انریکه ایران

تنها وبسایت رسمی هواداران انریکه ایگلسیاس در ایران

خوب حتما خیلی هاتون این شعرو شنیدین شعری که  انریکه همراه Ciara خونده که اون هم یک خواننده ی لاتین” البته در نسخه ی اصلیش”   همونطور که میدونین taking back my love دومین اهنگ از البوم Greatest hits که ماه ژانویه وارد بازار شد. انریکه در یک مصاحبه درباره ی این شعر توضیح داده که :

من این شعرو با redone که یک تولید کنندست نوشتم داخل استودیو بودیم و در مورد این صحبت میکردیم که  اسم این شعرو taking back my love   بگذاریم . ما فکر کردیم که این شعر میتونه با یک مردو زن کامل تر بشه مردو زنی که دوباره به زندگیشون برمیگردن. اولین پیشنهادی که داده شد Ciara بود خوب من واقعا  اونو نمی شناختم ما بهش زنگ زدیم و ائنو به همکاری دعوت کردیم.اون عالی بود”و گفت که اهنگ رو واسش بفرستیم”اگه خوشش اومد واقعا دوست داره که با ما کار کنه. Ciara اهنگ رو شنید و خوشش اومدو چند روزبعد روی اون صداگذاری کرد” اون دختر اروم و راحتی و واقعا دوست داشتنیه. انریکه در مراسم American music Award 2008 خبر داد که تصمیم گرفته ساخت ویدئوی Taking back my love  رو با Ciara اغاز کنه.قرار بود این ویدئو در دسامبر ساخته

مطلب پیشنهادی
آهنگ جدید انریکه و نیکی جم بنام ‘Forgiveness’ با کیفیت آیتیونز

enrique_iglesias_takin_back_my_love_featuring_ciara_2009

و در ژانویه منتشر بشه اما به خاطر برنامه ی شلوغی که Ciara داره (اون داره البوم جدیدش رو تموم میکنه) فیلم برداری این ویدئو دائما عقب می افته. فیلمبرداری در لس انجلس در ۱۳ژانویه ۲۰۰۹ با کارگردانی Raykay  شروع شد.

مطلب پیشنهادی
انریکه در لیست 40 خواننده پردرآمد!

Raykay همون کسی که کارگردانیه کلیپ  US Againstthe world -christina milian رو برعهده داشت. از اونجایی که این یک اهنگ جذابیه همه منتظره یک ویدئوی عالی که متناسب با اون باشه هستند.

مطلب پیشنهادی
متن و ترجمه ی آهنگ Falta tanto amor

دیدگاه ها
  1. Avatar mahsa گفت:

    khily aliye vaghan dasteteon dard nakone bazam edame bedid khodam nazar bareton mikonam

دیدگاه شما