آرشیو زیرنویس فارسی تمامی موزیک ویدیوهای انریکه

بیوگرافی همکاران انریکه
50

همیشه بهترینها رو برای این سایت خواستیم و بهترین آرشیو ممکن رو در اختیارتون گذاشتیم ! اینبار تصمیم گرفتم زیرنویس هایی کاملا اختصاصی از (سایت انریکه ایران) که با زحمات دوست خوبم “علیرضا جان” آماده کردیم رو به صورت آماده و مرتب (بصورت یکجا) برای دانلود قرار بدم .تا هم خیلی مرتب و منظم باشه و هم شما برای دسترسی به زیرنویس های انریکه دچار سردرگمی نشید ! در واقع در این پست بیشترین تشکر و توجه باید ویژه ی دوست خوبم (علیرضا) و ترجمه های دقیق تینا خانم باشه که در یک کار گروهی باعث شدند با کنار هم بودنمون این آرشیو کامل و یکدست اماده بشه . همیشه کارهای گروهی بهتر از کارهای فردیمون بوده و هست .مطمئنا ازین بخش لذت خواهید برد .

• در این مطلب تمامی زیرنویسهای موزیک ویدئوهای انریکه رو با تفکیک البوم ملاحظه میکنید .

• همچنین اطلاعات مختصری از کارگردانهای موزیک ویدیوها خواهید خوند .

 ۱ – انریکه ایگلسیاس (Enrique Iglesias 1995) :

enrique iglesias-1995

 مختصری از نخستین البوم انریکه : البوم بین سالهای ۱۹۹۴ – ۱۹۹۵ ضبط و در ۲۱ نوامبر ۱۹۹۵ با ۱۰ ترک به زبان اسپانیایی از کمپانی Fonovisa روانه بازار شد . آهنگهای البوم در سبکهای پاپ و لاتین پاپ خونده شدند . مدت زمان البوم ۳۴:۳۳ ثانیس . تمام اهنگهای این البوم توسط خود انریکه (Solo) خونده شده . و نخستین البوم استودیویی و اولین البوم رسمی (اسپانیایی) او محسوب میشه .

برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

 موزیک ویدئو های منتشر شده از البوم Enrique Iglesias 1995 :

(ویدئو ها به ترتیب قرارگیریشون در البوم نام برده شدند)

(Trapecista) : این ویدئو با کارگردانی “جان اسمال در کنار (Georg Szalai و Thorkell Hardarson) در سال ۱۹۹۶ ساخته شد .همبازی انریکه در این کلیپ Estefania Luyk مدل اسپانیاییه .

(Si Tu Te Vas) : این ویدئو با کارگردانیه “جان اسمال در کنار (Georg Szalai و Thorkell Hardarson) در سال ۱۹۹۵ ساخته شد . همبازی انریکه در این کلیپ Lori Herbert مدل امریکاییه .

(Experiencia Religiosa) : این ویدئو با کارگردانیه “جان اسمال”در کنار (Georg Szalai و Thorkell Hardarson) در سال ۱۹۹۵ ساخته شد . همبازی انریکه در این کلیپ Lori Herbert مدل امریکاییه .

(Inalcanzable) : اطلاعاتی درباره کارگردان این ویدئو موجود نیست . اما کلیپ در سال ۱۹۹۵ با حمایت کمپانی Universal latino در داخل استودیو فیلمبرداری شد .(این ویدئو به صورت غیر رسمی منتشر شد)

Georg Szalai-Thorkell Hardarson-  [Jon Small] ((Si Tu Te Vas-Experiencia Religiosa-Trapecista)

در عکس بالا “جان اسمال” (اهل نیویورک) رو در کنار جورج زالای و تورکِلهاردارسون ملاحظه می کنید.

از نخستین البوم انریکه ۴ موزیک ویدئو منتشر شد . بیوگرافیه کوچکی از این کارگردان ها بخونید.

Georg Szalai و Thorkell Hardarson (کارگردان Trapecista , Si TuTe Vas , Experiencia Religiosa) :

Thorkell Sigurdur Hardarson :

 عضو گروه Markell Production از کشور ایسلند . اونا با کارایی مثله Punk in Iceland معروف شدند . و بیشتر کارهاشون ساخت مستند درباره مسائل زمین شناسی ، سیاسی و مسائله روزه . از آخرین پروژه هاشون  به نام های نماد گرایی و دست های جدید در حال ساخت هستند .

Thorkell Hardarson, Georg Szalai, Michael Madsen, Alexandra Codina, Jon Small

“Thorkell Hardarson, Georg Szalai, Michael Madsen, Alexandra Codina, Jon Small”

Georg Szalai :

جورج زالای رئیس دفتر نیویورک و سردبیر تجاری در Hollywood Reporter است . در این بخش او مسئول نظارت بر تمام کسب و کار و پوشش های خبری در نشریه در نیویورکه .او در اکتبر ۲۰۰۱ به عنوان یک کارگذار تجاری به THR پیوست . پیش ازین جورج به عنوان مسئول ارتباطات و سرگرمی و تبلیغات برای Bridge News کار میکرد ، که یک سرویس اخبار مالی هست . او در سال ۱۹۹۹ به عنوان نویسنده تیترهای خبری ، قبل ازینکه خودش وارد صنعت خبرنگاری بشه به این کار مشغول بود .

جورج بومی وین (پایتخت اتریش) است و در حال حاضر به عنوان متخصص صنعت و مفسر در شبکه های سی ان بی سی ، فاکس نیوز ، سی ان ان ، تلویزیون بلومبرگ و رادیو NRP AP و سایر رسانه ها فعالیت می کنه .


۲ – زیستن (Vivir 1996) :

vivir-1997

 مختصری از دومین البوم انریکه : البوم بین سالهای ۱۹۹۵ – ۱۹۹۶ ضبط و در ۲۸ ژانویه ۱۹۹۷ با ۱۰ ترک به زبان اسپانیایی از کمپانی Fonovisa روانه بازار شد . آهنگهای البوم در سبکهای مختلف پاپ / سافت راک / لاتین پاپ خونده شدند . مدت زمان البوم ۳۹:۱۱ ثانیس . این البوم دومین البوم رسمیه استودیویی انریکس و همچنین دومین البوم تمام اسپانیایی انریکه محسوب میشه .

برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

 موزیک ویدئو های منتشر شده از البوم Vivir 1996 :

(ویدئو ها به ترتیب قرارگیریشون در البوم نام برده شدند )

(Enamorado Por Primera Vez) : این ویدئو با کارگردانیه “جین سیمپسون” (Jane Simpson) در سال ۱۹۹۷ ساخته شد .

Jane Simpson (Enamorado Por Primera Vez)

“Jane Simpson”

Jane Simpson ، کارگردان ، نویسنده ، ادیتور اهل لس آنجلس امریکاست که تجربه های زیادی در زمینه فیلم و ویدیوهای تلویزیونی داره . وی موفق شده با ارائه ی کارهای زیبا و جالب عضو شرکت UCLA فیلم بشه و واسه این کمپانی محصولات جدید تولید کنه . سیمپسون در زمینه انیمیشن هم دستی داره . او چندین برنامه ی تلویزیونی ساخته که از شبکه های CBS و دیزنی پخش شده . مهارت داستان سرایی هم داره .و از روی داستان هاش انیمیشن هایی هم ساخته شده .

جین سیمپسون برای هنرمندانی از جمله انریکه ، Chaka Khan, Concrete Blonde, Thelonious Monster, Patti LaBelle موزیک ویدیو ساخته .او در حال حاضر فعالیتهای محدودی در زمینه فیلم کوتاه و انیمیشن داره و در انجمن های خیریه ای همچون SBE و EBE enterprise فعالیت می کنه .

 (Solo En Ti) : این ویدئو با کارگردانیه “فرنان مارتینز” (Fernan Martinez) در سال ۱۹۹۷ ساخته شد .

 (Only You) : این ویدئو با کارگردانیه “فرنان مارتینز” (Fernan Martinez) در سال ۱۹۹۷ ساخته شد .

Fernan Martinez (Solo En Ti)

“Fernan Martinez”

Fernán Martínez Mahecha ، روزنامه نگار ، مدیر استعدادیابی ، تولید کننده بزرگ کلمبیایی یکی از بهترین مدیربرنامه های دنیاست که قبل ازینکه مدیربرنامه انریکه بشه برای پدر انریکه ، خولیو ایگلسیاس برنامه ریزی می کرده . همکاری های فرنان از نخستین البوم انریکه شروع شد و کمی قبل تر ازون این فرنان مارتینز بود که صدای انریکه رو کشف کرد و تشخیص داد که صدای انریکه خیلی پرقدرته و میتونه همه رو جادو کنه !

او همچنین به عنوان برنامه ریز کنسرت هم فعالیت کرده و می کنه .فرنان سال ۲۰۱۲ در کنسرت پل مک کارتنی در بوگوتا به عنوان تهیه کننده حضور داشت .کنسرتی که در قلب کلمبیا در میدان انقلاب در هاوانا برگزار شده بود و بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تا جمعیت اومده بودند و در بیش از ۲۵ کشور دنیا از تلویزیون پخش شد .

او در حال حاضر مدیر برنامه های فوتبالیست کلمبیایی رئال مادرید (جیمز رودریگز) هست .


۳ – چیزهایی از عشق (Cosas Del Amor) :

cosas del amor-1998

 مختصری از سومین البوم انریکه : این البوم بین سالهای ۱۹۹۷ – ۱۹۹۸ ضبط و در ۲۲ سپتامبر ۱۹۹۸ با ۱۰ ترک به همراه دو سینگل “Esperanza” و “Nunca Te Olvidare” از کمپانی Fonovisa منتشر شد . تمامی اهنگهای البوم به سبک پاپ خونده شدند . مدت زمان البوم ۴۵:۴۴ ثانیس . این البوم سومین البوم رسمیه استودیویی انریکس و سومین البوم تمام اسپانیایی انریکه به حساب میاد .

برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

 موزیک ویدئو های منتشر شده از البوم Cosas Del Amor :

(ویدئو ها به ترتیب قرارگیریشون در البوم نام برده شدند )

(Nunca Te Olvidare) : این ویدئو با کارگردانیه “ژولیان پاستور” (Nigel Dick) در سال ۱۹۹۹ ساخته شد . در این کلیپ بازیگر و مدل معروف مکزیک Blanca Soto بازی میکنه .

Nigel Dick(Nunca Te Olvidare-Bailamos)

“Nigel Dick”

Nigel Dick متولد ۲۱ مارس ۱۹۵۳ یکی از قدیمی ترین کارگردانهای موزیک ویدیو با بیش از ۵۰۰ موزیک ویدیو به شمار میره . نایجل در شمال یورک شایر انگلستان به دنیا اومده . در موریک ویدیو و فیلمهای انگلیسی زیادی کارگردانی کرده .او علاوه بر کارگردانی ، به عنوان نویسنده و موسیقیدان در لس آنجلس کالیفرنیا مشغول کاره .

او ویدیوهای زیادی از آهنگهای معروف از خواننده های بزرگ رو ویدیو کرده از جمله موزیک ویدیوی Falling into You از سلن دیون ، Don’t Look Back in Anger از راک باند معروف Oasis ، ویدیوی As Long as You Love Me از بک استریت بویز ، ویدیوی (You Drive Me) Crazy از بریتنی اسپیرز ، ویدیو Believe از Cher ، ویدیوی Too Bad برای Nickelback …

(Esperanza) : این ویدئو با کارگردانیه “جائومی کولت سررا” (Jaume Collet Serra) در سال ۱۹۹۸ ساخته شد .همبازی انریکه در این کلیپ Maria Ines Rivero مدل آرژانتینیه .

Jaume Collet-Serra(Esperanza)

“Jaume Collet”

Jaume Collet-Serra متولد ۲۳ مارس ۱۹۷۴ .تهیه کننده و کارگردان اسپانیائیه که معروف ترین فیلمش House of Wax در ژانر ترسناک ساخته شده . او علاوه بر این ، فیلمهای خوب دیگری همچون Orphan در سال ۲۰۰۹ و Non Stop در سال ۲۰۱۴ رو در کارنامه کاری خودش داره .

Jaume بعد از اینکه فارغ التحصیل شد کار ادیتوری فیلمهای تبلیغاتی و موسیقی متن فیلم ها و همچنین تبلیغات تلویزیونی برای کنسول هایی همچون پلی استیشن ، Budweiser و ورایزون رو شروع کرد .

(Ruleta Rusa) : این ویدئو با کارگردانیه “جی.سی.باروس (J.C.Barros) در سال ۱۹۹۹ ساخته شد .همبازی انریکه در این کلیپ Lorena Meritano مدل آرژانتینیه .

JeanClaude Barros

“Jean Claude Barros”

Barros کارگردان امریکائی ، تا به الان بیش از ۶۵ موزیک ویدیو کارگردانی کرده و با هنرمندان بزرگ لاتین از جمله انریکه ، گلوریا استفان ، جان سکدا و کارلوس پونچه همکاری داشته . نظر شخصی “باروس” درباره هنرمندانی که قراره باهاشون کار کنه اینه “من تمرکز اصلیمو روی شخصیت هنرمند میذارم و بهش اجازه میدم همونطور که دلش میخواد بدرخشه تا تصاویری به یادموندنی ازش به جا بمونه .یک قطعه ی منحصربفرد که خاص خودش باشه.”


۴ – انریکه (Enrique) :

enrique-1999

 مختصری از چهارمین البوم انریکه : این البوم بین ماه های می – اکتبر ۱۹۹۹ ضبط و در ۲۳ نوامبر ۱۹۹۹ با ۱۳ ترک به دو زبان انگلیسی / اسپانیایی به همراه ۵ سینگل Bailamos / Rhythme Divine / Be With You / Could I Have This Kiss Forever / Sad Eyes از کمپانی Interscope منتشر شد . سبک اهنگهای البوم پاپ و لاتین پاپه .مدت زمان البوم ۵۳:۴rever / Sad Eyesیایی انریکه به حساب میاد .ثانیس .۰ ثانیس . انریکه در این البوم اولین همکاریش رو با خواننده معروف “مرحوم ویتنی هوستون” تجربه کرد . در این البوم سینگل Sad Eyes رو از روی آهنگ “بروس اسپرینگستون” (به سبک راک) رو کاور کرد و در البوم قرار داد و در نسخه جدید که در سبک پاپ ازش ساخت به همراه موزیک ویدئوش منتشرش کرد.انریکه در این البوم سینگلی به نام Youre My #1 رو با سه خواننده Alsou (خواننده روسی) / Valen Hsu (خواننده چینی) / Sandy & Junior (خواننده های برزیلی) ، خونده .اما نسخه ای که با خواننده چینی خونده به صورت رسمی در البوم قرار گرفت و برای هر سه همکاری ویدئو نیز ساخته شد .

برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

 موزیک ویدئو های منتشر شده از البوم Enrique :

(ویدئو ها به ترتیب قرارگیریشون در البوم نام برده شدند )

(Rhythm Divine) : این ویدئو با کارگردانیه “فرانسیس لاورنس” (Francis Lawrence) سال ۱۹۹۹ ساخته شد . همبازی انریکه در این کلیپ Claudia Mason مدل امریکائیه .

Francis Lawrence

“Francis Lawrence”

Francis Lawrence کارگردان و تهیه کننده ی امریکائی که در ۲۶ مارس ۱۹۷۱ متولد شد .او در تلویزیون های امریکایی به کار تهیه کنندگی مشغوله . او علاوه بر تهیه کنندگی برای هنرمندان زیادی موزیک ویدیو ساخته و کارگردانی کرده . از جمله ی این ویدیو ها : ویدیوهای Rhythm Divine – Could I Have This Kiss Forever برای انریکه ، ویدیوی Wating fot Tonight برای جنیفر لوپز ، ویدیوی The Call برای گروه بک استریت بویز ، ویدیوی omeone to Call My Lover برای جنت جکسون ، ویدیوی I’m a Slave 4 U برای بریتنی اسپیرز ، ویدیوی Sk8er Boi برای آوریل لاوین ، ویدیوی Pump It برای گروه Black Eyed Peas ، ویدیوی Run the World برای بیانسه و …

و از جمله معروف ترین فیلمهایی که فرانسیس لورنس کارگردانی کرده : I Am Legend با بازی ویل اسمیت و سزری فیلمهای Hunger Games با بازی جنیفر لورنس ، جان هاچرسون ، لنی کارویتز ، وودی هارلسون و …

(Be With You) : این ویدئو با کارگردانیه “دیو میرز” (Dave Meyers) در سال ۲۰۰۰ ساخته شد . همبازیه انریکه در این کلیپ مدل و بازیگر معروف امریکا Shannon Elizabeth بوده .

Dave Meyers

Dave Meyers کارگردان فیلم و تهیه کننده موزیک ویدیو ، در بارکلی کالیفرنیای امریکا متولد شد و کارشو به صورت حرفه ای از ۱۹۹۷ آغاز کرد . دیو مایر تا به الان بیش از ۲۰۰ موزیک ویدیو کارگردانی کرده از جمله معروف ترینِ این ویدیو ها : ویدیوی One Day in Your Life از آناستازیا ، ویدیوی Don’t Let Me Get Me از پینک ، ویدیوی Objection  از شکیرا ، ویدیوی Breakaway  از کلی کلارکسون ، ویدیوی Lucky از بریتنی اسپیرز و …

مطلب پیشنهادی
پيش نمايش و پروموي Duele el corazon

او موفق شد با آهنگ Lose Control از جشنواره جوایز گرمی سال ۲۰۰۵ ، جایزه بهترین موزیک ویدیو که به صورت فیلم کوتاه ساخته شد رو دریافت کنه .همچنین اهنگ Get The Party Started از پینک موفق شد جایزه بهترین خواننده زن سال و بهترین آهنگ دنس سال رو از جوایز موسیقی MTV Video Music Awards سال ۲۰۰۲ دریافت کنه . جوایز دیگری هم برای این کارگردان و ویدیوهاش گرفته شد که در اینجا به همین تعداد بسنده می کنم .

(Sad Eyes): این ویدئو با کارگردانیه “دیوید لاچاپله” (David LaChapelle) در سال ۲۰۰۰ ساخته شد . همبازیه انریکه در این کلیپ Cassidey Rae بازیگر امریکائیه . این ویدئو به دلیل داشتن صحنه هایی نامناسب به صورت رسمی پخش نشد و چند سال بعد در ۲۰۰۷ لو رفت و در اینترنت منتشر شد و در دسترس عموم قرار گرفت .

(Could I Have This Kiss Forever) : این ویدئو اولین همکاریه مشترک انریکه یا یک خوانندس .ویتنی و انریکه قبل از ضبط هرگز همدیگه رو ملاقات نکرده بودند و برای آهنگش هر کدوم تو استودیوهای مختلفی آهنگو ضبط و در آخر میکس کردند . ویدئو با کارگردانیه ” فرانسیس لاورنس” (Francis Lawrence) در سال ۲۰۰۰ ساخته شد .

(You’re My #1) : از این ویدئو سه ورژن مختلف ساخته شده .اطلاعاتی از کارگردانهای این ویدئو ها در دسترس نیست اما خواننده هایی که در این سه ویدئو با انریکه همکاری کردند : Alsou (خواننده روسی) / Valen Hsu (خواننده چینی) / Sandy & Junior (خواننده های برزیلی) هستند .

You’re My number 1 feat. Alsou

You’re My number1 Ft  Valen Hsu

Your My Number One ft Sandy & Junior

(Bailamos) : بایلاموس سه ورژن رسمی و یک ورژن رمیکس داره که از روی همشون ویدئو ساخته شد .نسخه ابتدایی اهنگ به نام Bailamos (Primera Version) و نسخه دوم Bailamos (که در کلاب فیلمبرداری شد) توسط “پل هانتر” (Paul Hunter) در سال ۱۹۹۹ ساخته شد . ورژن دیگر این ویدئو برای فیلمی به نام Wild Wild West با کارگردانی “نایجل دیک” (Nigel Dick) در سال ۱۹۹۹ ساخته شد . ویدئوی نسخه ریمیکس در استودیو توسط (Davidson Ospina) تهیه شد . همبازی انریکه در ویدئوی بایلاموس ، Staci Flood مدل امریکائیه .

Paul_Hunter

Paul Hunter کارگردان موزیک ویدیو اهل کالیفرنیا امریکا که تا به حال بیش از ۱۰۰ موزیک ویدیو کارگردانی کرده ، فعالیت حرفه ایشو از سال ۱۹۹۵ آغاز کرد و در این راه با هنرمندان معروف زیادی از جمله : ویدیوی Honey از ماریا کری ، ویدیوی I Got Lonely از جنت جکسون ، ویدیوی My Way از آشر ، ویدیوی Fly Away از لنی کارویتز ، ویدیوی If You Had My Love از جنیفر لوپز ، ویدیوی I Want You to Need Me از سلن دیون ، ویدیوی You Rock My World از مایکل جکسون ، ویدیوی Superman از امینم ، ویدیوی Senorita از جاستین تیمبرلیک ، ویدیوی Whatever You Like از نیکول شرزینگر ، ویدیوی Dance Again از جنیفر لوپز (در مورد این آهنگ : انریکه نویسنده Dance Again بوده و در ابتدا خودش می خواسته این اهنگو بخونه ولی جنیفر ازش درخواست کرد که این اهنگو بهش بده تا براش ویدیو بسازه. و دیدیم که این اهنگ چقد تونست موفق و محبوب بشه!)

(Ritmo Total) : ورژن اسپانیایی آهنگ “Rhythme Divine” نیز با کارگردانیه “فرانسیس لاورنس” (Francis Lawrence) سال ۱۹۹۹ ساخته شد . همبازی انریکه در این کلیپ Claudia Mason مدل امریکائیه . (ویدئو جز در کلمات شعر هیچ تفاوتی با نسخه انگلیسیش نداره)

(Solo Me Importas Tu) : نسخه اسپانیایی آهنگ Be With You .جز در لیریک تفاوت خاصی با نسخه انگلیسی ویدئوش نداره . این ویدئو با کارگردانیه “دیو میرز” (Dave Meyers) در سال ۲۰۰۰ ساخته شد . همبازیه انریکه در این کلیپ مدل و بازیگر معروف امریکا Shannon Elizabeth بوده .


۵ – فرار (Escape) :

escape-2001

 مختصری از پنجمین البوم انریکه : این البوم در سال ۲۰۰۱ ضبط و در ۳۰ اکتبر ۲۰۰۱ با ۱۳ ترک به زبانهای انگلیسی / اسپانیایی ، به همراه ۵ سینگل Hero / Escape / Love To See You Cry / Don’t Turn The Light Off / Maybe از کمپانی Interscope منتشر شد . تمامی آهنگهای البوم به سبک پاپ خونده شدند . مدت زمان البوم ۵۲:۰۲ ثانیس . در این البوم انریکه هیچ همکاری ای با خواننده های دیگه نداشته . این البوم پنجمین البوم رسمیه استودیوییش محسوب میشه .

برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

 موزیک ویدئو های منتشر شده از البوم Escape :

(ویدئو ها به ترتیب قرارگیریشون در البوم نام برده شدند )

(Escape) : نخستین ترک البوم Escape . کارگردان ویدئو Dave Meyers تنیسور روسیه معروف اون زمان رو به عنوان همبازی انریکه معرفی کرد و از همین کلیپ بود که آشنایی انریکه با دوست دخترش انا کورنیکوا شروع شد .داستان کامل روز آشنایی انریکه و آنا رو در این پست بخونید . این ویدئو سال ۲۰۰۲ تهیه و منتشر شد . ورژن دیگره این آهنگ Escapar نام داره که به زبان اسپانیایی خونده شده .

(Don’t Turn Off The Light) : از این آهنگ دو ویدئو ساخته شد .ویدئوی اول شامل تصاویری از موفقیتها و تورها و اجراهای انریکه در سال ۲۰۰۲ بود .لحظاتی به یاد ماندنی از انریکه و طرفدارانش. این ویدئو رو “مارک کلاسفیلد” (Marc Klasfeld) در سال ۲۰۰۲ ساخت . ورژن دوم ویدئوی آهنگ با چاشنی طنز شاخته شد که هرگز به صورت رسمی منتشر نشد و سال بعد به صورت غیر رسمی در اینترنت برای دانلود قرار گرفت .

Marc_Klasfeld_Director

“Mark Klasfeld”

Mark Klasfeld عکاس و کارگردان موزیک ویدیوی امریکایی تا به الان موفق شده بیش از ۱۰۰ موزیک ویدیو با هنرمندای بزرگ و معروف از جمله انریکه ایگلسیاس ، بریتنی اسپیرز ، جاستین تیمبرلیک ، مایکل بابِل ، جی.زی ، کیتی پری ، ماریا کری ، کلی رولاند و … بسازه و کارگردانی کنه .

او علاوه بر این برای تبلیغات تلویزیونی هم کارگردانی کرده و می کنه .از جمله این شبکه های تلویزیونی یا برندهای ورزشی میتونم به Target ، NBA ، NFL ، Motorola ، Reebok و شبکه های کارتونی اشاره کنم .

(Love To See You Cry) : ویدئوی اهنگ با کارگردانی “متیو رولستون” (Matthew Rolston) در سال ۲۰۰۲ ساخته شد . همبازی انریکه در این کلیپ Elsa Benitez مدل امریکائیه .

Rolston

“Matthew Rolston”

Matthew Rolston ، عکاس ، کارگردان و مدیری خلاقه که در ۱ مارس ۱۹۵۵ در لس آنجلس کالیفرنیا متولد شد . این کارگردان خلاق از تکنیک های خاصی در نورپردازی کارهاش استفاده میکنه که ازش به عنوان امضاش میشه یاد کرد . او همچنین مدت کوتاهی برای نشریات معتبری همچون Vogue, Vanity Fair, W, GQ, Esquire, Cosmopolitan و مجله اپرا عکاسی میکرده .

او موزیک ویدیوهای زیادی رو از خواننده های معروف کارگردانی کرده از جمله : ویدیوی Walking After You از Foo Fighter ، ویدیوی Every Time از جنت جکسون ، ویدیوی Let’s Make a Night to Remember از برایان آدامز ، ویدیوی Crazy Cool از پائولا عبدل ، ویدیوی Listen از بیانسه ، ویدیوی Candyman از کریستینا آگوئیلرا ، ویدیوی Hot از آوریل لاوین

(Hero) : ویدئویی که همزمان با حادثه یازده سپتامبر به یاد کسانیکه عزیزاشون رو از دست دادند خونده شد . این اهنگ و ویدئو و اجراهاش امضای انریکه شد .ویدئو با کارگردانی “جوزف خان” (Joseph Kahn) در سال ۲۰۰۱ ساخته شد .همبازی انریکه در این کلیپ Jennifer Love Hewitt بازیگر معروف هالیووده .

(Maybe) : ویدئو بیوگرافی انریکه تو سال ۲۰۰۲ بود .شامل لحظات به یاد ماندنی از اجراها و دیدار با طرفداران .از این اهنگ دو نسخه موجوده که در البوم قرار گرفتند .نسخه ای که ویدئو شد توسط مارک تیلور تنظیم شد .(ریتم و ملودیه آروم با صدای گیتار) . کارگردان این ویدئو “سیمون برنارد” (Simon Bernard) ویدئو رو در سال ۲۰۰۳ ساخت .

(Escapar) : ورژن اسپانیایی آهنگ Escape نیز با کارگردانی Dave Meyers ساخته و سال ۲۰۰۲ منتشر شد . (این ویدئو تنها در کلمات شعر با نسخه انگلیسی تفاوت دارد)

(Heroe) : ورژن اسپانیایی آهنگ Hero نیز با کارگردانی “جوزف خان” (Joseph Kahn) در سال ۲۰۰۱ ساخته شد . (این ویدئو تنها در کلمات شعر با نسخه انگلیسی تفاوت دارد)

Joseph_kahn

Joseph Khan کارگردان موزیک ویدیو در ۱۲ اکتبر ۱۹۷۲ در تگزاس امریکا متولد شد . او بخشی از دوران کودکیشو در لیوورنوی ایتالیا گذرونده تا اینکه به همراه خانوادش به تگزاس نقل مکان کرد .بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه نیوجرسی در سال ۱۹۹۰ ، جوزف خان به مدرسه هنر Tisch در نیویورک رفت تا به طور کامل و دقیق هنرهای کارگردانی رو یاد بگیره .

برخی از ویدیوهایی که این کارگردان کار کرده از جمله : ویدیوی The World Is Mine از گروه Ice Cube ، ویدیوی Everybody از گروه بک استریت بویز ، ویدیوی Bad Time از آشر ، ویدیوی On a Day Like Today از برایان آدامز ، ویدیوی I Turn To You از کریستینا آگوئیلرا ، ویدیوی Stronger از بریتنی اسپیرز ، ویدیوی Without Me از امینم ، ویدیوی Walk Away از کلی کلارکسون ، ویدیوی Crawl از کریس براون ، ویدیوی Poison از نیکول شرزینگر ، ویدیوی Misery از مارون ۵ و …


۶ – شاید (Quizas) :

quizas-2002

 مختصری از ششمین البوم انریکه : این البوم بین سالهای ۲۰۰۱ – ۲۰۰۲ ضبط و در ۱۷ سپتامبر ۲۰۰۲ با ۱۱ ترک به زبان اسپانیایی ، به همراه ۴ سینگل Mentiroso / La Chica De Ayer / Quizas / Para Que La Vida از کمپانی Universal Music Latino روانه بازار شد . سبک آهنهای البوم لاتین پاپ و مدت زمان البوم ۴۵:۰۶ ثانیس .

برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

موزیک ویدئو های منتشر شده از البوم Quizas :

(ویدئو ها به ترتیب قرارگیریشون در البوم نام برده شدند)

Simon Brand (Maybe-Mentiroso-Quizas-Para Que La Vida-To Love A Woman)

(Para Que La Vida) : این ویدئو با کارگردانی “سیمون برند ” (Simon Berand) در سال ۲۰۰۳ ساخته شد .

(Mentiroso) : این ویدئو با کارگردانی “سیمون برند ” (Simon Berand) در سال ۲۰۰۲ ساخته شد .

(Quizas) : این ویدئو با کارگردانی “سیمون برند ” (Simon Berand) در سال ۲۰۰۳ ساخته شد .

(To Love A Woman) : این ویدئو با کارگردانی “سیمون برند ” (Simon Berand) در سال ۲۰۰۳ ساخته شد . این ترک به صورت سینگل و خارج از البوم Quizas در سال ۲۰۰۲ ضبط و در ۷ آوریل ۲۰۰۳ از کمپانی Island منتشر شد .سبک اهنگ پاپ / R&B / Soul بوده .انریکه این آهنگو با همکاری خوانندع معروفه سبک (Soul, R&B, pop, pop rock, rock, country) یعنی “لایونل ریچی” خونده . انریکه اهنگ “Quizas” رو درباره رابطش با پدرش خولیو خوند .

Simon Brand and Enrique Iglesias at Para Que La Vida

” Simon Brand and Enrique Iglesias at Para Que La Vida Music Video”

Simon Brand متولد ۲۸ جولای ۱۹۷۰ ، کارگردان اهل کلمبیاست که کارهای خوبی با خواننده های معروفی از لاتین از جمله انریکه ، شکیرا ، ریکی مارتین ، خوآنِس و … داشته و داره .او به تازگی کارگردانی فیلمهایی رو به عهده گرفته .Parasio در سال ۲۰۰۶ از فیلمهای معروفیه که سیمون کارگردانی کرده .

موزیک ویدیوهای : Estoy Aqui از شکیرا ، Regresa a Mi از تالیا ، Irresistable از جسیکا سیمپسون ، Tu Olor از ویزین و یاندل ، A Dios Le Pido  از خوآنِس ، Recuerdame از مارک آنتونی و … از به یاد موندنی ترین کارهای این کارگردان خوب کلمبیائیه .


۷ – هفت (Seven) :

seven-2003

 مختصری از هفتمین البوم انریکه : این البوم سال ۲۰۰۳ ضبط و در ۲۵ نوامبر ۲۰۰۳ با ۱۲ ترک به زبانهای انگلیسی / اسپانیایی ، به همراه ۲ سینگل Addicted / Not In Love از کمپانی Interscope منتشر شد. تمامی آهنگهای این البوم سبکهای مختلفی از جمله پاپ / لاتین پاپ / راک / دنس پاپ داشته . مدت زمان البوم در نسخه UK ، ۵۷:۲۶ ثانیس .انریکه در اهنگ Not In Love با Kelis Rogers ، خواننده و ترانسه سرای امریکائی همکاری کرد .

برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

 موزیک ویدئو های منتشر شده از البوم Seven :

(ویدئو ها به ترتیب قرارگیریشون در البوم نام برده شدند )

(Not In Love) : ورژنی که با Kelis خونده شد ریمیکس نسخه اصلیه آهنگه و ریتمه تندتری داره . این ویدئو با کارگردانی “جک ناوا” (Jack Nava) در سال ۲۰۰۴ ساخته شد .

Jake_Nava

“Jack Nava”

Jake Nava کارگردان فیلم و موزیک ویدیو اهل شمال لندن انگلستان . در سال ۲۰۱۱  مجله Campaign اونو جزو ۱۰ تای برتر سینما و تلویزیون قرار داد . از جمله کارهای معروف و نام آشنایی که کار کرده ساخت موزیک ویدیوهایی از قبیل : ویدیوی Shades of Cool از لانا دل ری ، ویدیوی Beautiful Liar از شکیرا و بیانسه ، ویدیوی My Prerogative از بریتنی اسپیرز ، ویدیوی She Wolf از شکیرا ، ویدیوی Nobody Knows از پینک ، ویدیوی Get Youre Number از ماریا کری ، ویدیوی Someone Like You از آدل ، ویدیوی Run  و I See You از لیونا لوویس و …

مطلب پیشنهادی
ابراز مسرت مرد شماره ی یک تنیس جهان از کنسرت سلطان + خبر جدید

او همچنین در زمینه ساخت تبلیغات هم دستی داره و از جمله معروف ترین ویدیوهای تبلیغاتی که ساخته : تبلیغ ریمل برای Georgia May Jagger ، تبلیغ الماس برای جورجیا آرمانی ، تبلیغ پپسی از بیانسه ، تبلیغ برند Puma از ساموئل اِتوئو ، تبلیغ Cat Deluxe از نائومی کمپل و …

(Addicted) : موزیک ویدئو با کارگردانی “پیتر برگ” (Peter Berg) در سال ۲۰۰۳ ساخته شد .همبازی انریکه در این کلیپ Mischa Barton بازیگر / مدل و طراح لباسه انگلیسیه .

Peter Berg (Addicted)

“Peter Berg”

Peter Berg متولد ۱۱ مارس ۱۹۶۲ در Anaheim کالیفرنیای امریکا از سال ۱۹۸۸ به صورت حرفه ای کارشو در زمینه کارگردانی و تهیه کنندگی فیلم و موزیک ویدیو شروع کرد و به صورت همزمان نویسندگی هم می کرده . همچنین به عنوان هنرپیشه در فیلمهای زیادی ایفای نقش کرده از جمله : ۲۱ Jump Street ،Going Overboard  ، Fire In the Sky ، Very Bad Things ، The Kingdom ، Battleship  و …

او فیلمهای خوبی کارگردانی کرده که منم اون تعدادی که معروف ترن رو واستون می نویسم : فیلم Chicago Hope سال ۱۹۹۷  ، فیلم Very Bad Things در سال ۱۹۹۸  ، فیلم Hancock سال ۲۰۰۸ ، فیلم Battleship سال ۲۰۱۲

او همچنین موزیک ویدیوهای با خواننده های معروف کار کرده از جمله : ویدیوی Keeps Getting Better از کریستینا آگوئیلرا ، ویدیوی One More Night از مارون ۵ و …


۸ – بی خوابی (Insomniac) :

 insomniac-2007

 مختصری از هشتمین البوم انریکه : این البوم بین سالهای ۲۰۰۶ – ۲۰۰۷ ضبط و در ۱۱ ژوئن ۲۰۰۷ با ۱۵ ترک به زبانهای انگلیسی / اسپانیایی به همراه ۵ سینگل Do You Know / Somebody’s Me / Tired Of Being Sorry / Push / Can You Hear Me از کمپانی Interscope منتشر شد . البوم در سبکهای پاپ / لاتین پاپ / R&B / Synthpop خونده شد . مدت زمان البوم ۵۸:۰۱ ثانیس . انریکه در این البوم نخستین آهنگش در سبک رپ – پاپ رو با همکاری رپر معروف “لیل وین” خوند .Insomniac انقلابی در موزیک انریکه بود .با ملودی های دل نشین و آهنگهای متفاوت و زیبا . بعد از سه سال انتظار این البوم بهترین چیزی بود که طرفداران انتظارشو می کشیدند .انریکه سینگل Tired Of Being Sorry از این البوم رو با خواننده فرانسوی “Nadiya” باز خوانی کرد . انریکه اهنگ “Sweet Isabel” رو به مادرش ایزابل پریسلر تقدیم کرد .

برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

 موزیک ویدئو های منتشر شده از البوم Insomniac :

(ویدئو ها به ترتیب قرارگیریشون در البوم نام برده شدند )

(Push) : این ویدئو با کارگردانی “بیلی وودرف” (Billy Woodruff) در سال ۲۰۰۸ ساخته شد . این اهنگ دومین ترک البوم اینسامنیاکه .آهنگ به سبک رپ پاپ با همکاری رپر معروف لیل وین خونده شد .

Billy Woodruff (Push)

“Billy Woodruff”

Bille Woodruff  کارگردان موزیک ویدیو و فیلم های سینماییه که از اواسط دهه ی ۹۰ فعالیت خودش رو برای ارتیست های هیپ هاپ و ار اند بی شروع کرد.این کارگردان از سال ۱۹۹۴ تا به الان موزیک ویدیوهای بی شماری رو برای خواننده ها کار کرده و همچنین در زمینه ی سینما هم فیلمای خوبی داره که نمونه ی این فیلما:Honey با بازی جسیکا البا و beauty shop هستش

(Do You Know) : یا Ping Pong Song .با کارگردانی “جسی ته ررو” (Jessy Terrero) در سال ۲۰۰۷ ساخته شد . همبازی انریکه در این کلیپ Yesica Toscanini مدل آرژانتینیه .

(Somebody’s Me) : این ویدئو با کارگردانی “آنتونی مندلر” (Anthony Mandler) در سال ۲۰۰۷ ساخته شد .همبازی انریکه در این کلیپ Sarai Givati مدل اسرائیلیه .

Anthony Mandler (Somebodys Me-Away)

“Anthony Mandler”

Anthony Mandler متولد ۱۹۷۳ و کارگردان و عکاسی امریکائیه.این کارگردان حدود ۶ موزیک ویدیو رو برای ریحانا کار کرده.همچنین او اغاز حرفه ی کاریش رو با عکاسی برای مجله های بزرگی از جمله GQ، men’s health و entertainment weekly و غیره شروع کرد و همچنین طی این سالها تبلیغات بزرگی رو با بازی بازیگران مطرح برای برندهای پرفروش ساخته.

(Tired Of Being Sorry) : این ویدئو با کارگردانی “جسی ته ررو” (Jessy Terrero) در سال ۲۰۰۷ ساخته شد . همبازی انریکه در این کلیپ Donna Feldman مدل و بازیگره امریکائیه .

(Dimelo) : نسخه اسپانیاییه آهنگ Do You Know هیچ تفاوتی جز متن شعر با ویدئوی انگلیسیش نداره . ویدئو با کارگردانی “جسی ته ررو” (Jessy Terrero) در سال ۲۰۰۷ ساخته شد . همبازی انریکه در این کلیپ Yesica Toscanini مدل آرژانتینیه .

(Alguien Soy Yo) : ورژن اسپانیاییه آهنگ Somebody’s Me تفاوتی با نسخه انگلیسی نداره (جز در کلمات شعر که به زبان اسپانیایی است) . این ویدئو با کارگردانی “آنتونی مندلر” (Anthony Mandler) در سال ۲۰۰۷ ساخته شد .همبازی انریکه در این کلیپ Sarai Givati مدل اسرائیلیه .

(Amigo Vulnerable) : نسخه اسپانیایی آهنگ Tired Of Being Sorry هیچ تفاوتی جز متن شعرش با نسخه انگلیسیش نداره . این ویدئو با کارگردانی “جسی ته ررو” (Jessy Terrero) در سال ۲۰۰۷ ساخته شد . همبازی انریکه در این کلیپ Donna Feldman مدل و بازیگره امریکائیه .

“Jessy Terrero”

Jessy Terrero متولد ۳ جولای ۱۹۷۵ (پنج‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۵۴) در نیویورک . فیلمسازی (فیلمهای کوتاه و سریال نویسی) ، مستند سازی و ساخت موزیک ویدئو برای خواننده ها از کاراهیه که جسی تررو در دوران کاریش انجام داده . شاید خیلیامون جسی رو با فیلم “Soul Plane 2004”  بشناسیم . اما جسی از چندین سال قبلش هم فعالیت هنری داشته . سال ۱۹۹۷ بود که نخستین کارش تحت عنوان “Buscando un sueño”رو در قالب فیلم ساخت . تا سال ۲۰۰۰ فیلمهای کوتاه زیادی ساخت و در اپیزودهایی از سریال معروف Law & Order و برنامه شناخته شده ی America’s Next Top Model کارگردانی کرده .

از همین سال بود که جسی وارد عرصه ساختن موزیک ویدئو شد .از اولین کارهایی که ساخت  Deport Them  برای شان پاول بود . او در بین سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۳ در حدود ۶۳ موزیک ویدئو برای خواننده هایی مختلفی که عموما از لاتین بودند ویدئو ساخت ، از جمله : انریکه ، ویزین و یاندل ، جنیفر لوپز ، شاون پاول ، پائولینا روبیو و … . بیشترین همکاریش در ساخت موزیک ویدئو برای گروه ویزین و یاندل بوده . جسی برای این گروه لاتین ۱۳ موزیک ویدئو از جمله : Ahora Es , Dime Que Te Paso , Me Estas Tentanto , Te Siento  … کارگردانی کرده .


برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

موزیک ویدئو هایی که خارج از البوم های انریکه در بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ (قبل از البوم یوفوریا) منتشر شدند :

 (منهای We Are the World و La Gotta De La Vida وGracias A Ti سایر آهنگهای زیر در دو البوم ۰۸/۹۵ و Greatest Hits منتشر شدند .)

(Donde Estan Corazon) : این ویدئو با کارگردانی “پل مینور” (Paul Minor) در سال ۲۰۰۸ ساخته شد .

(Lloro Por Ti) : از این آهنگ دو نسخه ویدئو وجود داره .در نسخه اول انریکه به صورت تکی آهنگو میخونه و در نسخه بعدی با حضور رپرای معروف لاتین (ویزین و یاندل) آهنگ اجرا میشه . این ویدیو هم توسط Paul Minor کارگردانی شده .

Paul Minor (Can You Hear Me-Tired of Being Sorry (Laisse le destin l emporter-Donde Estan Corazon-Lloro Por Ti)

“Paul Minor”

Paul Minor کارگردان جوان امریکایی که چند موزیک ویدیوی خوب برای انریکه و خواننده های دیگری از جمله : ویدیوی See No More برای جویی جوناس ، ویدیوی Pack Up برای الیزا دولیتل ، ویدیوی Tiny Light برای گِرِیس پاتر ، ویدیوی Starlight برای Muse و … ساخته .

(Away) : سینگل بعدی Away با همکاری Sean Garrett خونده شد . ویدئوی این آهنگ سال ۲۰۰۸ با کارگردانی “آنتونی مندلر” (Anthony Mandler) ساخته شد .

(Takin Back My Love) : از این آهنگ دو نسخه ویدئو وجود داره .در نسخه اول انریکه به همراه خواننده فرانسوی “Ciara” و در نسخه ای دیگر انریکه رو مقابل “Sarah Connor” خواننده جوان آلمانی میبینیم .موزیک ویدئو ورژن “سیارا” به کارگردانی (Ray KaY) در سال ۲۰۰۹ ساخته شد . در ویدئو با ورژن “سارا” تفاوته خاصی (جز لحظاتی که سارا کانور نشون داده میشه) با نسخه اولیش نداره .

Takin back my love ft. Ciara

Takin back my love ft. Sarah

Ray Kay (Takin Back My Love)

“Ray KaY”

Ray KaY متولد ۱۹۷۸،کارگردان و عکس نُروِژی هستش که در حال حاضر در لوس انجلس اقامت داره.این کارگردان موزیک ویدیوهای رو با خواننده هایی از جمله  Cher, Britney Spears, Lady Gaga, Justin Bieber, Jessie J, Nelly Furtado, Beyoncé Knowles, Destiny’s Child, Gloria Estefan, Steven Tyler,Enrique Iglesias, Adam Lambert و خیلیای دیگه کار کرده.این کارگردان ویدیوهایی رو برای تبلیغات پپسی و مانگو کارگردانی کرده و همچنین هنوز هم به فعالیت های عکاسی خودش برای کاور مجله ها ادامه میده.موزیک ویدیوهای این کارگردان تا به الان جایزه های زیادی از جمله MTV Awards, Much Music Awards و  ZTV Awardsبرنده شده.

(Can You Hear Me) : آهنگه ویژه جام یورو ۲۰۰۸ .کارگردانی ویدئوی این آهنگ بر عهده ی (Paul Minor) بوده . استیو مورالز (تهیه کننده این آهنگ و اهنگهای دیگره انریکه) در انتهای این ویدئو حضور داره .

(Gracias a Tí) : ورژن بازخوانی شده از آهنگ (ویزین و یاندل) . در این نسخه از ویدئو انریکه به همراه دو رپر معروف لاتین دومین ویدئو و آهنگ مشترکشون رو اجرا میکنند .این ویدئو با کارگردانی Jessy Terrero در سال ۲۰۰۹ ساخته شد .

(We Are the World 25 for Haiti) : بازخوانی آهنگ We Are The World که سال ۱۹۸۵ برای اولین بار توسط مایکل جکسون برای افریقا خونده شد . این ویدئو سال ۲۰۱۰ با کارگردانی (Paul Haggis) و با حضور خواننده های متعددی از جمله ” انریکه / نیکول شرزینگر / فرگی / آشر / ایکان / پینک / آدام لویین / مایلی سایروس / جاش گوربن / نیک جونز / لیل وین و … ” خونده شد .

(La Gotta De La Vida) : آهنگی که سال ۲۰۱۰ به زبان اسپانیایی و برای هائیتی خونده شد .در ویدئوی این آهنگ جمعی از خواننده های معرفه لاتین از جمله انریکه / مارکو آنتونیو سولیس / گلوریا استفان / کریستینا / دیوید بیسبال / اندر توماس / جنی ریورا / لوییس فونسی و … در کنار هم می خونن .


۹ – خوشحالی (Euphoria) :

euphoria-2010

 مختصری از نهمین البوم انریکه : این البوم در بین سالهای ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ ضبط و در ۲ جولای ۲۰۱۰ با ۱۴ ترک به زبانهای انگلیسی و اسپانیایی ، به همراه ۷ سینگل Cuando Me Enamoro / I Like It / Heartbeat / No Me Digas Que No / Tonight / Dirty Dancer / Ayer از کمپانی Universal Republic و Universal Music Latino منتشر شد .آهنگهای البوم به سبک پاپ / لاتین پاپ / الکتروپاپ خونده شدند .مدت زمان البوم ۵۴:۳۶ ثانیس . انریکه در این البوم با ۹ خواننده بین المللی از جمله : خوان لوئیس گررا / پیتبول / نیکول شرزینگر / ایکان / ویزین و یاندل / لوداکریس / آشر و لیل وین همکاری کرد .این البوم نهمین البوم رسمیه استودیویی انریکس .

برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

 موزیک ویدئو های منتشر شده از البوم Euphoria :

(ویدئو ها به ترتیب قرارگیریشون در البوم نام برده شدند )

(I Like It) : این ویدئو با کارگردانی “وین ایشام” (Wayne Isham) سال ۲۰۱۰ ساخته شد . در ورژن اولیه کلیپ انریکه با پیتبول در ویدئو حضور داشتند .اما ورژن دیگری هم که بیشتر جنبه تبلیغاتی برای گروه مستند ساز MTV یعنی گروه جرسی شور داشت نیز ساخته شد .که کارگردانیش بر عهده “دیوید روسیو” (David Rousseau) بوده و سال ۲۰۱۰ منتشر شد .

Wayne-Isham

“Wayne Isham”

Wayne Isham متولد سال ۱۹۵۸ یکی از کارگردانهای خوب امریکائیه که در زمینه ساخت موزیک ویدیو برای خواننده هایی از جمله : مایکل جکسون ، بون جاوی ، جنت جکسون ، بریتنی اسپیرز ، متالیکا ، بک استریت بویز ، شانیا تاوین ، پینک فلوید ، شریل کرو ، آدام لمبرت ، نادین کویل و …کارهایی از خودش به جای گذاشته .

از معروف ترین موزیک ویدیوهایی که او کارگردانی کرده میتونم از : ویدیوی Everybody’s Crazy از میشل بولتون ، ویدیوی Wanted Dead or Alive از بون جاوی ، ویدیوی So Emotional از ویتنی هوستون ، ویدیوی Delicate Sound of Thunder از پینک فلوید ، ویدیوی Black Cat از جنت جکسون ، ویدیوی Sad but True از متالیکا ، ویدیوی I’m Not a Girl,Not Yet a Woman از بریتنی اسپیرز ، ویدیوی Forgive Me  از لیونا لوویس ، ویدیوی Time For Miracles از آدام لمبرت ، ویدیوی Hollywood Tonight از مایکل جکسون و …

مطلب پیشنهادی
51نقطه نظر جالب از انریکه

david-r-creativeseen

“David Rousseau”

David Rousseau کارگردانی دو رگه ونزوئلا – امریکائی که موزکی ویدیوهای بسیار زیادی از خودش برجای گذاشته .خلاقیت و مهارتش در کارگردانی موزیک ویدیوها اونو به عنوان یکی از برترین کارگردانهای حالو حاضر دنیای موزیک معرفی کرده . روسو برای خواننده های مختلفی موزیک ویدیو ساخته از جمله : انریکه ، شکیرا ، Ne-Yo ، کریستینا آگوئیلرا ، مارک آنتونی ، پیتبول و … او در زمینه ساختن کلیپهای تبلیغاتی هم مهارت خاصی داره و از مهم ترین قراردادهایی که در این زمینه امضا کرده با کمپانی Zumba بوده .

(Heartbeat) : از این آهنگ دو نسخه ویدئو موجوده .در نسخه اولیه و رسمیش که در البوم یوفوریا قرار گرفت .انریکه در کنار خواننده معروف “نیکول شرزینگر” با کارگردانی “هیرو مورای” (Hiro Murai) در سال ۲۰۱۰ ساخته شد .در ورژن بعدیه این اهنگ ، انریکه با خواننده معروف هندی”سونیدهی” اهنگو بازخوانی کرد و ویدئویی مشابه نسخه اولیش ساخت و منتشر کرد .

Hiro Murai

“Hiro Murai”

Hiro Murai فیلمساز و کارگردان موزیک ویدیو اهل توکیو ژاپن تعدادی موزیک ویدیئو ساخته که براتون مینویسم : ویدیوی High Road از Cults ، ویدیوی ۳۰۰۵ از چایلدیش گامبینو ، ویدیوی Cake از شاباز پالاسِس ، ویدیوی She Wolf از دیوید گوئتا ، ویدیوی DJ Got Us Fallin in Love از آشر ، ویدیوی Airoplanes از B.o.B  و …

(Dirty Dancer) : در نسخه اصلی که در البوم یوفوریا موجوده تنها آشر در آهنگ میخونه اما در نسخه ای که براش ویدئو ساخته شد “لیل وین” به عنوان رپر بخشی از آهنگو میخونه .(این دومین همکاری رسمی انریکه با لیل وین به شمار میاد) لیل وین یک اهنگ دیگه هم با انریکه خونده به نام How To Love (یه آهنگ اسپانیایی / انگلیسی) که قسمت اسپانیاییشو انریکه میخونه .این ویدئو با کارگردانی “اتان لدر” (Ethan Lader) در سال ۲۰۱۱ ساخته شد .

Ethan Lader (Dirty Dancer)

“Ethan Lader”

Ethan Lader کارگردانی خلاق که با بهره گیری از تصاویر ذهنی و ویژوال افکت های زیبا جذابیت خاصی به ویدیوهایی که میسازه میبخشه . این کارگردان موزیک ویدیوی اهل امریکا تا بحال موزیک ویدیوهای خوبی برای خواننده های معروفی از جمله : ویدیوی Just The Way You Are برای برونو مارس ، ویدیوی Good Life از وان رپابلیک و ویدیوهایی برای لیونا لوویس ، آشر ، B.o.B و … ساخته .

(No Me Digas Que No) : از این اهنگ دو نسخه ( یکی تک خوانی انریکه و دیگری همخوانی انریکه با ویزین و یاندل) موجوده .از روی نسخه ای که با ویزین و یاندل خونده شد ویدئو ساخته شد . کارگردانی این ویدئو بر عهده (Jessy Terrero) بوده و زمان انتشارش ۲۰۱۰ .

(Ayer) : کارگردان موزیک ویدئوی Ayer یاشا ملکزاد (کارگردانی ایرانی ساکن امریکا) بوده .این ویدئو در کمال بی سرو صدایی جزو خاص ترین ویدئو انریکه تا زمان خودش شناخته شد . ویدئویی پر از سکوت و تصاویری از سوختن شمع ها و دیواره های چوبی با سکوتی حزن انگیز انریکه و زمزمه ی زیر لبش . ویدئو در سال ۲۰۱۱ منتشر شد .

(Cuando Me Enamoro) : با همکاری خواننده معروف و محبوب لاتین “خوآن لوئیس گرا” این اهنگ به یکی از موفق ترین سینگلای انریکه تبدیل شد و جوایز فراوانی گرفت . موزیک ویدئوی این اهنگو (Jessy Terrero) کارگردانی کرده و سال ۲۰۱۰ منتشر شده .

(Tonight) : سینگلی که در نسخه اولیه البوم یوفوریا نبود و چند ماه بعد از البوم در ۲۲ نوامر ۲۰۱۰ منتشر شد . ویدئوی این اهنگ با کارگردانی BBGun و Parris ساخته و سال ۲۰۱۰ در دو ورژن Dirty و Clean منتشر شد .

(Naked) : دعوت به این همکاری از جانب Devlin خواننده جوان امریکایی بود . برای همین این اهنگ جزو اهنگهای البوم انریکه قرار نگرفت .اما ویدئو این اهنگو BBgun & Parris (کارگردانای ویدئو Tonight) ساختند .ویدئو سال ۲۰۱۱ منتشر شد .

BBGUN

” BBgun & Parris”

BBGUN در واقع نام گروه کارگردانیه که شامل Maxim Bohichik & Alex Bergman میشه .این دو از سال ۲۰۰۸ فعالیتشونو به صورت حرفه ای آغاز کردند و برای هنرمندان زیادی از جمله انریکه ، آشر ، جی.کول ، مایک پوزنر ، اشر روث ، کریس براون و … موزیک ویدیو ساخته .

از جمله موزیک ویدیوهایی که این گروه کارگردانی ساخته و معروف شدند : ویدیوی Who Dat از جی.کول ، ویدیوی Scream از آشر ، ویدیوی Please Don’t Go از مایک پوزنر .


۱۰ – هوس و عشق (Sex and Love)

sal cover

مختصری از دهمین البوم استودیویی انریکه :Sex and Love عنوان دهمین البوم رسمی و استودیویی خواننده محبوب لاتین – بین الملل “انریکه ایگلسیاس” (سلطان لاتین) در بین سالهای ۲۰۱۱ الی ۲۰۱۴ ضبط شد . این البوم یکی دیگر از البومهای دو زبانه (انگلیسی – اسپانیایی) انریکه به حساب میاد که ترکیبی از آهنگهای احساسی با آهنگهای فان و شاده. البوم در نسخه های متعددی از جمله نسخه استاندارد (شامل ۱۱ ترک اصلی) ، نسخه دیلوکس (نسخه استاندارد + ۵ ترک اضافی) به صورت فیزیکی و دیجیتال ،  از کمپانی یونیورسال ریپابلیک و یونیورسال لاتین روانه بازار شد . در برخی از نسخه ها نام بعضی آهنگها کمتر به چشم خورده بود مانند : Physical  و ۳Letters که قرار شد به عنوان دو ترک ویژه در نسخه دیلوکس البوم  در برخی از کشورها به فروش برسه . پیش فروش البوم روز ۱۵ فوریه ۲۰۱۴ آغاز شد  و در ۴ مارس نسخه دیجیتالی البوم برای هوادارن امریکا ، کانادا و مکزیکی در فروشگاه iTunes به صورت پیش فروش قرار داده شد .

برای دانلود زیرنویس فارسی به روی نام ویدیو کلیک کنید .

موزیک ویدئو های منتشر شده از البوم Sex and Love :

(I Like How It Feels) : کارگردانه این ویدئو خود انریکه بوده و سال ۲۰۱۱ منتشر شده . موضوع ویدئو لحظات خوش انریکه با طرفداراش .سگ هاش و لحظات به یاد موندنی از اجراهاشه .

(Finally Found You) : سینگلی که به قول انریکه اونو یاده بچگیااش میندازه .این آهنگ سه نخسه داره .که در ورژن اول و دوم که در ادامه هم ساخته شده انریکه به همراه رپر جوانه نوپا “سامی آدامز” خونده شده و در ورژن بعدی که اونم ویدیو شده لحظاتی رپر نام آشنا “ددی یانکه” بخشی از اهنگو میخونه . این ویدئو با کارگردانی (Diego Hurtado de Mendoza) سال ۲۰۱۲ منتشر شد .

Diego Hurtado de Mendoza

“Diego Hurtado de Mendoza”

Diego Hurtado de Mendoza کارگردان امریکایی با آثاری همچون : ویدیوی Casper از Russian Red ، کارگردانی فیلم Escape From Mondays فیلم فشنی با بازیگری مارین جامیسون ، سیسیلیا کوئینتانا و دیگو اوساریو ، و همین طور موزیک ویدیوی Everybody,Everynight از Russian Red و …

(Turn The Night Up) : نوآوری در سبک فیلم برداری و سبک موزیک انریکه بعد از البوم یوفوریا در این آهنگ کاملا مشهوده . تفاوت خاص این ویدئو با سایر ویدئوهای انریکه شیوه فیلم برداریشه (فیلمبرداری ثابت از چهره و در حال حرکت و داشتن افکت های ویژه و خاص) . کارگردانی این ویدئو بر عهده “یاشا ملکزاد” بوده و سال ۲۰۱۳ منتشر شد .این آهنگ + ویدئو به عنوان نخستین سینگل انگلیسی البوم جدید انریکه (البومه بعد از یوفوریا) معرفی شد .

(Loco) : انریکه این آهنگو با همکاری خواننده جوان و نو ظهور (رومئو سانتوس) به سبک باچاتا لاتین خوند .ویدئوی این اهنگو یاشا ملکزاد کارگردانی کرده که سال ۲۰۱۳ روانه بازار شد .در این ویدئو بازیگرهای معروف مکزیکی “روزالین سانچز ” و “دنی ترخو” حضور داشتند .

Enrique Iglesdias and Yasha Malekzad

“Yasha Malekzad, Fernando ,Enrique Iglesias and Kasra Pezeshki “

“یاشا ملکزاد” از خانواده ای هنرمند (رقاص و نوازنده) ایرانیه که ۱ اکتبر ۱۹۸۴ در نورفولک انگلستان متولد شده . او برای همکاریش با انریکه ، پیتبول ، آشر و لیل وین از جشنواره های معتبر جایزه بهترین تولید کننده و مدیر ویدیو رو دریافت کرده . خلاقیت یاشا در موزیک ویدیوهایی همچون Loco و Ayer دیدنی بود . به طوریکه موزیک ویدیوی Loco در عین سادگی موفق شد نقدهای خوبی دریافت کنه و در سایتهای پخش انلاین از بازدید خوبی برخوردار باشه

(Heart Attack) : ویدئو با افکت های زیبا و داستان پردازیه عالی توسط کارگردان جوان و با استعداد امریکایی Collin Tilley در سانتا باربارا و لس آنجلس  فیلمبرداری شد . یاشا ملکزاد  به همراه کسرا پزشکی به عنوان تهیه کننده اجرایی در ساخت ویدئو حضور داشتند .همبازی انریکه در این ویدئو بازیگر معروف و جوان هالیوود “Camilla Belle” بوده .

colin-tilley

“Collin Tilley”

Colin Tilley متولد سال ۱۹۸۸ از بارکلی کالیفرنیا . برنده جایزه بهترین کارگردان هنری موزیک ویدئو . او علاوه بر کارگردانی ، برای خواننده های مختلفی آهنگ نوشته . از همکاری های پیشین او ، ساخت موزیک ویدئو برای : کلی رولاند ، دیوید گوئتا ، آستین ماهون ، کریس براون ، کری هیلسون ، سیارا ، لیل وین ، جیسون دیرولو و چند تای دیگه بوده .

بیشترین تعداد همکاریش با کریس براون بوده . در ۱۹ پروژه با او همکار ی داشته که ۱۰ تای اون ویدئو شد و از جمله موفقیتی که Colin Tilley از کار با کریس به دست آورد گواهینامه طلایی برای بهترین البوم بود .او همچنین موفق شد در سال ۲۰۱۱ چندین جایزه  بگیره ، بهترین ویدئوی سال ۲۰۱۱ در سالانه جوایز موسیقی BET Awards برای ویدئوی “Look at Me Now برای کریس براون و بهترین ویدئوی هنرمند مرد در مراسم سالانه موزیک MTV سال ۲۰۱۱ برای موزیک ویدئوی “U Smile” رو به دست بیاره .

او همچنین برای سه بخش بهترین ویدئوی هنرمند مرد ، بهترین ویدئوی هیپ هاپ و بهترین ویدئوی همکاری در MTV 2011 نامزد دریافت جایزه بود . تا اینجا بیوگرافیه کاریه کوچکی از Colin Tilley رو با هم خوندیم . دلیل این بررسی اینه که متوجه بشیم با توجه به سابقه ای که این کارگردان داشته چقدر میتونیم امیدوارم باشیم موزیک ویدئوی “Heart Attack”    هم بتونه به اندازه اونا و بیشتر موفق باشه .

Look at Me Now  – بیشتر به دلیل نوع جدیدی از هیپ هاپ که تو آهنگش وجود داره معروف شده .البته نباید از ویدئوی جالبش گذشت که با کارگردانی Collin Tilley ساخته شده و نشون داده که حتی میشه یه ویدئوی هیپ هاپ رو به سبکی جدید ساخت . اما این ویدئو در مقایسه با Heart Attack  حرفی برای گفتن نداره . Colin  نشون داد که بعد از ۲۰۱۱ تا حالا ، تونسته خیلی خوب کارشو وسعت بده که همچین موزیک ویدئویی برای انریکه بسازه .

(El Perdedor) : موزیک ویدئوی اسپانیایی El Perdedor از انریکه به همراه مارکو آنتونیو سولیس (یکی از خواننده های خوب لاتین-باچاتا) در روز ۳۰ دی ۱۳۹۲ منتشر شد .از این ویدئو و آهنگ دو ورژن لاتین پاپ و لاتین باچاتا موجوده که برای هر دوی اونا موزیک ویدئو ساخته شده .این ویدئو با کارگردانی “Jessy Terrero” ساخته شد .

(I’m A Freak) : موزیک ویدئوی I’m A Freak با همکاری دوست صمیمی انریکه یعنی پیتبول در خونه ی یکی از مدیر برنامه های انریکه فیلمبرداری شده .ویدئو در ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ منتشر شد . اساس ویدئو فان و پارتیه جووناس .انریکه گفته برای ساختن این ویدئو ، هیچ چیزی از قبل برنامه ریزی شده نبوده و واسه همینه که ویدئو خیلی واقعیه و اتفاقا خیلی روتین و خود به خود به وجود اومدند . این ویدئو با کارگردانی Collin Tilley ساخته شد .

(Bailando) : موزیک ویدئوی بایلاندو یکی از زیباترین موزیک ویدئوهای چند سال اخیر انریکه با همکاری دسمر بوئنو (نوازنده برخی آهنگهای انریکه) + گروه خنته د زونا به کارگردانی Alejandro Perez و همراهی یاشا ملک زاد و کسرا پزشکی در جمهوری دومینیکن ساخته شد .دختری که در این کلیپ به عنوان رقصنده مقابل انریکه قرار گرفته Ana Karla Suárez یه مدل و رقصنده اهل لاتینه .

Alejandro Perez

“Alejandro Perez”

Alejandro Perez یکی از قدیمی ترین کارگردانهای مکزیکیه که بیشتر همکاریاش با خواننده های لاتین بوده : ویدیوی Tus Luces Sobre Mi از دسمر بوئنو ، ویدیوی Imagin que Soy از تالیا ، ویدیوی Papi esta Loco از تایرا و جوردن ، ویدیوی Que sera del Amor از شامیلا ،  ویدیوی Salte del Sarten از گروه خنته د زونا و …

 و در ادامه ی ساخت موزیک ویدئوی برای اهنگ زیبای بایلاندو اینبار در نسخه ی ویژه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یک ویدیو ادیت شده از بایلاندو در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۳ منتشر شد . در ورژن انگلیسی با همکاری شان پال در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۳ و ورژن برزیلی با همکاری خواننده برزیلی لوآن سانتانا در ۱۲ تیر ۱۳۹۳ .

Bailando (Spanish Version) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Bailando (English Version) ft. Sean Paul, Descemer Bueno, Gente De Zona

(There Goes My Baby) : نماهنگThere goes my baby  در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۳ ساخته شد .


نویسنده مطالب : سعید

ترجمه ویدیو ها : تینا

زیرنویس فارسی ها : علیرضا

سلام
ببخشید این فایلا و زیر نویسا بنظرم اشکال پیدا کردن!
قبلا چندتاشو دانلود کردم ولی الآن تونستمو ارور داد 🙁 🙁
لطفا حلش کنین.ممنون 😳

ممنون زحمت کشیدین همتوت دستتون درد نکنه 🙂
خیلی دنبال زیر نویس ویدیو های اسپانیاییش بودم بالاخره پیدا کردم
ممنون 🙂

خواهش میکنم . با تشکر از دوست بسیار خوبم علیرضا جان که با عشق خاصی این زیرنویس ها رو از روی ترجمه های مترجم و اخبار نویس خوب سایت تینا خانوم انجام داده .
خوشحالم مورد استفادت قرار گرفته .

ﺳﻼﻡ ﺳﻌﻴﺪ ﺟﻮﻥ ﺑﺒﺨﺸﻴﺪ اﻳﻦ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﺭ ﮔﻴﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﺳﺮ ﺑﺰﻧﻢ ﻭﻟﻲ ﻭاﻗﻌﺎ ﭘﺴﺖ ﺧﻮﺑﻲ ﮔﺬاﺷﺘﻴﻦ ﻭﻟﻲ ﻣﻦ ﻗﺒﻼ ﺯﻳﺮﻧﻮﻳﺲ ﻭﺭﮊﻥ اﻧﮕﻠﻴﺲ ﺑﺎﻳﻼﻧﺪﻭ ﺭﻭ اﺯ ﺳﺎﻳﺖ ﻣﻌﺮﻭﻑ …. ﺩاﻧﻠﻮﺩ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﺭﻓﺘﻴﻦ ﻫﻤﻮﻥ ﺯﻳﺮﻧﻮﻳﺴﻮ ﮔﺬاﺷﺘﻴﻦ ﻭﻟﻲ ﺗﺮﺟﻤﻪ اﺵ ﻛﺎﺭ ﺁﻗﺎ ﺳﺠﺎﺩ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻟﻲ ﺷﻤﺎ ﻧﻮﺷﺘﻴﻦ اﻣﻴﺮ ﺣﺴﻴﻦ

سلام .عیبی نداره .بالاخره هر کسی این روزا بنا به دلایلی گرفتاره .منم روزی گرفتاریم بیشتر میشه و احتمالا نتونم بیام سایت !
در مورد ورژن انگلیسی بایلاندو نمیدونم چطوری بود داداش. ولی من چیزی رو زیرنویس نه اضافه و نه کم کردم . به هر حال مرسی از نظرت .

سلام داش سعید. واقعا کارتون حرف نداشت ! هم از شما و هم از تیم ترجمه و هماهنگی خیلی ممنونیم.
واقعا گل کاشتی و خیلی خیلی خوشمون اومد. نشون اطرافیانم دادم واقعا اونا هم حال کردن و فک نمیکردن انقدر اهنگای انریکه عاشقانه و بامعنی باشه و ما هم کلی پز دادیم که اره دیگه اینه عشق و اسطوره قلب ما !! خلاصه خیلی ممنون. به امید پروژه های بزرگ بعدی. موفق باشین . زنده باد تا ابد انریکه ! راسی خبری از اهنگ جدید نیست ؟

سلام رضا جان . قربونت داداش. خوشحالم که به این خوبی مورد توجهت قرار گرفته .
خیلی کار خوبی کردی که گذاشتیش که همگی با هم ببینید .خوشحال شدم .
بعیده تا قبل از اتمام تور کنسرت ، بتونیم آهنگ جدیدی بشنویم .کمی بعیده .

سلام بسیار عالی و بی نظیره این پست خیلی ممنون از علیرضا و تینا خانوم بیوگرافی بسیار کاملی بود و مروری شد بر تمام موزیک ویدیو های انریکه مشخصه کارگردان های خیلی خوبی داشته تمام ویدیو هاشو دوست دارم هر کدوم ویژگی خاص خودشو داره مرررررررسی خیلی ممنون.

سلام مینو جان . آره واقعا برخی از کارگردانا خیلی کارای بزرگی داشتن و از سابقه خوبیم برخوردار بودن . باعث افتخاره واقعا .
مرسی واسه همراهی و نظرت .لطف کردی.

بسیار عـــــــــالــــــــی کارگردانها رو هم شناختیم دستتون درد نکنه:)مرسی داداشم مرسی تینا@-}–.مرسی آقا علیرضا

سلام داش سعید.پست عالى بود اما میتونست بهترم بشه.چجوریشو الان بهت میگم.اگه صبر میکردى تا تینا خانوم ترجمه هاى جدیدش که به گفته خودش دقیق تره و مطمئنم همین طورم هست رو کامل میکرد و داش علیرضا از روى ترجمه هاى جدید زیرنویساشو مینوشت خیلى بهتر میشد.اخه ترجمه هاى قبلى از طرف لیریک انگلیسیشون اشتباه زیاد داشت و همین باعث میشد ترجمه فارسى شون خراب بشه.مثلا اهنگ هایى که زیاد توجه کردم و هنوزم یادمه که مشکل لیریک انگلیسى داشت و ترجمه اش خراب شد تکین بک ماى لاو، اى لایک ایت و فاینلى فوند یو بودن.
البته میدونم اشتباه از لیریک انگلیسى بوده و مشکل از تینا نبوده و حالا که لیریک اصلیشون اومده تینا داره اصلاحشون میکنه شما هم اگه صبر میکردین تا ترجمه هاش تموم بشه میتونستین زیرنویساشو بدون مشکل در اختیارمون قرار بدین.
در هر حال دمتون گرم واسه زحمات زیادى که کشیدید تا این پست رو واسمون بزارین.

سلام .وقت و فرصتشو نداشتیم .
این زیرنویسها یک سال پیش آماده بودن ولی من فرصت نداشتم درباره کارگردانهاشون بیوگرافی بنویسم و این پستو این مدلی بازنویسی کنم .
به هر حال اگه بعدا فرصت بشه ترجمه برخی از زیرنویسها جایگزین میشه .ممنون که گفتی .

چققققققدددد کامل و جامع… فوق العاده بود
بینشون یکی Jaume Collet و یکی Francis Lawrence خیلی واسم جالب بودن، چون فیلمای بزرگیو کارگردانی کردن
دست گل همتون درد نکنه

قربونت داداش. سعی کردم تا میتونم مطالب کاملی بنویسم (البته مختصر و مفید…تا از خوندنش خسته نشید)
مرسی واسه نظرت .سلامت باشی.

دست شما درد نکنه خیلی زحمت کشیدید.
خیلی باعث افتخاره ماست که دوتا از آهنگای بسیار معروف انریکه رو یه ایرانی کارگردانی کرده و خیلی خوبه که دو ایرانی در کنار انریکه هستند کاش درباره ی ایرانی ها هم با انریکه حرف بزنند و بگن که ایرانی ها بیشتر از همه ی دنیا اونو دوس دارن دست شما بی نهایت درد نکنه که این قدر برای این سایت زحمت می کشید.خیلی ببخشید که دو روز نیومدم بدبختانه اینترنتمون قطع شده بود یه وقت فکر نکنید فرنوش بی معرفته!!

خواهش میکنم فرنوش جان. اره واقعا افتخار امیزه که دو ایرانی با این خلاقیت زیباشون در کنار انریکه این آثار زیبا رو کارگردانی کردند .
بخاطر اینکه نشد دو روز بیای نگران نباش .همینکه دوباره اومدی و واسمون نظر گذاشتی یه دنیا ممنونیم .

بسیار عالی واقعا دستتون درد نکنه خیلی منظم بودن زیرنویس ها هم خیلی بدردم خورد بعضی هاشونو نداشتم در کل خیلی مثمر ثمر بودن …. امیدوارم همیشه شاد و سر زنده باشید

وای فکرشم نمیکردم اینجور پست زیبا و کاملی بشه ممنون داداش سعید خیییلییی عالی شده تمام ویدیو ها و سالشون و کارگرداناشون
مرسی بابت زحمتت خسته نباشی داداش سعید و تینا خانم . منم خیلی خوشجالم سهم کوچکی ازین پست زیبا داشتم که میدونم خیلی زحمت داشته

قربونت برم داداش گلم. همیشه کنارم و همراه این سایت بودی .منم ازت بی نهایت ممنونم که این زیرنویسای بی نقص و زیباتو واسمون آماده کردی .ازت ممنون. شاد و پیروز باشی .

من قبلا چند تا از زیرنویس ها رو از تو سایت پیدا کرده بودم اما خب یه ذره سخت بود اما الان خیلی خوب شد همه ی زیرنویس ها یه جا جمع بودن و به راحتی هر کدومو که خواستم دانلود کردم. بیوگرافی کارگردانا هم خیلی مفید بود. بین این کارگردانا به نظرم از همشون بهتر Jessy Terrero هست کارایی که کارگردانیشو این کارگردان بر عهده داشته واقعا خاصن. همچنین یاشا ملکزاد یکی دیگه از کارگردانایی که کاراش واقعا عالین و حرف ندارن. ayer و loco که شاهکارن. نمی دونستم کارگردان ttnu هم بوده! در پایان تشکر میکنم از داداش سعید گل که همه ی این مطالب رو جمع آوری کرده بود، از تینا جان به خاطر ترجمه های خیلی خوبش و از آقا علیرضا که زیرنویساش واقعا بی نقصن.

خواهش میکنم حمیدرضا جان. آره جسی تررو کارایی که ساخته جذاب تر بودن و خیلی بیشتر به خاطرمون میمونن .
یاشا هم واقعا کارگردان خلاق و زرنگیه .کارایی هم که واس انریکه ساخته از خاص ترین ویدیوهایی بود که انریکه در طول دوران هنریش ساخته .ممنون واسه تشکرایی که ازمون کردی .منم ازت ممنونم واسه همراهیت .

سلام سعید جان خوبی؟؟ واقعا عالیی بود این ارشیو..لذت بردم..ذیگه فکر منم سایت از این کامل تر تو دنیااا نداریم
فقط یه سوال داشتم..اون پستی که در موردبیوگرافی انریکه گذاشتید..تو قسمت دومش اواخر کلیپ نشون میده یکی از اجراهای هیرو رو که با یه دختر که لباسش مشکیه میخونه و اولش بهش میگه ۴ دقیقه تو دوست دخترمی و منم دوست پسرت…اگه برات زحمتی نیست ببین اسم اون اجراش چیه و کجا اجرا شده…خیلییی دنبال اون اجرام..
از لطفت ممنونم سعید جان

سلام .ممنون خوبم مرسی .سلامت باشی .
مطمئن باش که همینطورم هست و هیچ سایتی مشابه سایت ما به این کاملی نیست .
اسم اجراشو نمیدونم ولی یادمه توی سایت گذاشته بودم .اگه تونستم پیداش کنم شاید دوباره توی یه پست دیگه گذاشتم .خواهش میکنم .

۵۰ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ترجمه آهنگها
متن ، ترجمه و زیرنویس فارسی Nos Fuimos Lejos از انریکه و دسمر بوئنو

با سلام خدمت انریکه ایرانی های عزیز قبل از این که به ترجمه و زیرنویس آهنگ Nos Fuimos Lejos بپردازیم قصد دارم در مورد مسله ای با شما دوستان عزیز صحبت کنم اونم این که برخی از دوستان به خاطر این که ما آهنگ و ویدیوی جدید به صورت به …

زندگینامه
2
دانلود ویدیوی مستند هواداران ایرانی انریکه به نام ei & I

با سلام خدمات انریکه ایرانی های عزیزم امروز قصد دارم مستند بسیار زیبای ei & I که توسط دوست بسیار خوبم دریای عزیز که یکی از کاربران سایت هم هست قرار بدم. ماجرای این مستند در مورد یک دختر ایرانیه (دریا) که آرزو داره عکاس اختصاصی انریکه بشه و در راستای …

آهنگ پیشنهادی
16
موزیک ویدیوی Quizas با کیفیت HD 1080p + نقد و بررسی کامل آهنگ + ورژن سینگل با کیفیت iTunes + عکس های با کیفیت

Quizas دومین تک آهنگ منتشر شده از چهارمین آلبوم تمام اسپانیایی انریکه است که در ۱۷ سپتامبر ۲۰۰۲ ، به عنوان ترک پنجم آلبوم Quizas از کمپانی “یونیورسال موزیک لاتین” روانه بازار شد .انریکه در سال ۲۰۰۳ ، با این آلبوم موفق به کسب جایزه ی لاتین گرمی در بخش …