امروز۱۴۰۰-۰۶-۳۱

انریکه ایگلسیاس:روابط، احساسات و ویژگی های فردی

انریکه ایگلسیاس، طغیان مکرر عاطفی زیادی رو با توجه به خلق و خوی آتشین و هیجانی آنی خودش  داره. انریکه  خودش رو آدمی روراست و صادق بیان می کنه و به نظرش هیچ کسی نمی تونه احساسات شخصی اونو درک کنه.. با این حال، انریکه ایگلسیاس از نشون دادن ضعف خودش،نیاز به حمایت، راحتی و رفاه در زندگی خودش متنفره .اون اغلب برای خودش و اطرافیانش بی تاب و نگرانه.. انریکه  به شدت از وابستگی عاطفی متنفره و هرگز یه آدم شاکی و معترض رو دوست نداره.

انریکه ایگلسیاس الهام بخش دیگران برای  اقدام کردن و حرکت وجهش های مثبته. به خاطر شوق و اشتیاقش برای روبه رو شدن با چالش های زندگی.، افرادی  رو که ماجراجو، شجاع و مستقل هستن به خودش جذب کرده.. انریکه همیشه تا حدودی مایل به ریاست و سلطه ست ولی از بودن با افرادی که باعث میشه اون رو مثل یه رئیس ببینن دوری می کنه.

do u know

. اون از  یه مبارزه خوب لذت می بره گاهی اوقات. روابطی که بر اساس احترام متقابل و آزادی عاطفی ساخته شده باشه  ایده آل های انریکه هستن. انریکه ایگلسیاس  به گفته خودش مثل مسیح به صلیب کشیده شده روی زمین می افته اگه فعالیت فیزیکی نداشته باشه.. ایگلسیاس  بهترین احساسشو وقتی داره که در رقابت های  تنیس  شرکت می کنه یا racquetball  (و یا درگیر شدن در شکل دیگری از ورزش های رقابتی) .

مطلب پیشنهادی
انریکه ایگلسیاس و انفجار لاتین

 ایگلسیاس به خوبی با عموم مردم  کار می کنه و برای اون چیزی که  عموم مردم می خوان تلاش می کنه.. داشتن یه “لانه” ( منظور تنها جایی برای کار کردن و نه عاطفه ای)  تنها برای انریکه لازم نیست.  او ن ممکنه بیشتر  انرژی عاطفی خودشو در  زندگی عمومی نسبت به زندگی خصوصیش  سرمایه گذاری کنه..  مراقبت از دیگران، ظرفیت های حرفه ای  انریکست.

 اون بردبار و  بخشندست و همیشه آماده برای چشم پوشی از اشتباهات  دیگرانه و به دیگران شانس دوم میده درکار

. انریکه ایگلسیاس  لذت می بره از  راحتی و خوشحالی دیگران. از اون جا که سخاوت زیادی رو در ارتباط با دوستانش داره از نظر مالی نعمت های زیادی به اون داده شده و همواره بهره مند بوده.

از اطرف دیگه به انریکه ایگلسیاس به عنوان  انسان خوب، و  درونگرا، خود شامل، حتی بدبین  گاهی  نگاه میشه که در هرصورت  سخاوت اون ستودنیه.

 . انریکه ایگلسیاس اغلب احساس می کنه که او ن باید چیزی رو انجام بده یا کاری که حتی مورد تایید بقیه نیست!

 اون نسبت به  انتقاد بسیار حساسه و به راحتی احساس می کنه از سمت و سویی به اون ظلم شده یا اونو نادیده گرفتن.

 اگر چه  ممکنه  از دور سرد و بی احساس به نظر برسه. ولی بسیار حساسه. عاشق اینه که شامل باشه در کاری. ممکنه به نظر برسه  برای انریکه ایگلسیاس عقب نشینی  برای دوری از خطر ضربه های عاطفی راحت باشه ولی سخت به درون اون میشه پی برد.،. احتیاط اون  به برقراری روابط نزدیک عاطفی با عث میشه که کمتر  دوستان واقعی  داشته باشه.

مطلب پیشنهادی
OK مجله ی مردم مکزیکی

. ایگلسیاس می تونه  امنیت درونی و قدرتش رو در دوره ی تنهایی به دست بیاره. تغذیه مناسب باعث میشه بتونه علایق خودشو پیدا کنه و همه ی اینا در اوقات تنهایی میسر می شه.

018iq5

زیبایی و هماهنگی محیط اطراف  اثر بسیار قوی بر روی احساسات ایگلسیاس داره. اون بسیار حساسه و موندن در یک اتمسفز ثابت براش سخته. اختلاف و یا نا هنجاری  محیط رو نمیتونه تحمل کنه.

خوش قلبی ،صلح دوستی و ملایمت همه و همه عواملی هستن که انریکه با استفاده از اونا سعی داره جنگ و خشونت رو به کنار بذاره و مردم رو خوش حال کنه.

  در یک رابطه عشقی، انریکه ایگلسیاس بیشتر از اندام و استایل طرف، به هوش و حس شوخ طبعی اون عشق می ورزه.. انریکه  دوستدار شریکی هست  که ذهنو زنده نگه می داره و او نوبه حدس زدن  وادار می کنه.  انریکه ایگلسیاس  نسبت به کسی که سوال نمی پرسه و از تغییرات شگفت زده نمی شه  بی قرار و بی حوصله می شه .

به اشتراک گذاری ایده توسط طرف مقابلش اونو خوش حال میکنه.

مطلب پیشنهادی
متن و ترجمه ی آهنگ Experiencia Religiosa

.انریکه ایگلسیاس نیاز به تحریک فراوان اجتماعی، تا حدودی  گپ زدن با جنس مخالفش ، و دوستانی از هردو جنس داره..

 ایگلسیاس  شریک حسود و کسی که در قبال حس مالکیت داشته باشه رو کسی میدونه که فقط انسانو به تنگ میاره.

 انریکه ایگلسیاس اغلب محبت خودشو ، و یا احساسات خود شو سخت میتونه ابراز کنه.. آشکارا محبت  کردن و اعتماد  کردن به نظر محیط امنی رو برای انریکه به وجود نمیاره… از نظر انریکه ما ممکنه  درگیر روابط عاشقانه مخفی و یا سقوط در عشق با کسی که کاملا به او ن دسترسی نداریم بشیم . عشق و ایثار همواره دست به دست هم حرکت می کنن..

eni

. انریکه ایگلسیاس همیشه مایله آزمایش کنه و یا به توصیه های شریک زندگیش عمل کنه و تست کنه اونارو. از سورپرایز شدن لذت می بره.

داشتن آزادی و استقلال در یک رابطه باعث میشه علاقه بیش از پیش باشه .

. انریکه ایگلسیاس دارای طبیعت بسیار وابسته به عشق ،شهوت  و ج ن  س ی  هست  و اغلب ممکنه خودشو با نوعی اجبار از دورنش به کسی وابسته ببینه!

. ایگلسیاس می تونه روابطشو کنترل کنه و میل زیادی برای این کار داره!

…………………………………………………………………………………..

source: you & enrique./ GRAY/ENGLISH  TO PERSIAN TRANSLATION

منبع: من و انریکه/ گری استافورد/ترجمه شده از منبع انگلیسی به فارسی

منا هستم،مترجم بخش اسپانیایی سایت. حدود 6 ساله که آثار واخبار انریکه رو به صورت مداوم پی گیری می کنم.امیدورام از مطالبی که توسط من ارائه می شه رضایت کافی رو داشته باشید.

یک نظر

 1. مهراز پاسخ

  با اینکه زیاداز ترانه های عاشقونه به خصوص غمگین خوشم نمیاد ولی ترانه و صدای عجیب و سوزناک انریکه و این مشخّصاتی که ذکر کردید که تا حدّی از چهره اش پیداست اون رو جزو معدود خواننده هایی قرار داده که نمی تونم و نمی خوام ازش دل بکنم.

 2. YASAMIN پاسخ

  ممنون دوست عزیز!اطلاعات بسیار مفیدی بود!به خاطر همین خصوصیات قشنگ اخلاقیه که توی عکس ها ومصاحبه هاش اینقدر صمیمی به نظر میاد!راستی! به انریکه ی عزیزم میاد بسیییییییییییار عاشق پیشه باشه!ولی گفته بودی ازوابستگی عاطفی متنفره!من عاااااااااااااااااااشق انریکه ام !فداش بشم الهی!

 3. khayyam پاسخ

  کارت حرف نداشت منا عالی بود. من همیشه این جمله رو میگم که افتخار میکنم طرفدار انریکه هستم .مرررررررررررسی

 4. HAMED پاسخ

  زحمت کشیدی واقعا مچکر. هرچی از این خواننده ی مردمی و خوش اخلاق تعریف کنیم کمه….

 5. tina پاسخ

  مرسی منا جون واقعا خیلی قشنگه این پستت انریکه رو توصیف کرده…حالا شاید اگه کسی مث ما انریکه رو نشناسه این متنو بخونه واقعا باورش نشه و نفهمه چی میگه..اما ماها خوب می تونیم انریکه رو با این توضیحاتی که دادی مچ کنیم…کارت بیست بود…مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *