امروز۱۴۰۳-۰۴-۰۱

درباره تیم انریکه ایران

با سلام خدمت تمام هواداران انریکه و بازدید کنندگان گرامی سایت. افتتاح دوباره ی سایت انریکه ایران را به همه ی شما دوستداران تبریک میگوییم. با تلاش مداوم دوستان در بخش برنامه نویسی و پشتیبانی سعی بر ساختن سایتی کرده ایم که شایستگی هواداران انریکه در ایران را داشته باشد و بتوانیم بیش از پیش لحظات شادی را در کنار هم داشته باشیم. در این سایت سعی میشود علاوه بر پوشش کامل اخبار مربوط به انریکه ایگلسیاس شما را با انریکه, آثارش و هر چیزی که لازم است از این ستاره موسیقی بدانید آشنا کنیم; و همچنین محفلی باشیم برای کنار هم قرار گرفتن طرفدارن انریکه. شما در اینجا علاوه بر اینکه می‌توانید تمامی موزیک ها و ویدئوهای انریکه رو با کیفیت بالا همراه با زیرنویس فارسی دانلود کنید در بخش کنسرت به همین صورت می‌توانید تمامی کنسرت های رسمی انریکه رو با بالاترین کیفیت موجود همراه با زیرنویس دانلود کنید. امیدواریم لحظات خوشی را در این سایت با ما و در کنار ما داشته باشید.

این سایت از بهم پیوستن دو سایت بزرگ انریکه در ایران ،انریکه۴یو و انریکه۴آل بوجود آمده. دیگه نه ۴یو و نه ۴آل، وجود ندارن بلکه  به جاشون، انریکه ایران با صلابت ایستاده تا به هدفش  که هرچه بزرگترشدن رسانه انریکه در ایران هست پایبند باشه. در این راه تا به اینجا قدم های خوبی برداشتیم تا اخبار انریکه در ایران هر چه بهتر و گسترده تر پوشش داده بشه و همچنین نگاهی به بین المللی شدن و داشتن بزرگترین سایت طرفداری در آسیا دارد که تا به اینجا موفق شده در بین تمامی فن کلاب های کشورهای مختلف از جمله اسپانیا، برزیل، امریکا، آلمان، ترکیه و… بسیاری از کشورهای دیگه شناخته بشه و مسیر صعودی خودشو طی کنه! انریکه ایران هم گهگاهی برای اینکار، گام هایی موثری بر میداره تا صدای این رسانه ی بزرگ به گوش خواننده محبوبمون انریکه برسه تا بدونه چه طرفدارای خونگرم و خوبی توی ایران داره.

امیدواریم مثله همیشه ما رو همراهی کنید و نظرات و پیشنهادات خودتونو با ما در میون بذارید!

ایمیل رسمی و معتبر سایت : e[email protected]


تمامی افراد و عواملی که برای این سایت فعالیت دارند :

نویسنده ها :

(مدیرسایت) : سجاد و احسان

(پشتیبانی و بهینه سازی سایت) : سهند

(مدیر سرور  و  وب مسترینگ سایت) : سجاد (Sajad Enrique)

(نویسنده و مترجم ) : ریحانه و سجاد و حسین

زیرنویس ها : حسین

آپلود و تهیه ی فایلهای سایت : حسین و میلاد

مدیریت صفحات اجتماعی سایت :

فیسبوک : ریحانه

اینستاگرام : سجاد , ریحانه , احسان , امیرعباس

توییتر : سجاد

تلگرام : ریحانه، احسان، امیرعباس، سجاد و معین

با تشکر از دوستان خوبمون که هم با نظرات و هم با هزینه های سایت همراهی می کنند و دوستانیکه همیشه همراه سایت بودند.شاد و پایدار باشید;از همگی شما ممنونیم.