بخونید این بخشو.ضمنا از انریکه چیز خاصی نیست چون بیشترحرف ها از زبون جنیفر گفته شده درباره تور وانریکه بیشتر در سوالات طرفدارا شرکت داشت که این بخش مربوط به اونا نیست.

مطلب پیشنهادی
متن و ترجمه ي اهنگ Dont You Need Somebody

جنیفر لوپز، انریکه ایگلسیاس و هنرمند Wisin Y Yandel به نیرو های موزیک تابستون امسال می پیوندن.(صحبت میزبان یا همون طرف گوینده که ظاهرا اروپایی نیست)

the 20-city MEGA concert در ۱۴ جولای در مونترال آغاز خواهد شد.(لوپز و انریکه ایگلسیاس دوشنبه در لس آنجلس اعلام کردن خبر رو .اون قسمت انگلیسی همون تور بیست گانشونه که این طوری ازش یاد کردن)

“ما می خواهیم به شما هر چیزی که تا حالا به دست اوردم رو تقدیم کنیم . “من فکر می کنم که به یکی از تورهای تاریخی تبدیل شه واسه همیشه.(جنیفر این حرف رو با خنده بیان میکنه)

“من نمی دونم که تا به حال وجود داشته هم چین چیزی یا نه .. که توش خانواده لاتینی به این شکل جمع شده باشه باهم.(جنیفر که به انریکه خیلی فرصت نمی ده حرف بزنه اضافه می کنه این جمله رو)

این سفر شامل کارهای فرد و همچنین اجرای برنامه های مشترک هستش.”من یک دسته از آهنگ ها با Wisin Y Yandel دارم و مسلما با جنیفر.(همون طور که معلومه انریکه به جمعیت این حرف رو می زنه و بالاخره اون لبای مبارکو تکون میده)

مطلب پیشنهادی
متن وترجمه آهنگ Say It

تلویزیون میزبان ماریو لوپز-TV Host Mario Lopez – اطلاع مطبوعاتی ای که ایگلسیاس نویسنده آخرین اهنگ لوپز بود رو منتشر کرده که توی کنفرانس مطرح شده.(تو ویدیو من این قسمت نبود که از اخبار فهمیدم درباره اهنگ“Dance Again.”هم صحبت شده.)

دوقلو های ۴ ساله من…مکس و ام..-Max and Emme-در این تو ر داخل اوتوبوس ها حضور دارن.(کاملا معلومه که جنیفر اینو میگه.از بودن دو قلوهاشم خیلی خیلی خوش حال بود.داشت پرواز می کرد .در هر صورت …برعکس انریکه که بازم کم حرف و سر به زیر بود بیش تر..نظر شما چیه؟)

و اگه اونا بخوان راه دیوونگی رو پیش بگیرن—این تحت اللفظی بود و منظور نا اروم بودن دو قلو هاست—خونه مامان بزرگ همیشه وجود داره.(لوپز میگه)

Yandel که به نمایندگی از خودش و Wisin به دلیل عدم حضور Wisin به خاطر بیمار بودنش جرف می زنه ..شروع می کنه به ارایه نظراش و حرفاش وقدردانی خودشو به مطبوعات که در این کنفرانس حضور داشتن و طرفداران دیگه به زبون میاره و ابراز میکنه…

مطلب پیشنهادی
اجرایی زیبا از آهنگ El Perdón

“من واقعا خوشحالم”. “این یک لحظه بزرگ برای ماست.”(این قسمت مربوط به  Yandel هست که به اسپانیایی اینو میگه و نوشتم.در اون کنفرانس یه قسمت نام واقعیش اعلام میشه که بعدش یه سری حرف میزنن افراد سالن و واسم نامفهوم شد ادامش..میدونیم که نام واقعیش  Llandel Veguilla Malavé هستش ..کاملا مثل سایر اسامی اسپنیش با این شیوه پسوند ..)

“به اشتراک گذاری و تقسیم صحنه با انریکه ایگلسیاس و جنیفر لوپز یه معامله بزرگ برای ماست. ما واقعا قدردان و سپاسگزار همه به خصوص طرفداران حاضر در اینجاییم. “( Yandelبه اسپانیایی این قسمت رو میگه که واقعا خیلی خوب حرف میزد همون طور که خوندید و شنیدید..بهتر از جنیفر و انریکه حتی..)

لوپز پس از حرفای Yandelیا همون ویزین صحبت هایی درباره گسترش تور و امکانات این کار برای بین المللی شدن به میون اورد که خودش بازم تکرار کرد که تور از امریکا شروع میشه..برنامشم که که میدونید به چه شکلیه..

منا هستم،مترجم بخش اسپانیایی سایت. حدود 6 ساله که آثار واخبار انریکه رو به صورت مداوم پی گیری می کنم.امیدورام از مطالبی که توسط من ارائه می شه رضایت کافی رو داشته باشید.

یک نظر

 1. aliv پاسخ

  خب هنوز که جوابمو ندادی..میدونم میدی ..ولی هنوز تو سایتت ندادی..بذار یه جمله ام به زبون مادریت یعنی اونی که مخصوص مامانته می نویسم..توام یه جمله به همین زبون بنویس اگه جواب دادی عزیز دلم..
  أحبک …. هنا حتى من بقیه رسالتک … لکنی أعتقد أنک أیضا الشطف الکتابه بشکل جید لک فی وقت لاحق…هل ترید منی أن ترجمه naked الترجمه التی لیست هنا.شکرا

  1. mona نویسنده پاسخ

   بی خیال این عربی شو …من تو فارسیم موندم ..ترجمه متن تو سایت هست که توسط یکی دیگه نوشته شده..مشکلی بود بگو

 2. hami پاسخ

  نوشتم به اسپانیایی تا اولین نظرو از من اون جوری که دوست داری بخونی…دووووست دارم.خیلی خیلی زیاد

  1. mona نویسنده پاسخ

   خواهش میکنم خودتو معرفی کن دقیق…نمی دونم چی جوابتو بدم چون نمیشناسمت و منظورتو نمی گیرم

 3. hami پاسخ

  muy, muy bueno .. usted es el mejor traductor en este sitio … no pagan atención, en realidad lo que otros say.i sé que me quieres y sé que te quiero de verdad … es la primera vez que comentar en este sitio .. . mejor que otros con lo mejor de la mente de su

  1. mona نویسنده پاسخ

   خواهش میکنم…ولی من نه تورو دقیقا می شناسم نه فکر میکنم هم چین جمله ایو بهت گفته باشم…تو نظرای بعدیت واضح تر بگو.حرفت یه کمی عجیبه..من تا حالا این حرفو تو سایت به کسی نزدم.

 4. ali.v پاسخ

  مرسی از این بخش…من خودم میدونم که هر چی ام باشه و هر مشکلی مشکل از ترجمت نیست که بیست بیست هست و بوده.فقط مثل این که از نظرای من این جا خوش حال نیستی.درسته؟

  1. mona نویسنده پاسخ

   هم چین چیزی نیست.ببین علی جون!..هر حرفی هست شخصا بهم بگید.

 5. Erfan14 پاسخ

  دست شما درد نکنه منا خانوم.راستش منم با شما موافقم.انریکه باید بیشتر حرف میزد.راستی نظر کلی شما درمورد جنیفر چیه؟

  1. mona نویسنده پاسخ

   خواهش می کنم عرفان جون…می ترسم نظرمو بگم بازم بقیه سریع موضع بگیرن…ولی میگم..به نظر من جنیفر یه سوپزاستار بزرگ و خوش ذوق هستش که پول فکر و خلاقیت و انرام زیباشو می خوره و من اونو خیلی فراتر از انریکه می دونم….امیدورم ناراحت نشن طرفدارای انریکه که البته خودم جز اونام..

 6. mahgol پاسخ

  مخسی منا جون؛خیلی خوب نوشتی و توصیف کردی حتی میشد بدون دیدن ویدئو با نوشته شما اونو تصور کرد؛بازم ممنون گلم

  1. mona نویسنده پاسخ

   خواهش میکنم مهگل عزیز…من اگه وقت کنم دقیق قسمت های اسپانیایی رو گوش کنم بقیه رو کامل مینویسم..چون بیشتر از اینا اسپنیش پروندن اون وسط!!!!!

 7. علی پاسخ

  ترانه نعره بکش به حالم بخند ترانه گریه کن چشماتو ببند ترانه ببین چه طور غرقم تو لجن ترانه تو بیا این بار منو خط بزن سلام راستش چند روز میشد که به سایت شما سر نزدم وقتی سیستم رو روشن کردم
  اول رفتم سراغ اهنگ خدا خوابه از شاهین نجفی خیلی اهنگش دیوونست در مورد این که انریکه کم تر حرف زده خیلی خوشم امد این طوری ادب رو رعایت کرده و شخصیت خودش رو نشون داده

  1. mona نویسنده پاسخ

   من که خوشم نیومد باید بیشتر نظراتشو ابراز میکرد….ممنون از این که به سایت خودت سر زدی و افتخار دادی به من و این تاپیک رو خوندی

 8. lara پاسخ

  مرسی منا جووووونم گل کاشتی،هنوزم میگی انی خوش تیپ نیست؟ببین چه ناز شده

  1. mona نویسنده پاسخ

   بابا به جون خودم من منظوری نداشتم..من نظر شخصیمو گفتم و هنوزم میگم خوش پوش نیست..بعد از چند وقت من یه نظر کوچولو گذاشتم که جوابشم دیدم و خیلی خیلی متعجب شدم..چون متاسفانه تو سایت داره خیلی اغراق میشه و چیزای مثبت گفته میشه..این جا خوب شده دوست خوبم….ممنون از این که پست این جانب حقیر رو میخونی ..مرسی

 9. سارا پاسخ

  دست گلت درد نکنه منا جان عاااااااااااااااااالی بود مث همیشه

  1. mona نویسنده پاسخ

   قابلتونو نداشت سارا جون….کم و کاستیاشو همه باید به بزرگی خودتون ببخشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *