امروز۱۴۰۲-۰۷-۰۵

ماجرای قسر در رفتن انریکه از چنگال کوسه در تعطیلات اخیر ! ! !

انریکه در مصاحبه ای جدید با Guilty Pleasures راجع به برخوردِ ترسناکی که با یک کوسه در تعطیلاتِ اخیرش در باهاما داشته صحبت میکنه.
انریکه ایگلسیاس واقعا شانس آورد که به سختی از تکه تکه شدن توسط یک کوسه فرار کرد !

در طی یک مصاحبه اختصاصی با Guilty Pleasures ، این خواننده اسپانیایی توضیح میده که در حین گذراندن تعطیلات در باهاما (Bahamas) به سر می برد و به لطف دوست قهرمانش از چنگ مرگبار یک کوسه قسر در رفته .

“من مشغول ماهی گیری (با نیزه های مخصوص) بودم که دوستم جونم رو نجات داد، چون یه کوسه ی بزرگ داشت مستقیم به سمت من میومد ”
در ادامه انریکه توضیح میده : ” اگر به لطفِ دوستم نبود ، احتمالا من تا سر حدّ مرگ خونریزی میکردم یا به مرگ محکوم میشدم! ” انریکه با هیجان در ادامه اضافه میکنه “داشت میومد که پامو بگیره !! برق از کله ام پرید ! ”

مطلب پیشنهادی
انریکه در میهمانی انتشار البوم جدیدش Euphoria

خوشبختانه انریکه روی خشکی در امانه و پادشاه پاپ لاتین در حال حاضر خوشحال تر با اهنگ Subeme La Radio  خودش در حال تحول در چارت تک آهنگ های بریتانیاست . ریمیکسِ مخصوص تابستون این آهنگ به همراهی Matt Terry ، برنده ی مسابقه ی X-Factor در دوره ی قبل هستش .البته برخلاف پیشنهاد هایی که انریکه در این زمینه داشته ، برنامه ای برای داور شدن تو این دسته از برنامه ها نداره.

مطلب پیشنهادی
جنیفر و کسپر... در شرف جدایی؟

“از من درخواست شد تا در X-Factor و American Idol و همچنین The Voice به عنوان داور حضور داشته باشم. من تو این دسته از برنامه ها اجرا داشتم اما مطمئن نیستم که بتونم به عنوان یک داور ایفای نقش کنم و خودمو یک داور نمیبینم .”

بااین حال, ضربان قلب موسیقی لاتین جهان ,کسی که با آنا کورنیکوای ۳۶ ساله ستاره ی اسبق تنیس در ارتباطه ,اصرار داره که گذشته از اون مخالف مسابقه های استعداد تلویزیونی نیست.
” یه سری نقد ها و عیب جویی ها پیش میاد !’اوه ،تو با این روش نمیتونی قراردادی واسه خودت جور کنی’ اما در حقیقت من مخالفِ این نیستم (ورود به این عرصه ها از طریق مسابقه های استعدادیابی تلویزیونی). زمونه عوض شده ، قرار داد بستن با یه کمپانی ضبط مثل قرار داد بستن در تلوزیونه و فرقی باهم ندارن . فقط روشش باهم متفاوته .”

مطلب پیشنهادی
انریکه نامزد بهترین خواننده NRJ MUSIC AWARDS 2011

 

ترجمه : صبا و وفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *