در ابتدای این پست از انریکه تشکر میکنم به خاطر موزیکش به خاطر صمیمیت و مهربونیاش که با ما طرفداراش داره . به خاطر اینکه وجود داره تا با نفسش نفس بکشیم و با آهنگاش زندگی کنیم .مرسی انریکه . امیدوارم همیشه با نشاط و سلامت باشی .جونمون و خوشحالیمون و انرژیمون به شادیو و انرژیه تو وابستس. دوستت داریم سلطان لاتین

Se* and Love عنوان دهمین البوم رسمی و استودیویی خواننده محبوب لاتین – بین الملل “انریکه ایگلسیاس” (سلطان لاتین) در بین سالهای ۲۰۱۱ الی ۲۰۱۴ ضبط شد . این البوم یکی دیگر از البومهای دو زبانه (انگلیسی – اسپانیایی) انریکه به حساب میاد که ترکیبی از آهنگهای احساسی با آهنگهای فان و شاده. البوم در نسخه های متعددی از جمله نسخه استاندارد (شامل ۱۱ ترک اصلی) ، نسخه دیلوکس (نسخه استاندارد + ۵ ترک اضافی) به صورت فیزیکی و دیجیتال ،  از کمپانی یونیورسال ریپابلیک و یونیورسال لاتین روانه بازار شد . در برخی از نسخه ها نام بعضی آهنگها کمتر به چشم خورده بود مانند : Physical  و ۳Letters که قرار شد به عنوان دو ترک ویژه در نسخه دیلوکس البوم  در برخی از کشورها به فروش برسه . پیش فروش البوم روز ۱۵ فوریه ۲۰۱۴ آغاز شد  و در ۴ مارس نسخه دیجیتالی البوم برای هوادارن امریکا ، کانادا و مکزیکی در فروشگاه iTunes به صورت پیش فروش قرار داده شد .

 preorder new album

همکاریهای این البوم بسیار متعدد تر از البوم های پیشین انریکه بوده و از جمله ی این همکاریها با خواننده های : “پیتبول ، فلوریدا ، دسمر بوئنو ، گروه گنته د زونا ، مارکو آنتونیو سولیس ، رومئو سانتوس ، ایندیا مارتینز ، یاندل ، خوآن مگان ، کایلی مینوگ و جنیفر لوپز بوده . در ادامه تمامی تولید کننده ها و عوامل البوم رو در قالب فایل pdf مشاهده خواهید کرد که نسخه ی کامل تری از تمامی همکاران انریکه برای البوم Se*+Love در اون نوشته شده .

مطلب پیشنهادی
ترک لیست آلبوم جدید پیتبول بدون نام انریکه

ترک لیست + دانلود آهنگها + ترجمه ترانه ها در قالب pdf

deluxe edition

برای دانلود به روی نام هر آهنگ کلیک کنید . (کیفیت iTunes)

“فایل pdf زیر : لیست کامل گروه تولید البوم Se*+Love”

دانلود فایل pdf

 

(آهنگ ۳letters به پست اضافه شد .ترجمه آهنگها کامل شد)

تا ترک ۱۶ همونایی هست که خودم از iTunes خریدم ! اگه بقیه آهنگا شماره مشخصی نداره

به همین دلیله که گفتم .چون از نسخه های دیگری از البوم گرفته شده . (سعید)

۱    I’m a Freak (feat. Pitbull) – 3:39     (دانلود ترجمه)
۲    There Goes My Baby (feat. Flo Rida) – 3:18    (دانلود ترجمه)
۳    Bailando (feat. Descemer Bueno & Gente de Zona) – 4:03    (دانلود ترجمه)
۴    El Perdedor (feat. Marco Antonio Solís) – 3:11    (دانلود ترجمه) 
۵    Loco (feat. Romeo Santos) – 3:33    (دانلود ترجمه)
۶    Let Me Be Your Lover (feat. Pitbull) – 3:58    (دانلود ترجمه)
۷    You and I – 3:05    (دانلود ترجمه)
۸    Heart Attack – 2:50    (دانلود ترجمه)
۹    Me Cuesta Tanto Olvidarte – 3:34    (دانلود ترجمه)
۱۰  Noche y De Día (feat. Yandel & Juan Magan) – 3:42    (دانلود ترجمه)
۱۱  Loco (feat. India Martínez) – 3:13    (دانلود ترجمه)
۱۲  Turn the Night Up – 3:17    (دانلود ترجمه)
۱۳  Beautiful (feat. Kylie Minogue) – 3:25    (دانلود ترجمه)
۱۴  Only a Woman – 4:03    (دانلود ترجمه)
۱۵  El Perdedor (Bachata) [feat. Marco Antonio Solís] – 3:26    (دانلود ترجمه)

۱۶  Bailando (feat. Descemer Bueno & Gente de Zona) [The Infantry Remix] – 3:33
17  Still Your King – 3:37    (دانلود ترجمه)  
۱۸  Physical (feat. Jennifer Lopez) – 3:48    (دانلود ترجمه)
۱۸  ۳ Letters – 3:57    (دانلود ترجمه)
۱۹  Loco (feat. Descemer Bueno) – 3:14    (دانلود ترجمه)  

(دانلود کل البوم به صورت یکجا)

ازونجاییکه زمان انتشار البوم جدید انریکه همزمان با نوروز ۹۳ ( به عبارتی نوروز ۲۵۷۲ ما ایرانیا ) شده ، عکسی که دوست خوبمون مارتینا خانوم مناسب همین حالو هوا طراحی کردند رو واستون میذاریم و پیشاپیش سال نو رو به همه ایرانیای غیور و دوس داشتنی در سراسر دنیا شادباش میگیم . با نشاط ، سلامت و پیروز و پایدار باشید.

مطلب پیشنهادی
مصاحبه ی جولای انریکه درباره تبلیغات AZZARO POUR HOMME نیویورک (بخش 1)

s.n.m

دانلود کیفیت بالا

برنامه تور کنسرت البوم همانند البوم یوفوریا از سن خوان در پورتوریکو آغاز شد و از همین اجرا بود که برای نخستین بار انریکه البوم جدیدشو به همه معرفی کرد .در ادامه به کنسرت نیویورک در مدیسون اسکوئر گاردن رفت و البومشو تبلیغ کرد .و ۲۷ فوریه در جمع هواداران مکزیکی خودش در Anahuac کنسرت گذاشت . در ادامه ی برنامه تور کنسرت سال ۲۰۱۴ ، انریکه برنامه تور به مکزیکو ، مونتری کانادا و مریدا رو ریخت که از ۲۹ ماه می شروع میشه .

Enrique Iglesias - Talk about Album.mp4

دانلود ویدئو

ترجمه حرفای انریکه : “هویت من،سابقه ی من نیس،فرهنگی که ازش اومدم نیست بلکه هویت من موزیکیه که عاشقشم،هویت من ساعت هاییه که صرف موزیک کردم،جاهاییه که اجرا داشتم و آرتیستاییه که باشون همکاری کردم.اینا همه هویت من و موزیکمو تشکیل میدن.کسایی که باعث شدن به اینجا برسم،به این لحظه برسم،شما بودید . “

با هم نقدی از “ Thom Jurek” درباره این البوم ، میخونیم :

 با اینکه انریکه معمولا هر چهار سال یه بار البوم میده اما اینار این فاصله ی زمانی چنان قابل لمس نبود،چرا که ۴ تا از این ۱۱ ترک به عنوان تک اهنگ در سال ۲۰۱۳ به طور رسمی منتشر شد.انریکه در سال ۲۰۰۷ با البوم اینسامنیاک استارد خودش رو در اهنگ های دنس زد و در سال ۲۰۱۰ با البوم یوفوریا خیلی بیشتر در این راه قدم گذاشت.جالب اینجاست که برای انریکه فقط تک اهنگ ها نبودند که باعث جلب رضایت فن ها شدند،بلکه اهنگ هایی مثل Bailando با Descemer Bueno و Gente De Zona با سبک و گیتار فلامینگو، خودش رو به خوبی نشون داده.این اهنگ پاپ با ریتم و ملودی جشن گونه و کوبه های مناطق گرمسیری،تعادلی را در این اهنگ پاپِ فلامینگو به وجود اورده.اهنگ El Perdedor با Marc Antonio Solís،به یک اهنگ بی نقصِ اساسی تبدیل شده.مخلوطی نسبتا پراکنده،صدای گیتار خارق العاده به همراه کیبورد،این اهنگ رو به یکی از بهترین اهنگ های مجموعه ی تک اهنگ ها تبدیل کرده.اما اهنگ Me Cuesta TantoOlvidarte یک سرو گردن ازین اهنگ فراتر رفته.این اهنگ احساسی فوق العاده با همکاری Claudia Brant نوشته شده.این اهنگ با پیانو،گیتار و درامِ مارشِ خود،کیفیتی حرفه ای به محتوا و متنِ اهنگ احساسیِ انریکه داده است.به دنبال اون اهنگ You and I به یک سرود عشقی شبیهه . همینطور اهنگ هارت اتک که داستان شکست در عشق رو بیان میکنه.و اهنگ Let Me Be Your Lover با همخوانی Pitbull که دارای روح عمیقِ جاز به سبک باچاتاست.اهنگ There Goes My Baby با Flo Rida یک اهنگ پاپ محضه در حالی که اهنگ Noche y de Dia با Juan Magán و Yandel اهنگی دنس و کلابی هست که از تکنیک Auto-Tune در اون به کار رفته.در اینجا ما دو ورژن از اهنگ loco داریم.ورژنی که با Romeo Santos خونده شده که با صدای رومئو بسیار لطیف و اروم همراه با گیتار الکترونیک کار شده.ورژن اخر که با ایندیا مارتینز کار شده بسیار طبیعی تر،فراخ تر و احساسی تره.انریکه به صدای لطیف و احساسی با ریتم فلامینگویی خودش،اجازه میده تا به سراسر اهنگ مسلط بشه.انریکه با انتخاب سبک در این البوم،بسیار ریسکی عمل کرده. به نظر میاد بیشتر بر روی جنبه ی فان و کلابی در این البوم تکیه کرده.میزان علاقه ی شما به این البوم بستگی داره که طرفدار کدوم جنبه ی موسیقی باشید .

مطلب پیشنهادی
خلاصه و عکس های کنسرت انریکه در آرژانتین + اجرای مشترک با Lali Esposito

همکاری در پست :

  • ترجمه آهنگها و مصاحبه ها : تینا
  • گردآوری سایر مطالب + pdf : سعید

خواهش میکنم نیلوفر جان. همیشه دوس دارم نظراتو جواب بدم باعث افتخارمه. شاد و تندرست باشی .

salam vaghean saitetoon aaaliiiieee ta alan har chizi ke mikhastamo dashte vaghean khaste nabashid
ye soal
ahange finally found you too in albume nist ?
man ye ja dg didam ke too in albume

سلام .ممنون نیلوفر جان. خوشحالم خوشت اومده .
این اهنگ سال ۲۰۱۱ منتشر شد و فقط در نسخه تارگت البوم هست که در برخی کشورها منتشر شد .
آهنگهای اصلی که در بیشتر کشورها پخش شدند همین چندتایی بود که توی این لیست دیدید .

سلام.داش سعید اگه میشه واسه کسایى مث ما که با گوشی میان سایتت یه نرم افزار بذار که این فایل های پی دى اف رو ببازه.
انریکه تو دنیا تکه از نظر من
One Love!One Love!

سلام . این مورد ها تقریبا از عهده ی سایت خارجه .چون گوشی ها مدل های مختلفی داره و برنامه های مختلفی رو می طلبه .
حالا ببینم چی میشه .یه فکری واسش میکنم .

چرا وقتى مىخوام ترجه رو دانلود کنم منو تو یه پیج دیگه مىبره که سفیده؟کمک کنید لطفا ترجمع هاشو مىخوام

سلام هانیه جان. به سایت خودت خوش اومدی .
بهتره برای دانلود یا کلیک راست کنی و save link as رو بزنی یا با دانلود منیجری مثه internet download manager فایلهای سایت رو دانلود کنی.

خیلی ممنون از ارایه آلبوم با کیفیت بالا و ترجمه ی آهنگا. واقعا ممنونم…

جایی متنشو پیدا نکردم و فرصت نداشتم بشینم از رو آهنگ ببینم پیت چی میگه ! مهم انریکه هست :دی

خیلی خیلی ممنونم سعید جان سنگ تموم گذاشتین و ممنونم از انریکه جونمون که البومش فوق العاده بود واقعا البومش موفقیت امیز بود تو البومش سبکهای زیباا حساب شده خونده و آهنگهاش یکی از یکی قشنگترن .این البومش خیلی حرف توش هس فک کنم تونسته دل همه طرفدارشو شاد کنه …من که خیلی خیلی … خوشم اومد …بازم سعید جااان ازتون مچکرم

دقیقا موافقم با این تیکه از حرفت که گفتی “.این البومش خیلی حرف توش هس فک کنم تونسته دل همه طرفدارشو شاد کنه” موافقم .از طرف خودمم خواهش میکنم .مرسی.

سلام سعید عزیز وااای که چقد دلم برای سایت تنگ شده بود 😥 انشالله سال بسیار خوبی و خوشی برای همه ایرانیها بخصوص برو بچ سایت انریکه باشه و همگی تو مراحل زندگیشون موفق باشن.

سلام هستی جون .خوش اومدی به سایت خودت و خوشحالم بازم نظراتتو میخونم .واقعا بهم انرژی میدن نظراتت .
ایشالله شمام به همه ی آرزوهای خوب ائم از بزرگ و کوچیک ، باورکردنی و اغزاق آمیزت برسی :d اینم یه دعای جالب از من .شاد باشی.

سلام، واقعا دمتون گرم. خیلی ممنون بابت سایتتون آلبوم هم فوق العاده شده.
فقط یه چیزی… فک کنم آهنگ ۳letters کیفیت صداش برای ITunes نیست. هم وقتی گوش میدم اینو میفهمم هم اینکه حجم فایلش فقط ۳مگه. با کیفیت خوب ندارین؟

من که یجورایی معتاد آهنگای ۳letters وlet me be your lover وbailando شدمو همه جور اهنگم گوش میدم و فقط نمیگم مثلا بغیر از loco بقیش بی فایدس در واقع اگه بخواییم از بین آهنگای البوم چنتا رو بعنوان گزیده بگیم باید از بین عالی و عالی تر انتخاب کنیم که کاریست بس مشکل.انریکه حسابی منو سورپرایز کرد چرا که درست وقتی که داشتم نسبت به تواناییش و اینکه ایا میتونه از این ببعد مثل گذشته موفق باشه یانه شک میکردم بهترین البوم ممکنو بهمون هدیه کرد که حداقل خودشو به من یکی ثابت کرد و مطمئن شدم این مرد تمام شدنی نیست و من بهش بعنوان یه فن افتخار میکنم چون هر وقت کسی که فن یکی دیگس میپرسه خواننده محبوبت کیه و من با افتخار میگم انریکه ایگلسیاس دیگه حرفی واسه گفتن نداره.

هر کسی یه سلیقه ای داره امیر جان. سلیقه شمام جالب و محترمه داداشی .
دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی .انریکه هرگز تموم نمیشه و همیشه یه چیزی جدی و نو واسه رو کردن داره . مرسی از نظر و همراهیت داداشم .

سلام سعید جان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه و سال نو رو بهتون تبریک میگم از صمیم قلبم براتون آرزوی شادی و سلامتی دارم … آهنگا عالی شاد و پر از انرژی خیلی خوشم اومد … دستتون درد نکنه سعید جان موفق باشی

سلام زهرا جان.قربونت عزیزم.من خوبم و امیدوارم شمام حالتون خوب باشه.توی سال جدید بهترینا رو واستون ارزو میکنم.شاد و پاینده باشی.

بسیار سپاس گذارم از سایت عالی تون سپاس برای ترجمه های عالی کاش می شد با خریدن آلبوم یه تشکر کوچولو از انریکه واس این همه شادی و رقص که به همه میده بکنیم
نوروزتون پیروز

ممنون علی جان. اینجا سایته خودته و خوش اومدی .اره خریدن البوم هم لذت داره و هم ارزش دادن به هنرمنده .مرسی از نظرت .نوروز شمام سرشار از شادی و آرامش .

سلام تینا و سعید جونم سال نو مبارک انریکه امسال گل کاشته واسمون یه آلبوم پر از سورپرایز آورده سال پر از شادی و هیجان رو با آلبوم جدید شروع کردیم عالیه من که از شنیدن آهنگ ها لذت میبرم امیدوارم به شما و همه طرفداران انریکه عزیز هم خوش بگذره و شاد و سلامت باشین :-))

سلام مینو جان. خیلی ممنونم ازت .واقعا انریکه امسال شاهکار کرده .دستش درد نکنه که همه ی مار رو در آستانه ی سال نو اینقدر خوشحال کرد .منم به شما تبریک میگم و مرسی از همراهی و نظرت .

بالاخره آلبوم اومد.دم عیدی هم اومد که بشه عیدی واسه ما انریکه فنا.تبریک میگم.خیلی آلبوم قشنگیه.تک تک آهنگاش قشنگن.فقط کاش اینقدر ورژنای مختلف نداشت.چون ممکنه بقیه نتونن همه آهنگاشو بشنون.

امسال بهترین سال زندگیمونه مخصوصا واس من که اتفاقای بسیار خوبی افتاد .خوشحالم به خدا …..
مرسی از نظرت .داداشم .

یعنی متنوع ترین البوم انریکه و البوم جهان همینه هاا !!
دمش گرم پرچمش بالاس همیشه

آره واقعا خیلی متنوع و زیبا شده .دست انریکه و همه تولید کننده های البوم درد نکنه .مرسی از نظرت.

ممنون از زحماتت سعید جان…………دوست ندارم درباره ی آلیوم صحبت کنم چون انقدر که بی نظیره حرفی برای گفتن باقی نمیمونه……. :laugh: سال نو مبارک 😀

Me Cuesta Tanto Olvidarte این اهنگ حرف نداره :yes:
واقعا که سلطان پاپه لاتینه
دستتون درد نکنه

سعید جون برادر من دوباره از من ناراحت شدی!! والا من نه قصد بی احترامی به تو دارم نه طرفدارای سایت شما. من هیچگونه سواد موسیقی ندارم من چند بارهم گفتم آهنگهای جدید انریکه بد نیستن ولی خوب هم نیستن این نظر شخصیه منه.وقتی چیزی نپسندم برای دلخوشی شما نمیگم خیلی خوبه.من فقط با این موضوع که انریکه داره یه سبک جدید تجربه میکنه مخالفم.انریکه ۱۵ سال پیش آهنگ Rhythm divine رو خوند.الان تجربش خیلی بیشتر شده ولی چه کسایی براش آلبوم میسازن این خیلی مهمه.مشکل از انریکه نیست. خودت بهتر میدونی که Paul Barry و Lester Mendez چه آهنگهایی براش ساختن.برای من مهم نیست که آلبوم انریکه چقدر میفروشه چون خودم آلبوم ۷ رو خیلی دوست دارم.وقتی آهنگهای انریکه خیلی خوب نیستن نباید دنبال توجیه کرد باشیم داداش سعید.

حرفی ندارم ! و چیزیم که از قلبم گذشت گفتم و توجیه نکردم .به هر حال دیگه مهم نیست .و شمام سعی کن وقتی جو اینقدر مثبته نیای طور دیگه بگی .یکیم برخوردگی داره فرزین جان . حرفات شاید درست باشه و منم قبول داشته باشم ولی وقتی انریکه رو به جلو میره و اینطوری تغییر میکنه باید یه طوری خودمون رو هماهنگ کنیم .اگرم دوس نداریم که دیگه میتونیم دنبال نکنیم کاراشو ! به همین سادگی فداتشم .

سلام سعید جان، چطوری!؟
آقا اینم ۳ تا لینک برای آهنگ ۳ Letters
اگه بدردت خورد استفاده کن!
تو نسخه آیتونزم نبود مجبور شدم دانلود کنم!
فکر کنم برا نسخه Target Edition آلبوم باشه اگه اشتباه نکنم!

سلام داداشم .مرسی منم خوبم .قربونت.
آره آهنگو منم مجبور شدم دانلود کنم .واستون گذاشتمش رو پست البوم و پست جدیدم .
واز توام ممنونم واسه همکاریت .

بچه ها میشه mp3 320 هم اضافه کنید؟
من فول آرشیوم همه ۳۲۰ mp3 هستن
ضبط ماشین هم m4a نمیخونه
اگرم تبدیل کنم کیفیت اصلی که نمیشه
جون سیم سیم ۳۲۰ هم بذارید
دوستون دارم
مووووووووواچ

منم باید تبدیلش کنم سیما جان.
ولی چشم .نمیخام ازمون دلگیر بشی. سر فرصت و به زودی واست درست میکنم و میذارمش پایین لینک آی تونز که بتونی دانلودش کنی .

سعید واقعا دیگه حرفی برا گفتن نذاشتی کلا البوم جدیدش در کل محشره البته همه ی ما هام یه تشکر به گروهتون بدهکاریم 🙂

قربونت .خوشحالم کامل بوده .شما فقط شاد و خوشحال باشید .هرگز چیزی بهمون بدهکار نیستید .باعث خوشحالیمونه که احساس مشترکمون رو بین شما دوستان به اشتراک میذاریم .

خب. من هم جا داره اینجا دوباره تبریک بگم سال نو رو :
امیدوارم سال خوبی برای همه ایرانی ها خصوصا آقا سعید و تیم انریکه ایران باشه که زحمت میکشن و ما رو خوش حال میکنن.
و به نظرم only a woman شاهکار هستش.

مرسی داداش سینا. سال نوی شمام مبارک باشه .
فدات داداش .خوشحالم که کارامون رو دوس داری .به منم خیلی لطف داری.مرسی داداشم.

مرسی بابت کل آلبوم و ترجمه ها همه چیز عالی بود مثله همیشه.از انریکه هم ممنونم که با این آهنگ های فوق العادش عیدمونو شاد تر کرد.عید همه مبارک باشه امیدوارم سال خوبی داشته باشید و سالم و سلامت با خانوادتون خوش بگذرونید 🙂

خواهش میکنم نسیم جان. خوشحالم که نزدیک سال نو البوم منتشر شد تا یه سالی همراه با خاطره های خوب و فراموش نشدنی رو شروع کنیم .شمام شاد و سلامت باشی .سال نوتم مبارک .

سعید جون راستی یه سوال من آهنگ ها ی آیتیونز اورپا رو که گرفتم با آهنگ های ایتیونز آمریکایی که تو گرفتی تفاوت حجم داره و اهنگ های من حجمش کمتره . می دونی دلیلش چیه ؟

اینایی که روی این پست گذاشتم همونایی هست که من بعد از خرید از آیتونز دانلودشون کردم .معمولا خیلی بعیده کیفیت ها فرق کنه .چون فرمت آی تونز همشون ۲۵۶ کیلو بیت هستند و صد البته با ۳۲۰ از mp3 فرق دارن و خیلی بهتره .

سلام سعید جون به نظر من باید یه پست درست کنی و از هوادارا بپرسی که اگه جای انریکه بودن دوست داشتن ترک لیست البوم با چه ترتیبی باشه

به به سورپرایز به دنبال سورپرایز دیگه واقعا امسال انریکه ماروهم freak کرد چهارشنبه سوری سال نو آلبوم انریکه دیگه چی بخوایم از اینا بهتر؟
فقط بی صبرانه منتظر ۳letters هستم… سال نو همه پیشاپیش مبارک انشالله تو این سال به اونی که لایقمونه برسیم و خدا بیشتر هوامنو داشته باشه(شوخی کردم) خدا همیشه هوای ما و طرفداری انریکه رو داره… چقد حرف میزنم من یه کم دیگه ادامه بدم به درجه دردودلی میرسم
(خخخخخخ cuz i’m freak)

سلام داداش هژیر عزیز. امیدوارم اسمتو درست نوشته باشم 😀
واقعا یکی از خاطره انگیز ترین روزای زندگیمون شد با این مناسباتی که با ما داشت .
ایشالله همه خوشحال و تندرست باشید و سال جدیدتون رو به همراه خوانواده عزیزتون با شادی و نشاط آغاز کنید .

با سلام خدمت داداش سعید گلم.
مرسی از زحماتت داداش
آلبوم که فوق العاده شده مثل همیشه و حرفی توش نیست….
خواستم بگم دادا انریکه فردا ( ۲۰ مارس) تو یه شو که خودتم قبلا گفتی حاضر میشه.
یادمه گفتی میشه انلاین دید
اگه میشه حتما امروز ساعت دقیق و اینکه چطوری و از کجا ببینیم و بهمون بگی خیلی ممنون میشم داداش.
با تشکر

سلام سامان عزیز. قربونت داداش. ممنون .
مرسی واسه نظرت درباره البوم.
اون برنامه هم برنامه شوی تلویزیونی جیمی هست که کمدیه .باشه اگه فهیمد مزمانش کیه و از چه شبکه یا سایتی میشه دید ، حتما بهتون میگم /

واییییییییییییییییییییی امشب تو چار شنبه سوری رفتم با هدفون ترکوندم!
کل آلبوم رو تقریبا ۲۰ بار گوش دادم خعلی کیف داد مخصوصا شادی ها واقعا ممنون ENRIQUE!
دست سعید جون هم درد نکنه میسی 😛

:d خوشحالم تونستی شاد باشی پدرام جان. یه تفریح سالم داشتی توی آخرینت چهارشنبه ی سال .همیشه شاد باشی .

همراه با طبیعت و ترنم بهار سال نو رو به تک تک دوستان عزیز تبریک میگم و سلامتیو شادکامیتان را از خداوند آرزومندم…بابت آلبوم یکجا +فایل پی دی اف +ترجمه ازتون ممنونم دست هر دو تون درد نکنه زحمت کشیدین 😀

مرسی مارتینا جان .خیلی لطف داری به سایت خودت .مرسی .از جانب خودم بگم که قابلی نداشت .دست انریکه درد نکنه که سال جدیدمون رو اینقدر زیبا کرد .مرسی از نظرت .

شیییره انریکه که امسال نوروز رو خاص تر از همیشه تو ذهنمون موندگار کرد :laugh: آلبوم با این کیفیت محشرتره!!!!ویدئویی هم که گذاشتین عالی بود!شخصیت دوست داشتنی انریکه همیشه خارق العاده است!!!!!!ممنون 😉

بهترین نوروز رو واسمون ساخت .دستش درد نکنه انریکه .زنده باد .و خواهش میکنم ترانه جان. از جانب من قابلی نداشت .مرسی از نظرت .

خیلی ممنون آقا سعید خیلی ذوق کردم ک ترجمه اهنگا در قالب pdf اخه امروز داشتم بش فک میکردم!!! مراد دلم رسیدم مرسی آقا سعید

قابلی نداشت نیلوفر جان. خوشحال شدم که دوسشون داری. ایشالله از آهنگا هم همین اندازه لذت ببری.

تینا،ماریا،سعید خسته نبـــــــــاشید:)…سال نوی همگی هم پیشاپیش مبارک
با نظر zizi عزیز راجب البوم کاملا موافقم
مـــــــرسیـــــــــــــ

واقعا ازت ممنونم سعید جان که اهنگهای که خودت پول دادی و خریدی رو در اختیار ما قرار دادی واقعا تنها جمله ای که میتونم بگم اینه که ممنونم…خسته نباشید

خواهش میکنم داداش بهزاد عزیز. من هر چی در توانم باشه براتون میذارم .تا تونستم سعی کردم راه خرید البوم رو آموزش بدم ولی خب بعضی هاتون یا دوس ندارید کلا البومو بخرید یا نمیشه یا هر دلیل دیگه ای .منم خواستم با این کار خوشحالتون کنم .

سلام….
آلبوم خیلی قشنگی شده……
کل آهنگها قشنگن ولی اگه بخوام از بین خوب و خوبتر انخاب کنم Let Me Be Your Lover (feat. Pitbull) در صدره……..
راستی ممنون میشم اگه تری لتر دستتون اومد در سایت بذارید
ممنون

سلام امیر حسین جان. به سایت خودت خوش اومدی .
ممنون واسه نظرت .باشه داداش هر وقت دستم برسه ، لینکشو رو همین پست اضافه میکنم .

مشکل که نه … ولی لینک رو الان اضافه کردم .چون خیلی سرم شلوغ بود .وقت نکردم .
به سایت خودت خوش اومدی .

درود بر داداش گلم ، در کل آلبوم خوبی هس با تونع زیاد یه حسی به من میگه از بین کل ترک های آلبوم Only A Woman – Me Cuesta Tanto Olvidarte – Noche Y Dia – El Perdedor -Loco – Bailando میتونند تو چارت بیلبورد رتبه بیارن بقیه هم هستن اما احتمالش خیلی کمه با وضع و اوضاع آهنگ های بیلبورد. امیدورام انریکه امسال موفقیت های زیادی کسب کنه در ama و … و امسال بتونه به عنوان ۱۶۴ آهنگ وارد شده به بیلبرود برسه، از آهنگ ۳ Letters نا امید شدم کلا!! یکی این یکی Still Your King که فکرشم نمیکردم اینطوری دنس و دی جی باشه، و حرف آخرم، امیدوارم دیگه انریکه هوادارا هاشو ۴ سال منتظر نزاره و سال ۲۰۱۵ هم آلبوم مبده مرسی داداش.

سلام داداش حمید عزیز. آهنگای خیلی خوبیو نام بردی .اگه آهنگاشو تو جایی مثه ama یا گرمی اجرا کنه که عالی میشه .میتونه خیلی به معروفیت آهنگ کمک کنه .با تیکه آخر حرفات خیلی موافقم ! دیگه این ۴ سال فاصله انداختن بین البوماش داره حوصله مون رو سر میبره .باید یه فکری به حالش بکنه .اینطوری هم ذوق و شوق ما بیشتر میشه و هم خودش بیشتر تو اوج میمونه .چون دائما با البوم جدیدش محک میخوره .مرسی از نظرت .

واااای!خیلی وقت بود نمیتونستم بیام نت و حالا با آلبوم انریکه روبه رو شدم:-))ممنون از انریکه و شما:-)زنده باشین:-*

سلام.ممنون از همه زحمتاتون و همچنین از انریکه عزیز ک واقعا گل کاشت!
من به شخصه همه اهنگاشو دوس دارم
راستی اون اهنگی که قرار بود با دون عمر(baila de dia baila de noche) بخونه چی شد؟

سلام .خوش اومدی به سایت خودت و خواهش میکنم هانیه جان.
هنوز خبری ازون آهنگ نیست و شاید کمی بعدتر به صورت سینگل منتشر بشه شایدم نه !

مرسی از پاسختون
ی سوال دیگه: ریمیکس Me Cuesta Tanto Olvidarte اضافه میشه یا نه؟ نمیدونم اصن هست یا نه، تو ویکی پدیا دیدم!

خواهش میکنم .
توی نسخه ای که من خریدم فقط ریمیکس bailando بود .اگر جایی ریمیکس me cuesta رو دیدم ، حتما واستون میذارمش.

سلام سعید جون از لینک های آیتیونزی که برات فرستادم استفاده کردی یا نه
چرا ترک های ۹و ۱۰ mp3 هستن

لینکهای دانلود خودم از آی تونز که خریده بودم تازه امروز آزاد شد و تونستم دانلود کنم .بعد از اون لینکهای خودمو باهاش عوض کردم .الان دیگه درسته .

اول از شما تشکر میکنم بخاطر این همه زحمت که برای این پست و بطئر کلی توی این چند وقت اخیر برای آلبوم کشیدین … تشکر از انریکه که جای خود داره و البته خجالت و شرمندگی … واقعا عذاب وجدان دارم که آلبومو نخریده دانلود کردم ولی … هی چه میشه کرد … آلبوم فوق العاده ست محشره … ولی خب نامبر وان نیست!!!! اما بازم میگم که عالیه … فعلا که توی ۱۸ تا کشور اوله … ولی چه کشورایی؟؟ :-/ :-/ به امید اینکه به زودی توی سراسر جهان بهترین رتبه ها رو بیار ♥ بازم مرسی از شما سعید و تینا ی عزیز و… هرکس دیگه ای که زحمت کشیده ♥ فقط اینکه لینک دانلود عکس مارتینا جون مشکل داره و راستی آهنگ I Like How It Feels مگه توی ورژن دلوکس نبود؟

ممنونم نازنین جان. شما بهمون لطف داری .خوشحالم خدا عمری بهم داد که بتونم این البومو کنار شما جشن بگیرم .باعث خوشحالیو افتخارمه .
ایشالله سعی کنی دفعه های بعدی بخری البومو خیلی خوب میشه . شما میتونی نامبر وان های خودتو از بین آهنگاش انتخاب کنی .چون این البوم برای سلیقه های مختلف ساخته شده .
ممنون واسه نظرت .اون آهنگام دیگه زیادی قدیمی ان !!! نذاشتم واستون .تو آرشیو سایت هست .و توی نسخه های کمی از نسخه دیلوکس موجوده نه در همه .

بنظرم این آلبوم یکی از بهترین البوم های انریکس..من که خیلی دوسش دارم.حرفای سلطان هم دراین باره واقعا قشنگ و تاثیرگذار بودن.مهمتر از همه باید از برو بچه های سایت تشکر کنم واسه زحماتشون…و در اخر یک سوال دیگه..بخش جوایز کامل انریکه اپدیت شده ؟؟؟ کامله ؟

به نظر منم یکی از البومای خوب انریکه هست و امیدوارم به خوبی ساپورت بشه و اجراهای خوبی از تور کنسرت هاش ببینیم .
و ممنون واسه تشکرت .خوشحالمون کردی .بخش جوایز تقریبا جدیدا به روز شده .بازم بررسی میکنم .

واسه این گفتم شاید موبایل کیفیت ایتونز رو نخونده ولی خوند. دستت درد نکنه سعید جان و همینطور شما تینا خانوم . واقعا آهنگ you and I خیلی باحاله وقتی پیشنمایش آهنگها شنیدم از این آهنگ خوشم اومد ولی نمیدونستم you and Iهستش بازززززززم ممممنوووون :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :-* :-* :-* :-* :-* :-* :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 😀 😀 😀 😀

باید اجرا بشه معمولا.قربونت داداش.آره واقعا u and i زیباس .خیلی هیجان خوبی به آدم میده . مرسی از نظرت.

سعید جان خیلی ممنون از زحماتت. بالاخره آلبوم منتشر شد. قبول داری هیچ آهنگی از این آلبوم به اندازه Loco تکان‌دهنده نبود؟ نسخه‌های مختلف آهنگ هم اینو نشون میده. البته آهنگ Me Cuesta Tanto Olvidarte هم می‌تونه کاندید بهترین آهنگ آلبوم باشه فقط باید یکم زمان بگذره ببینیم ماندگاری این آهنگ در چه حده. اینم از مشکلات فاصله زمانی در انتشاره، اگه همزمان منتشر میشدن راحت می‌تونستیم مقایسه کنیم. به امید خدا امسال، سال انریکه خواهد بود. آلبوم در بیشتر چارت‌ها رتبه یک رو گرفته. پیش به سوی Grammy Awards

سلام امین جان. ممنون داداشم .لوکو که واقعا شاهکار بود . ولی خب باقی آهنگا سبکهای بسیار متفاوتی داشتند واسه همینه که شاید گوش ما بهش عادت نداره چون انریکه رو در گذشته با این همه تنوع سبک ندیده بودیم .آره me cuesta هم اگه به خوبی بهش بها داده بشه میتونه خیلی موفق بشه .ایشالله آهنگا بیشتراشون ماندگار بشن .مرسی از نظر و همراهیت .به امید جوایز خوب و معتبر و افتخارات بزرگ .

سعید جون نمیخوام بحث کنم ولی فرقی بین آلبوم جدید و Euphoria نمیبینم در آلبوم یوفوریا هم همه جور آهنگی بود مثل همین آلبوم با این تفاوت که آهنگهای آلبوم یوفوریا زیباتر بودن. آهنگهای Why not me و Heartbreaker و I Like It و Cuando Me Enamoro و…. به سبک آلبوم جدید بودن ولی از لحاظ کیفیت و زیبایی قابل مقایسه با این آهنگها نیستن خیلی عالی بودن.مطمئننا آلبوم مثل سال ۲۰۰۳ شکست نمیخوره. ولی متاسفانه پرفروش هم نمیشه.انریکه با این آهنگها نمیتونه تو مارکت جهانی خیلی موفق باشه .من به طرفدارهای خارجی انریکه حق میدم اگه رقبتی برای خریدن آلبوم نداشته باشن.

فرزییییییییییییین ؟! نمیخام بی احترامی کنم بهت ولی لطفا بسه دیگه ! یکم هم به اعتقاد و نظرات من ارزش قایل شو .داری میزنی تو ذوق و روحیه ی من .یعنی چی این اصرارت ؟ بسه بابا تو رو خدا .نظرات اخیرتو فقط به این دلیل ثبت میکنم که دوستان ببینن یکیم مثه شما هست که اینطوری ارزش ها رو نبینه و گیر بده به چیزایی که خیلی مهم نیست .شما با این کارت کاری میکنی که خودت از زندگیت لذت نبری. با آهنگا زندگی کنی برات قشنگ هم میشن .مهم نوع دیدگاه شماست که باید توش تجدید نظر کنی و دیگه سخت گیری نکنی .مارکت جهانی بخوره تو سر هر کسی که فقط فروش براش مهمه !!! طرفدارای خارجی به اندازه کافی دوسش دارن که ما حدشم ندونیم بهتره !کسیم نگفت پرفروش ترین میشه.
شما با این حساب یا آهنگسازی یا معلمی یا اینکه رشتت همینه یا کلا دوس داری روی حرفات اصرار داشته باشی .
در کل اینو بگم اگه قصدت عصبی کردن من بود …موفق نشدی ! منم همه جواباتو نوشتم عزیزم .و همینجا تموم .نظر بعدیت شاید ثبت نشه اگه همین موضوع رو ادامه بدی !چون به شعور و احساس این همه دوستان که نظر موافق داشتن توهین میشه نه به من .

بنظرم این آلبوم واقعانهایت عشق وتلاش انریکه هست بیان خیلی واقعیتهااززبون شعرواهنگ..ومن ازاینکه شانس اینودارم که این آهنگاروگوش میدم به خودم میبالم..راجب نقدی که برآلبوم داشتن من موافقم خیلی عالیه باهرسلیقه ای توش آهنگ هست ولی راجب نقدلوکومن کاملانظرم برعکسه البته این فقط نظرمنه..من ازباچاتاخوندن انریکه خیلی خوشم میادوهرآهنگی که به این سبک بخونه دوسدارم..
ازمارتیناخانم هم تشکرمیکنم کارباارزشوقشنگیه..این روزاروهم تبریک میگم به انریکه وبه همه ی طرفدارای عزیزش وامیدوارم سال خوبی پرازشادی هاوخبرای خوش داشته باشین 😀

دقیقا همینطوره .ساخت یه البوم هر چقدر هم به نظر بعضی از ماها آسون و ساده به نظر برسه ولی هر نوع کاری هم باشه زحمات بسیار زیادی رو می طلبه .کار شبانه روزی میخاد .و ایده دادن واسه نوع خوندن اهنگ ، اصلا کار آسونی نیست . .ممنون واسه تبریکت .شمام سال خوب و پر از خیر و برکتی داشته باشی .

دوست من 🙂 هرجا بپرسی بهت میگن که کیفیت iTunes به مراتب بهتر از کیفیت ۳۲۰ یه فایل mp3 هست .خیالت تخت عزیزم.

سلام خسته نباشید….
سعید جان هنوز معلوم نشده که کدوم یکی از ترک ها موزیک ویدئو دارند؟؟؟
به نظرت میتونه همشون داشته باشن؟؟؟
مرسییییییی بابت همه چیز 🙂 🙂

سلام و سلامت باشی فربد عزیز.
تا اینجا اونایی که مشخص شدند رو تقریبا همه میدونید : Beautiful – Bailando ویدئو شدن و یا قراره بشن .اما خودم احتمال میدم آهنگهای Let Me Be Your Lover و Physical هم ویدئو بشه .بازم اگه خبری در اینباره داشتم واستون می نویسم .

مرسسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

دمتون گرم
خیلی ممنون که با کیفیت آیتونز گذاشتید :yes:
ولی مدیونی اگه همش از آیتونز نباشه…
ترک ۵ لوکو چرا کاور آلبوم نخورده، آدرس سایتو رو تایتل آهنگ چرا نوشتید.
شماره ی بعضی از ترکا هم پس و پیش افتاده… اینارو میگم چون نسخه آلبوم بعضی از آهنگا فرق میکنه، لطفا اگه نسخه سینگل گذاشتید عوض کنید.

I like how it feels & Finally found you نیستن که؟

ممنون .ولی مدیون هیشکی نیستم 😀
نخورده چون توی نسخه ای که من خریدم وجود نداشت ! شماره ترک ها هم به همین دلیل فرق میکنه چون نسخه ای که من خریدم ۱۶ ترک داشت ولی من واستون ۱۹ ترک گذاشتم .به دلیل تنوع نسخه های منتشر شده از البوم به این شکل شده . دو آهنگیم که گفتید ، خیلی قدیمی ان و تو آرشیو سایت وجود دارن و جزو ترک های اصلیه البوم نیستند و تنها در نسخه دیلوکسی که برخی کشورها منتشر شده وجود دارن .

عمو سعید اول باید از تو و دوستانت برای پخش آهنگها تشکر کنم.حالا که همه آهنگهای آلبوم منتشر شده میشه آهنگها رو نقد کرد فقط به عنوان طرفدار.به نظر من آهنگهای آلبوم جدید انریکه ضعیف نیستن و برای هر سلیقه ای از طرفداراش یه آهنگی داره.من خودم به شخصه سورپرایز نشدم و تغییر سبکی هم ندیدم. امیدوارم بعد از این انریکه با موزیسینهای بهتری کار کنه مخوصوصا انگلیسی و دست از این رپرها هم برداره هر چیزی حدی داره سبک جالبی نیست.نمیدونم اسم آلبوم چه ربطی به این آهنگها داره!! چند ماه دیگه مشخص میشه که طرفدارهای انریکه چقدر از این آلبوم استقبال کردن !!!!!!!

عمو 😀 ! مرسی لطف داری .تا خط دوم سوم باهات موافقم .تغییر سبک نه ! ترکیب همه سبکهای معروف موزیک باهم و در کنار هم در یک البوم خیلی عالیه .(فلامینکو ، لاتین ، پاپ ، دنس پاپ ، الکترو پاپ ، باچاتا ، لاتین پاپ ، هیپ هیپ ، رپ پاپ … از جمله سبک آهنگهای این البوم به حساب میاد که خیلی جالبه که انریکه از عهده ی هر سبکی بر میاد.) در مورد کار با موزیسین های معروف ..آره درست میگی .منم دوس دارم با بهترینا کار کنه .به هر حال بازم میگم .هر کسی از دوستان یه نظری داره و نظر شمام محترمه داداش.

سلاااااااام به همه انریکه ایااااااااه دمه انریکه گرم با این البومه بی نظیرش می خواستم بگم این عکسی که گذاشتین تو این پست اخری دانلود نمیشه لطفا دوباره اپلود کنید مررررررررررسی :-*

سلام دوست خوبم .ممنونم واسه نظرت و به سایت خودت خوش اومدی .باشه واس فایلی هم که گفتی الان رسدیگی میکنم .

مرسی واسه ترجمه ها و عکسای قشنگ… ولی کاش البومو یه جا میزاشتین

رضا جان اینکه کاری نداره .میرم و زیپش میکنم 😀 خواستم هر کدومو دوس دارید جداگونه دانلود کنید .به خاطر حجم بالا ک هبعضی دوستان نمیتونن دانلود کنن به صورت جداگونه میذارم.

با اینکه کارای اسپانیایی آلبوم عالین (حتی کارای دنس‌ش) اما به نظرم بهترین آهنگ اسپانیایی آلبوم Me Cuesta Tanto Olvidarte هستش. فوق‌العادست، خیلی با احساسه و آهنگ‌سازی و شعر عالی‌ای داره.

مرسی بابت این پست
بین آهنگ‌های انگلیسی به نظر من Only a Woman فوق‌العادست و از بهترین کارهای انریکه‌ست. بین کارای اسپانیایی انتخاب یه مقدار سخت‌تره.
کاش واسه هر دو نظر سنجی جوری می‌ذاشتید دو تا گزینه رو بشه انتخاب کرد. اینجوری هم رای‌ها بیش‌تر می‌شد و هم در حق بعضی آهنگ‌ها کم لطفی نمی‌شد.

در نظرسنجی ، منطقی نیست که دو گزینه برای هر نظرسنجی بذاریم !وگرنه میذاشتم داداشم .وممنونم که نظرتو واسه آهنگای البوم گفتی .

ممنون از همه و خسته نباشید بابت این پست عالی . به نظر من که البوم فوق العاده ای شده خیلی بهتر از چیزی که فکرش رو میکردم و یبار دیگه انریکه ثابت کرد که طرفداراش نباید لحظه ای و یا ثانیه ای به کارش و موسیقیش شک کنن من که این البوم رو حتی بیشتر از یوفوریا دوسدارم جوری که هنوز نتونستم تو نظرسنجی جدید سایت شرکت کنم چون انتخاب دو تا اهنگ واقعا واسم سخته و به نظرم در کنار insomniac جز بهترین البومهای انریکس.راستی یه خواهش اگر مقدوره اهنگها رو با فرمت mp3 هم قرار بدین بسیار ممنون.

ممنون و سلامت باشی میلاد جان. مرسی واسه نظرت .و شرکت در نظرسنجی سایت .
زمانیکه آهنگا رو آپلود کردم خیلی خسته بودم ! هر چی تو دستم بود رو آپ کردم .فرمت آی تونز کیفیتش به مراتب بهتر از mp3 هست .واسه همین با این کیفیت واستون گذاشتم .

OK .الان اونجا رو دیدم که نوشتی دمو هستش. راستی عکس هم دانلود نمیشه.

سلام. سال نو رو بهتون تبریک میگم و خیلی خوشحالم که ریلیز آلبوم انریکه با عید ما مصادف شده. لطفا اگه امکان داره دانلود آلبوم رو بطور یکجا هم بذارید.
ممنون!

سلام و سال نوی شمام مبارک باشه دوست خوبم .به سایت خودت خیلی خوش اومدی .
باشه حتما به صورت یکجا هم میذارم واستون .

سلام. خسته نباشید بالا خره منتشر شد. ممنون از تیم انریکه ایران.
اما آهنگ ۳letter کامله؟

سلامت باشی و ممنونم .نه کامل نیست ! زیر عکس البوم نوشتیم که نسخه دمو هست. چون این آهنگ به صورت خیلی محدود در بعضی از نسخه های البوم در برخی از کشورها منتشر شده .

۱۵۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشنهادی
نسخه ی جدید آهنگ Beautiful با تکخوانی انریکه (Solo Version)

نسخه سولو یا تک صدای انریکه در ترانه‌ی Beautiful که ۸ سال پیش در استودیویی در مالیبو آمریکا با تنظیم و آهنگسازی The Cataracs ضبط شد و هرگز منتشر نشد. انریکه در سال ۲۰۱۳ تصمیم می گیره این آهنگ رو با همکاری کایلی مینوگ به صورت یک همخوانی دو نفره …

آهنگها
3
آهنگ جدید انریکه Carly Rae Jepsen, Y2K, bbnoS “Lalala” به همراه متن و ترجمه

بعد از مدت‌ها انتظار ترانه جدید انریکه به همراه Carly Rae Jepsen, Y2K, bbnoS به نام “Lalala” منتشر شد که هم‌اکنون میتونید در کانال آرشیو ما دانلود کنید. ورژن اصلی این ترانه رو Y2K و bbnoS تهیه کردن که امروز ورژن همکاری شده با انریکه و کارلی رو منتشر کردن. …

ترجمه آهنگها
1
متن و ترجمه ی آهنگ احساسی و متفاوت انریکه ایگلسیاس به نام Después Que Te Perdí

Me dijeron que estás sola, que después de mí nadie más te controla ‏مردم بهم گفتن که تنها شدی، که بعد از من دیگه کسی از دور حواسش بهت نیست Que sales después de las doces, tus viejos, amigos ya ni te conocen که بعد ساعت ۱۲ میری، که دیگه …