امروز۱۴۰۱-۰۵-۱۷

نظر متفاوت انریکه ایگلسیاس در مورد ازدواج و پدر شدنش

ترجمه ی مصاحبه جدید انریکه با مجله ی Quién :

انریکه، که تازه آهنگ “Move To Miami” را منتشر کرده وقتی که حساسیت مردم رو که هر کس دنبال اینه که بدونه اون و آنا (نامزد انریکه) روزی ازدواج خواهند کرد یا نه می خنده، چرا که اون ها به این سادگی به ازدواج باور ندارند؟

 

به عقیده ی انریکه ازدواج، شادی یک زن را تعریف نمی کند و می گوید : “ممکن است تصور بشه که من مخالف ازدواج هستم، من مخالف ازدواج نیستم، اما اونقدری که دیگران به ازدواج اهمیت میدن برای من مهم نیست. ازدواج باعث نمیشه تا احساسم نسبت به دوست دخترم تغییر کنه و مطمئن نیستم با ازدواج خوشحال تر باشم.

به نظر من عالیه اگر این چیزیه که شما می خواهید انجامش بدین، اما اونچه که من همیشه گفتم این هستش که این به این معنی نیست که شما شادتر میشین، من شوهرایی رو میشناسم که سالها غمگین هستند. اگر ازدواج نکنید چیز عجیب نیست، این به این معنی نیست که شما خوشحال نخواهید شد و اگر ازدواج کنین به دوست دختر یا شریک زندگی خود نزدیک تر نمیشین و تعهد و وفا داری و در کل دوست داشتن شما نبایست صرفا با فعل ازدواج معنی پیدا کنه که با نبودش اونا هارو از دست بدین. ازدواج معنیش این نیست که طرف مقابلتون رو بیشتر دوست داشته باشین یا اینکه بیشتر به هم وفادار باشین. منظورم اینه که با تموم شدن روز وقتی با کسی هستین معنیش اینه که ازدواج کردین . ازدواج یعنی با کسی که دوستش داری باشی و این باعث خوشحالیت میشه این یعنی من خوبم ، این یعنی من خوشحالم ، این یعنی اینکه من قراره با شریک زندگیم مدت طولانی زندگی کنم …”.

 

مطلب پیشنهادی
7سوال از انریکه ایگلسیاس

 

یه مسئله ی دیگه ای که اونارو به هم وصل میکنه, به علاوه ی احترام و آزادی به صورت جداگانه, اونم اینه که اونا خیلی خوب همدیگرو میفهمن.
چون برای رسیدن به موفقیتای انریکه در این سطح , نظم ورزشی خاصی مورد نیازه.
“ورزشکار و مشهور بودن به طورهمزمان , اون من رو خیلی خوب درک میکنه.اون میدونه که این نظم میخواد, میدونه که این حرفه چه چیزایی لازم داره.میدونم که اگه اینو نمیدونستم, زندگی با کسی که منو درک نمیکرد خیلی برام سخت میشد.”

 

مطلب پیشنهادی
ترجمه مصاحبه ی انریکه با کانال EN PRIMICIA

 

این بخش مهم زندگیش به عنوان یک زوج , با احترام به شخصیت طرفین هستش که میگه : “من مبهم ترین آدم دنیام. اگه من کلاهی رو که خیلی دوسش دارم با یه شلوار ۱۰ سال استفاده کنم, پارتنرم (نامزدم) منو میفهمه. اون میدونه که وقتی منو دید همین شکلی بودم و تغییر نمیکنم.” انریکه با لبخند اضافه میکنه.“شاید پارتنرامون (نامرد هامون) بتونن کمکمون کنن که یکم خودمونو بهتر ببینیم ,بله اونا روتو تاثیر میذارن اما با این حال این خودش یک راهه … من که تغیر نمیکنم ولی تنها کسی که میتونه تو تغییر کردن بهم کمک کنه آناست”

 

مطلب پیشنهادی
مصاحبه ی انریکه با مجله ی Para Todos

“پدر شدن همه چیزو تغییر میده خیلی در نگرشم نه اما در اولیت هایم تاثییر خودشو میزاره. پدرشدن ی حس شعف غیر قابل باوری در درون شما به وجود میاره و همچنین ی حس مسولییتی بزرگ که با وجود این که میدونم میخوام مثل قبل از علایقم لذت ببرم … همون علایقی که همیشه بهم انگیزه شعر نوشتن و سرودن آهنگ هام رو میده باوجودش خوشبختانه میتونم این شانسو داشته باشم که در کنارش یک پدر خوب هم باشم”

ترجمه : وفا

اسکن مجله : محمد رضا

 

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *