امروز۱۴۰۰-۰۶-۳۱

پرونده ای در مورد رابطه های انریکه

در این پست قصد دارم در مورد قسمتی از بیوگرافی انریکه صحبت کنم که میشه گفت قبلا بهش پرداخته نشده ، در مورد رابطه هایی که انریکه در گذشته  داشته و اتفاقاتی که حول این روابط رخ داده در حدی که اطلاعات موجوده  مطلب بزارم.

راستش چند وقت پیش در مورد همجین پستی تو فروم سایت از بچه ها نظر پرسیدم و همشون موافق بودن که در این رابطه بیشتر بدونن  و منم ترغیب شدم که وقت بزارم و مطالبو جمع اوری کنم قبلش بگم به خاطر اینکه مطالب شاید طولانی بشه در چند  پست  قرار میدم واین مهم رو هم اضافه کنم رابطه ها و گذشته ی انریکه بخشی از بیوگرافی و زندگیه انریکه اس و نمیشه ازش چشم پوشی کرد اگه ما این مطالبو در سایت قرار ندیم طرفداران از بقیه منابع میخونن پس چه بهتر که  فن سایت انریکه این مطالبو عنوان کنه، خیلیا مثه من شاید حس کنجکاویشون در این مورد گل کرده باشه و دوست داشته باشن بیشتر بدونن که امیدوارم مطالب مفیدی باشه و به اطلاعاتتون اضافه کنه! منم فک کردم بهترین زمان برای همچین پستی همین روزهاس ،از انریکه خبری نیست واز این  فرصت استفاده کردم !چون به محض اینکه فعالیت انریکه شروع بشه بعیده وقت برای همچین پستهایی باشه …خوب بریم سراغ مطالب اصلی:


Adriana Beiga :اولین رابطه ی تلخ

در تابستان ۱۹۹۸ در لس انجلس عکسهایی توسط پاپاراتزیا منتشر شد که باعث دردسرهایی برای انریکه شد Tعکسهایی از انریکه به همراه یک مدل در کنار استخر درحال استراحت که  به محض انتشار این عکسها انریکه تمام تلاش خودشو کرد که از انتشارشون  در فضای عمومی جلوگیری کنه. در این اوضاع که هنوز کسی نمیدونست اون دختری که در کنار انریکه بوده دقیقا چه کسی هست ؟!  مدلی که از انتشار اسمش خودداری کرده بود مصاحبه ای  د رو با یکی از مجلات انجام داد و گفت با انریکه در رابطه عاشقانه هست و بعد اصرارهای فراوان اسم خودش رو فاش کرد !دختری اهل بولیوی و ۲۴ ساله!!با نام کریستیانا هر چند که خیلی زود مشخص شد ادعای این شخص کاملا ساختگی بوده و صرفا برای مشهوریت به بهانه انریکه این ادعا رو داشته!

مطلب پیشنهادی
اولین های انریکه!

biega_rus_image003

اما بلاخره اون غریبه چه کسی بوده!!؟  پس از مدتی  بلاخره این مدل مصاحبه ای رو انجام داد و اعتراف تلخی کرد، ادریانا  مدل برزیلی بوده که در عکس دیده میشد ادریانا در مصاحبش در مورد رابطه اینطورمیگه که به خاطر رابطه ی ناموفقی که با ریکی مارتین داشته تصمیم گرفته با رقیبش انریکه ایگلسیاس وارد رابطه بشه با این حال ادریانا در مصاحبش جمله ی معروفی رو در مورد انریکه میگه: انریکه یک جنتلمن واقعیه یه فرد استثنایی ،نماد س..س ه و برای من اون عاشق واقعی لاتینه..

adriana

این اتفاقات فشار روانی زیادی رو بر انریکه وارد کرد انریکه تازه وارد دنیای حرفه ای موسیقی شده بود و هنوز با زندگی به سبک سلبها آشنا نبود این فشارها و شرایط اونو وادار کرد که با شخص دیگه ای وارد رابطه بشه تا  به همه چی پایان بده  پس عکسهایی از انریکه و مدلی با اسم سامانتا تورس در پمپ بنزین توسط پاپاراتزیا منتشرشد تا انریکه وارد رابطه ای دیگه بشه هر چند که انریکه از مدتی قبل سامانتا رو میشناخت اما این اتفاق بهانه خوبی شد……

این اتفاق تلخ باعث شد که انریکه بعدا در البوم Escape به تاثیر از این خاطره اهنگ  I will Survive رو بنویسه:

You like to think

That you’re the only one who understands my needs

And you tell everyone

That I can’t live without you even for one dayA

But who gave you the right

To talk about the way I feel so deep inside

Now I realize

You were never mine

We were never right

Baby you will find

I will survive

I’m gonna make it through

Just give me time

I will get over you

I will survive

No matter what you do

Just wait and see

I will get over you

Cause baby I will survive

What makes you think

That I don’t see the ways you made a fool of me

Don’t laugh behind my back

Cause what goes around I promise you comes back

تو دوست داری ( این گونه ) فکر کنی

که تو تنها کسی هستی که نیازهای من را درک می کنی

و تو به هر کسی این را می گویی ( از طرف من )

مطلب پیشنهادی
رویای من: دیدن انریکه,تنهابرای یک بار!

که من  بدون تو حتی برای یک روز هم دوام نمی آورم

اما چه کسی این حق را به تو داده است

که در مورد احساسات درونی من با دیگران صحبت کنی

حال من در می یابم که

تو هرگز برای من نبودی

تو هرگز با من صادق نبودی

عزیزم تو( بالاخره )  متوجه خواهی شد که

من میخواهم از تو بگذرم

من میخواهم که این رفاقت را با تو به پایان برسانم

فقط به من فرصت بده

من بر تو فائق خواهم آمد

من میخواهم از تو بگذرم

مهم نیست که چه بر سر تو خواهد آمد

فقط بنشین و نگاه کن

من بر تو فائق خواهم آمد

چرا که عزیزم من میخواهم از تو بگذرم

چه چیزی تو را وادار می کند که اینگونه فکر کنی

که من نمی توانم تشخیص بدهم که چگونه از من یک احمق ساخته ای

پشت سر من نخند

چونکه با اتفاقاتی که بر ما گذشته من قول می دهم که تو روزی برگردی ( و التماس یک زندگی دوباره با من را بکنی

سامانتا تورس:

آشنایی انریکه با سامانتا تورس به سال ۱۹۹۷ در کلمبیا بر میگرده ،زمانی که انریکه در حال برگزاری کنسرت در این کشور بود سامانتا هم در این کشور یوده و پس از ملاقاتی که با هم دارن انریکه دعوت میکنه تا به  میامی بیاد و به این ترتیب رابطه ی دوستی شکل میگیره اما زمانی این رابطه همگانی شد که عکسهایی توسط پاپاراتزیا  منتشرشد که انریکه و سامانتاد ر حال عشق بازی در پمپ بنزینی در لس انجلس دیده شدن.. انتشار این عکسها و جهانی شدنشون یه رابطه ی جدی رونشون میداد این اتفاق در فوریه سال۹ ۱۹۹  افتاد.

sam_rus_image006

sam_rus_image009

اما این رابطه زمانی شکل رسمی به خودش گرفت که در مراسم  جایزه موسیقی امریکا در اون سال انریکه به همراه سامانتا بر روی فرش قرمز مراسم رفتند مراسمی که برای انریکه پر بار بود وتونست برنده بهترین خواننده سال بشه.. پس از اون انریکه وسامانتا مدتیو به دور از جنجال در کنار هم بودن حتی سامانتا در تورهای امریکایی انریکه رو همراهی میکرد اما این رابطه به جایی نرسیدد و کسی هم دلیلش رو نفهمید….بعدا انریکه در مطبوعات گفته بود که رابطشون در حد دوستی و قرار نبوده به ازدواج ختم بشه..!

مطلب پیشنهادی
نکات جالب از کارهای اخیر انریکه

سامانتا تورس در اسپانیا بدنیا اومده و موفق شده که عنوان دختر سال رو به دست بیاره و در مراسم دختر سال جهان هم شرکت کنه بعد مدتی وارد عرصه بایگری میشه به لس انجلس میره و وارد حرف ی مدلینگ میشه ….

ama99.01.11سوفیا ورگارا:اولین عشق واقعی!!

صوفیا مدل محبوب و مجریه معروف کلمبیایی اولین دوست انریکه بود که انریکه اونو در مجامع عمومی به عنوان همسر ایندش معرفی کرد..همه چیز در این رابطه خوب و عاشقانه به نظر میرسید و انریکه هم مشخص بود که عاشق صوفیاس..

اولین ملاقات انریکه و صوفیا دریک برنامه تلویزیونی صورت گرفت در اون برنامه که چابلی خواهر انریکه هم حضور داشته فاش میشه که انریکه و صوفیا با هم قرار گذاشته بودن و بعد از اون انریکه وصوفیا با هم رابطشونو شروع میکنن و با یکدیگه بیرون میرن…هر دو نفر جوان، مشهور وتنها بودن و به نظر میرسید عشقی پر شور بین این دو شکل گرفته!

sofia_rus_image004

سوفیا قبلا یه ازدواج شکست خورده داشت و حتی یک فرزند هم از اون رابطه به دنیا اورده بود و به نظر میرسید در کنار انریکه احساس ارامش میکنه و اغلب در مطبوعات به عنوان زن و شوهر ازشون یاد میشد حتی وقتی نگاهی به آثار اون سالهای انریکه میشه مضمون اهنگهاش به شدت عاشقانه و روحانی میشه که مشخصه تحت تاثر این رابطه قرار گرفته بود.

اما علت شکست این رابطه چی بوده؟!؟؟ هیچ کس دلیلشو نمیدونه…شاید صوفیا پسرشو خیلی دوست داشته و یه همین دلیل نتوسته در کنار انریکه بمونه شاید انریکه خیلی جوان بوده تا با کسی که از خودش بزرگتر هست وارد رندگیه مشترک بشه  اما در هر صورت این دو نفر هنوز هم با هم به عنوان دوست باقی موندن وخیلیا این رابطه رو جزو رابطه های اتشین انریکه میدونن خود انریکه در مصاحبه ای اینطور میگه:

ما هنوزم با هم دوستیم من فکر میکنم عاشق سوفیا بودم در حالی که اون نبود اون بهترین مادر در جهانه و بسیار جذاب…

sofia_rus_image003

بقیه مطالب بمونه برای پستهای آینده…

Funny how the years, They just pass us by Seems like yesterday, You were in my life

یک نظر

 1. minoo94 پاسخ

  نه چون تازه این پست دیدم کمی تعجب کردم و گر نه که خب این قضیه مال خیلی وقت پیش هست حتی شاید خود انی هم یادش نباشه برای من هم مهم نیست , و اینو می دونم که انا عشق اول انی بوده و هست .

  1. msenrique پاسخ

   آره متوجهم مینو جان .آره واسه خیلی وقت پیشه .دیگه انریکه خیلی عوض شده و پایبندیش بسیار بیشتر شده .

  1. msenrique پاسخ

   احسان جان نیستن فعلا و من جواب میدم .
   راستش من موافق این پست نبودم از همون اولش! چیزیه که گذشته و انریکه هم خیلی با خوبی ازش یاد نمیکنه .و خیلیم لازم نیست وقتی کسیو دوس داری بخوای ریز ریز زندگیشو بدونی .
   همینکه دوسش داری و ازش خوشت میاد کافیه و میتونی ازون به بعدش که تو دوسش داشتیو در نظر بگیری.
   این نظر منه مینو جان .امیدوارم سو تفاهمی نشه نه نسبت به آقا احسان و نه نسبت به اینکه شما ازین مطلب خوشتون اومده .

 2. ساینا پاسخ

  مطلب جالبی زدی..
  بنظرم تاریخچه لاو های انریکه باید بیشتر از اینا باشه!میخوای بگی فقط ۳ ۴ نفر تو زندگیش بوده؟من که اینطور فک نمیکنم تو بیا زندگی ی جوون ایرانی رو بررسی کن ببین چن تا جی.اف داشته ..حالا انریکه که بهترین خواننده هم هست فقط با ۳ ۴ تا بوده؟

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   انریکه در دو دوران مشهوریت با حدود ۱۱ نفر بوده و الا قبل اون ما نمیدونم با کسی بوده یا نه هر چند انریکه زمان نوجوانی به گفته خودش تو پبدا کردن جی اف مشکل داشته …

 3. parisa پاسخ

  از این رابطه هاش میتوان نتیجه گرفت! که توی این یازده سال آنا به اندازه همه اون دخترا با انریکه بوده و حالا وقتشه کم کم گورشو گم کنه!!!!

 4. fabian پاسخ

  نمیشد هشتا شو بگی من الان دیگه خوابم نمیبره!ولی خیلی باحال بود!

 5. negar پاسخ

  ببخشید احسان لینک ویدئوی برف بازی آنا و انی خرابه میشه اگه وقت کردی لینکو درست کنی؟؟ ببخشیدا ما هی زحمت میدیم

 6. zizi پاسخ

  من این روابط انریکه روتاییدنمیکنم ولی خب اونم خیلی احساسی برخوردمیکنه وبنظرم بامردای دیگه فرق داره…:)منتظرم باقی این مطلبوبخونم چون ریزه کاریاشونمیدونستم:(مرسی

 7. مهراز پاسخ

  پس ایطوری بوده… خانوما صف کشیده بودن پشت در خونه ی انریکه… ایشالله آنا موفق شده باشه. ممنون

 8. mehraveh پاسخ

  مرسی احسان جان از پستت .. به نظر منم این چیزا واسه سلب ها خیلی غیر طبیعی نیست و مهم اینه که الآن انریکه کسی رو پیدا کرده که همدیگرو درک کنن.. منتظر بقیش می مونیم!
  🙂

 9. yasaman پاسخ

  اره احسان جان خیلی پست خوبیه و همینطور مفید منم خیلی کنجکاوم بدونم انریکه تو رابطه های قبلیش چطوری بوده . مرسی .

 10. maria پاسخ

  باید قبول کرد که فرهنگ اینا با ما فرق می کنه ولی آخه انریکه کلا با فرهنگ خودشون هم فرق داره :))…یه خورده ۱۱ تا زیاده والا …
  مرسی خیلی جالب بود .

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   والا چی بگم به نظر من برای انریکه طبیعیه حالا در پستهای بعدی بیشتر توضیح میدم

 11. NaZaNiN پاسخ

  ووووووو. عالی بود قبلا مطالبی در این مورد خونده بودم ولی اینقدر ریزبینانه نبود باید بگم که گل کاشتی احسان جان، از این پست بطور کل خیلی لذت بردم البته نه از اینجور رابطه های انی! گفتی رابطه ی دوستانه ی انریکه با سوفیا هنوز ادامه داره اگر میشه لطفا عکس های جدیدترشون رو هم بزار، ممنونم. بیصبرانه در انتظار خوندن ادامه ی پرونده ام!

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   ممنون نازنین به نظر منم این اطلاعات فقط جهت افزایش شناختمونه و مهم اینه که اتریکه الان چه شرایطی داره در مورد عکسا هم اگه بود میزارم!

 12. negar پاسخ

  احسان جون تو این روزای بی خبری که انریکه معلوم نیس آلبوم میسازه یا مگس پرونی میکنه یه همچین پستی خوب آدمو جذب میکنه راستی دیگه نگران عضویت من نباش به لطف اقا سعید شد بازم مر۳۰

 13. fatima پاسخ

  مطالب جالبی بودن اطلاعی از رابطه های قبلی انریکه نداشتم از همه جالبتر دلیل ساختن اهنگ i will survive هست که نمیدونستم …ولی واقعا هیشکی آنا نمیشه تنها کسی که انریکه رو واسه خودش میخواد و باعث پیشرفت و ارامش انریکه س مرسی از پست خوبتون 🙂

 14. mah-sa پاسخ

  سلام احسان جون..پستت خیلی عالی بود…دمت گرم. ولی بین همه ی اینا رابطش با انا بهترین بوده..

 15. raha8 پاسخ

  خیلی پست خوبیه مرسی احسان جان.. مهم اینه که الان خودش از همه چیز راضیه و رابطه های قبلیشم واسه سلبای اونور آبی عادیه. گرچه که منم همچین خوشم نیومد با ۱۱ نفر قبل انا رابطه داشته! درسته۱۱؟

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   مرسی از لطفت آره با۱۱ نفر رابطه داشته که البته با ۵ ۶ نفرشون جدی بوده….

 16. ehsankay پاسخ

  ممنون واقعااینا اطلاعاتی بود که کمبودش احساس میشد…به نظر من هیچی برای شخصی مثل انریکه معلوم نیست و چه بسا چند وقت دیگه آنا رو رها کنه یا کات کنن و بره سراغ شخص دیگه….

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   قربونت داداش آره انریکه کاملا غیر قابل پیش بینیه در هر صورت امیدوارم هر جوریکه دوست داره زندگی کنه تا در حرفه ی کاریش هم موفق باشه

 17. Hasti پاسخ

  ممنونم پستت عالــی بود…هیچی بهتر از حقیقت نیست …مطمئنا هر کی که تو زندگی انریکه اومده یه نقشی داشته چه خوب چه بد،مهم اینه که براش تجربه شده و بنظر من اینا درسی براش شده و موفقیتشو بیشتر کرده و خواهد کرد…مرسی دستت طلا

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   قربانت آره دقیقا همینطوره تجربیات انریکه باعث شده که به یک زندگیه با ثبات دست پیدا کنه!

 18. زهرا پاسخ

  واقعا هشت تای دیگه موندن؟ چه جالب…راستی مرسی احسان جون…این پست ب همون دلیلی ک خودت گفتی هم ب موقع بود و هم کاملا مفید…اصن روشنم کردی شدید! بازم مرسی…منتظر قسمت دومشم از الان!

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   !آره ۸ تای دیگه هستن که البته بعضیاشون به خاطر اینه که مدتی در زندگی انریکه بودن ولی جدی نبودن

 19. ATI پاسخ

  به نظر من رابطه های قبل از انا هرچند در مدت کمی بوده ولی انریکه خیلی عاشق تر و صادقانه تر توی رابطه هاش به نظر میرسیده تا الان. من خیلی وقتا حس میکنم انا و انریکه در حال فیلم بازی کردنن. انریکه اون موقع موفق تر هم بوده.اینو از اهنگاش هم میشه فهمید.مرسی اقا احسان

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   ممنون کلا بهتره قضاوت قاطعانه ای در مورد رابطشون نداشته باشیم چون نمیدونیم داستان از چه قراره نه بد بگیم نه خیلی خوب مرسی از نظرت

 20. MS.Enrique پاسخ

  رابطه های زودگذر و پر از هوس انریکه قبل از آنا واقعا تاسف باره براش! هیچ رابطه ای مثل رابطه انریکه با آنا، انریکه رو به سوی موفقیت رشد نداد.رابطه ای که آدم رو متحول کنه و به سوی پیشرفت سوق بده اسمش یک رابطه موفقه والا باقیش فقط هوسه و اصلا ارزشی نداره .و این در مورد انریکه و در تمامی رابطه های قبل از آنا صدق می کنه .

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   اتفاقا اینطور نیست ربطی به هوس نداره بهتره اینطوری برداشت نکنیم انریکه اون زمان جوان بوده و هنوز سخت بوده تا به ثبات در زندگیش برسه ..خوب نیست که انریکه رو هوس ران بدونیم الان هم بحث انا نیست فقط قصد اینه که قسمتی از زندگیه انریکه مرور بشه ما هر کاری کنیم این اتفاقات در گذشته انریکه افتاده بهتره خودمونو گول نزنیم…
   اما اگر هم بخوایم به موفقیت نگاه کنیم انریکه قبلا موفقتر هم بوده ..مرسی از نظرت

 21. Bahareh پاسخ

  مرسی احسان!پست خیلی جالبی بود برام…ماجراهایی بود که قبلا چیز زیادی دربارشون نشنیده بودم!از پشت پرده ها رونمایی کردی D: ممنون!

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   ممنون آره هدف منم این بود که یه قسمت از زندگیه انریکه که شاید خیلیا چیزی ازش نمیدونستن رو بازگو کنم بلاخره ما بگیم یا نگیم این اتفاقات در زندگیه انریکه رخ داده..

 22. reza33 پاسخ

  مرسی… جالب بود… از سوفیا ورگارا خوشم میاد… مخصوصا تو modern family

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   بعیده دیگه انریکه الان به سننی رسیده که میتونه تصمیمهای منتطقی بگیره برای خودش که یکی هم انا هست این دونفر بعد ۱۱ سال با هم خواهند بود

 23. Taraneh پاسخ

  ممنون احسان جان!زحمت کشیدی!منم با این پستا و دلایلی که برای نوشتنش ذکر کردی موافقم!و راستی من نمی دونستم آهنگ فوق العاده ی I Will Survive چنین سرگذشتی داره!خیلی خوب بود مرسی!

 24. افروز پاسخ

  عجب تیتری….انگاری میخواییم یه پرونده جنایی رو بخونیم….دستت درد نکنه

  1. ehsan نویسنده پاسخ

   اخه چون مطالب طولانیه معمولا مطبوعات این عنوان رو میدن منم به سبک مطبوعات نوشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *