انریکه ایران

تنها وبسایت رسمی هواداران انریکه ایگلسیاس در ایران

 با توجه به اینکه خبر تمام شدن واماده شدن البوم اومده و دیگه بعیده تغییری در البوم ایجاد بشه و طبق تایید رسمی در مورد اهنگسازان  دهمبن البوم انریکه ، تصمیم گرفتم این آهنگسازها رو بیشتر معرفی کنم و پیش بینی برای فضای کلی  البوم آینده داشته باشیم:

 از آلبوم اینسومنیاک بود که انریکه تصمیم گرفت آهنگسازی و تهیه کنندگی البومشو به دیگران بسپاره و از تجربیات بیشتری استفاده کنه شاید دلیلش شکست تجاری آلبوم سون بود که باعث این  تصمیم شد در هر صورت برای بقا در موسیقی روز امریکا این نیاز احساس میشد در آلبوم Insomniac از یک تیم آهنگسازی با گرایش در سبک ار اند بی استفاده کرد در آلبوم Euphoria از تیم اهنگسازی با گرایش به سبک الکترودنس وحالا ظاهرا قصد داره در البوم جدید هیپ هاپ رو بیشتر تجربه کنه..  و البته این تجربه در دو آلبوم اینسومنیاک ویوفوریا موفق بود وحالا در آلبوم جدید هم اینطور به نظر میرسه که انریکه باز هم داره با تیم جدید کار میکنه و سبک جدید..

RedOne

طرفداران انریکه حتما اسم این آهنگساز و تهیه کننده رو شنیدند به جرات میشه گفت redone  در حال حاضر از بزرگترین اهنگسازان و تهیه کنندگان موسیقی هست.کسی که تا کنون نامزد و برنده جایزه گرمی هم شده.

اولین همکاری انریکه با این آهنگساز به آهنگ  موفق  Takin Back My Love میگرده  شاید موفقیت این اهنگ باعث شد انریکه باز هم با رد وان همکاری کنه و حالا به عنوان یه دوست ازش نام ببره ردو وان با خوانند گان بزرگی کار کرده ومیشه گفت تقریبا تمام آهنگهای موفق لیدی گاگا از رد وان هست  اکثر کارهای موفق رد وان در سبک الکترو پاپ هست .

انریکه از سال ۲۰۱۰ و با البوم یوفوریا مسیر کاریشو تغییر داد و بیشتر به سمت موسیقی روز امریکا رفت که خودش بحث جدا میطلبه! به همبن دلیل تصمیم گرفت که رد وان رو به عنوان تهیه کننده البومش انتخاب کنه کسی که اسمش و جایگاهش این اطمینانو میداد که موفقیت البوم رو تضمین کنه و به این ترتیب البوم یوفو ریا تحت نظارت رد وان تولید شد.و تونست برای رد وان نامزدی بهترین آلبوم سال در مراسم لاتین گرمی ۲۰۱۰ رو بدست بیاره. هرچند که میشه یه سری ایرادهایی به البوم گرفت از جمله شباهت بعضی از ملودی و تنظیمها به بقیه اثاری که رد وان برای دیگران ساخته والبته خوب تا حدی طبیعیه که مهر و امضای اهنگساز درکارهاش حس بشه

مطلب پیشنهادی
دانلود اهنگ بی کلام Escape از انریکه

برای البوم جدید هم خبرهایی به گوش رسیده که رد وان با انربکه همکاری داشته اما مشخص نیست که رد وان تهیه کننده آلبوم هست یا نه؟! شخصا امیدوارم که نباشه چون  معتقدم که آلبوم دچار کلیشه میشه وبا شکست مواجه خواهد شد اگه این اتفاق بیوفته!!

 redone

 The Cataracs

The Cataracs یک گروه دو نفره  تشکیل شده از David و Niles هست که ابتدا به صورت گروه موسیقی وارد صنعت موسیقی شدند ولی بعدا در زمینه آهنگسازی و ترانه نویسی برای خوانندگان دیگه هم روی اوردند البته David  سال ۲۰۱۲ از گروه جدا شد وNiles  به تنهایی به عنوان The Cataracs فعالیت میکنه ..کاتاراکس  بیشتر از  اینکه در زمینه خواننده گی  موفق باشه در زمینه آهنگسازی موفق بوده اولین آهنگی که کاتاراکس  یه عنوان آهنگساز ساخته  و موفقیت خوبی کسب کرد آهنگ In the Dark  از Dev  هست.  که Cataracs رو به عنوان یک آهنگساز آینده دار به موسیقی معرفی کرد سبک کلی کارهای کاتاراکس  تلفیقی از راک و هیپ هاپ با الکترو دنس هست .اولین و تنهاترین همکاری این آهنگساز با انربکه در آهنگ نیکد هست ومیشه گفت مهمترین خواننده ی که تا الان باهاش همکاری کرده انریکه بوده!

مطلب پیشنهادی
همیشه در کنار انریکه و طرفدارانش!

Cataracs در البوم جدید سلنا گومز به عنوان اهنگساز حضور داره و جدیدا هم آهنگی از البوم جدید سلنا با آهنگسازی کاتاراکس منتشر شده .The cataracs  آهنگساز اینده داری نشون داره و مطمنا در اینده بیشتر ازش خواهید شنید و با خوانندگان بزرگی همکاری خواهد کرد.

 KIKE1

 Roman  Ramírez

Rome  تا حالا کار مهم و قابل توجهی نداشته !سبک کاراش بیشتر هیپ هاپ و رگی بوده با این حال به طور عحیبی گفته شد یکی آز آهنگسازان آلبوم جدید انریکه هست . این همکاری ازاون همکاریهای  که خیلی کنجکاو بر انگبزه چون هیچ پیش زمینه ای در مورد این آهنگساز و خواننده نداریم. ..شاید یکی از سوپرایزهای انریکه باشه…

 hqdefault

 Marty James

مارتی جیمز هم تقریبا شرایطی شبیه Rome رو در آلبوم انریکه داره با این تفاوت که حرفه اصلیش ترانه سرایی و آهنگسازی هست و خواننده نیست !سبک کاری جیمز پاپ و بیشتر هیپ هاپ هست . وبا خوانندگانی مچون ایکان و اسنوپ داگ و….کار کرده.و آهنگساز خاصی به نظر میرسه!

 800px-Marty_James_2011

Mark Taylor

اسم این آهنگساز این امیدواری و اطمینان خاطرو میده که مطمئنا آهنگی در آلبوم وجود خواهد داشت که طرفداران انریکه حتما دوسش داشته باشند! آهنگی با سبک کارهای خاص انریکه…

مارک از وقتی که انریکه شروع به خوانندن آهنگهای انگلیسی کرده با انریکه همرا بوده ونشون میده انریکه اعتماد زیادی به این آهنگساز داره و همیشه در همه البومها چند ترک رو به آهنگسازی مارک اختصاص میده  !سبک کاری مارک تلفیقی از پاپ و راک هست .و به خوبی میتونه موسیقی لاتین رو با پاپ انگلیسی تلفیق کنه. از جمله آهنگای موفقی که برای انریکه نوشتهbailamos . Hero. Heartbeat و…  هستند.و البته انریکه همیشه از ترانه های زیبای مارک هم استفاده کرده.

photo

با توضیحاتی که در مورد آهنگسازان اصلی البوم دادیم حالا کمی هم د رمورد پیش بینی  چارچوب اصلی البوم صحبت کنیم..با نگاهی به سابقه کاری آهنگسازها میشه فهمید سبک کلی البوم جدید الکترو دنس پاپ هست و البته به نظرم تفاوتی که با البوم یوفوریا خواهد داشت این میتونه باشه که فضای کار هیپ هاپی تر باشه..همونطور که مشخصه انریکه خواننده ای هست که هر چند در کارهای گذشته موفق باشه اما ترجیح میده سبک جدیدرو تجربه کنه و اینطور انتظار میره در آلبوم جدید هم با سبک جدیدی رو به رو باشیم..

مطلب پیشنهادی
انریکه به همراه آتلانتیکو رام در بیلبورد لاتین 2012 !

 همکاری با رد وان صرقا برای تضمین کیفیت البوم هست و اینکه بتونه موفقیت تجاریشو تضمین کنه. از رد وان در چند ترک استفاده خواهد کرد .مارک تیلور هم که همراه همیشگش انریکه هست و طبق معمول انریکه دو یا سه ترک رو برای طرفداران خاص خودش و ترکهای احساسی  به مارک تیلور میده.

به شخصه امید زیادی به کاتاراکس در این البوم دارم و به نظرم بهترین ترکهای البوم از کاتاراتس خواهد بود وشاید حتی بهتر از رد وان عمل کنه ! قابل پیش بینیه که ترکها اکترو دنس خواهد بود .کاتاراکس نسل آبنده موزیک پاپ امریکاس و انریکه هم داره با این موج پیش میره..

Rome و جیمز از علامت سوالهای این آلبوم هستند که میتونن سوپرایز آلبوم انریکه باشن و باتوجه به حضور  آهنگسازان هیپ هاپی و خصوصیت تنوع طلبی انریکه اینو  میشه حدس زد که ترک هیپ هاپی هم در البوم هست حتی شاید بیشتر از یک ترک.

 علاوه بر اینها خود انریکه هم درکارآهنگسازی حضور داره و البته ترکهای اسپانیش هم به دست آهنگسازان اسپانیایی ساخته میشه هر چند انریکه معمولا آهنگهای اسپانیش رو خودش میسازه واین نکته رو هم اضافه کنم آهنگسازهای بیشتری در البوم حضور دارند اما چارچوب اصلیه آلبوم رو آهنگسازهایی که نام برده شد  تشکیل میدن..

734472_10151294455643124_2116689582_n

دیدگاه ها
 1. Avatar سجاد گفت:

  ردوانو می شناختم و کارشم خیلی عالیه

 2. Avatar NaZaNiN گفت:

  پستت حرف نداشت مرسی که با آهنگ ساز ها آشنامون کردی.. هیچی جای کارهای اسپنیش رو نمیگیره… الآن بیشتر برای شنیدن آلبوم جدید هیجان دارم. مرسی، خسته نباشی

 3. Avatar tohid گفت:

  خدا کنه فقط یه جوری منتشر کنن که بتونه توی AMA 2013 و Latin Grammy آهنگای جدیدشو اجرا کنه دوباره همه دهنشون باز بمونه!!
  من عاشق performهای انریکه ام…
  آقا احسان دستت درست پست فوق العاده ای بود.

 4. Avatar Hasti گفت:

  واقعا ممنونم با این پست کاملت …راست راستی باید منتظر کار جدید از انریکه باشیم اما حتما انریکه این نوع سبکو در خودش دیده که به سمتش رفته امیدوارم باب میلمون باشه … مرسی احسان عالی بود

 5. Avatar lara گفت:

  باباایولا پستت تو حلقم احسان.عالی بود .
  خداکنه که اهنگای خوبی بشه من که مردم از بس صبر کردم.مخخسی

 6. Avatar Erfan گفت:

  مرسی.خیلی کامل و مفید بود.خوشم اومد.بنظر میاد آلبوم جدید بتونه ماهارو راضی نگه داره.امیدوارم مث آلبوم قبلیش تو جایزده دادن بهش نامردی نکنن

 7. Avatar Taraneh گفت:

  عالی بود!کلا با پستای تحلیلی خیلی حال میکنم!واقعا کار خوبی کردین که فضای احتمالی آلبومو بررسی کردین تا یه پس زمینه داشته باشیم!به نظر من هم The Cataracs به خاطر نوگرایی و خلاقیتش میتونه کارای خوبی ارائه بده!حضور ردوان هم که تقریبا میتونه تضمین کننده چند آهنگ دنس موفق باشه!اما من به شخصه بیشتر از هر چیز منتظر شنیدن کارای مارک تیلور و آهنگای اسپانیایی خود انریکه هستم!واقعا امیدوارم تجربه فضاهای جدید باعث موفقیت هرچه بیشتر انریکه بشه!بازم ممنون!

 8. Avatar Britney77 گفت:

  تا ۲۰۱۴ صبر می کنم تا شاید انی بتونه شاهکاری مثل اینسومنیاک رو تکرار کنه . بابت پست کاملت هم ممنون احسان .

 9. Avatar m.j گفت:

  معلومه با این البوم چندین هفته وماه سر زبون همه است وانریکه سبک امروزی وعالیی انتخاب کرده…..مشتاقم که زودتر به بازار بیاد چون من عاشق این سبکم……!!!!!!wola

 10. Avatar yousof گفت:

  خیلی باهال
  بی صبرانه منتظر آلبم هستم
  ممنون بابت مطلب خفنی که گذاشتی داش احسان
  ممممننننوووننن

 11. Avatar .Parya. گفت:

  عالی بود خسته نباشید..امیدوارم اون نتیجه ی ای ک حقشه ب دست بیاد..مرسی

 12. Avatar افروز گفت:

  واااااییییی دیگه صبر نداریم….پس کی میادش؟؟؟؟؟؟

 13. Avatar reza.ei گفت:

  مرسی اقا احسان مطالب مفیدی بود،منم امیدوارم مثل همیشه البوم عالی بده بیرون

 14. Avatar mohadeseh گفت:

  مرسی اطلاعات خیلی خوبی بود. فقط من واقعا نمی فهمم چه لزومی داره البوم اینقدر دیر منتشر بشه!!!

 15. Avatar زهرا گفت:

  وای یکی به داد من بیچاره برسه 🙁
  آقا من به دلایل متنوع و متعددی یه ماهی میشه که از نت به دور مونده بودم الانشم که اومدم دوباره بعدش نخواهم بود یه مدتیو ولی چرا اینجوری شده سایت؟؟ چرا من نمیتونم لاگ این بشم؟ 🙁 اخرین باری که اومدم هم یادمه فیلتر شده بودین، الانم که هنو هستین وقتیم میخوام لاگ این بشم نمیشه چرا؟ :(( :(( :(( درضمن مطمئنم که یوزر و پسی که وارد میکنم درستن 🙁

 16. Avatar sasan_plasma گفت:

  احسان بهت ایمیل زدم.رسید؟

 17. Avatar ehsankay گفت:

  ممنون خدا کنه همون چیزی باشه که همه از انی انتظار دارن
  ثانیه شماری میکنم

 18. Avatar علیرضا گفت:

  وای من واقعا دیگه داره قندتودلم آب میشه
  ههههههههممممممممممممم پس کی میاد دیگه از بی تابی و استرس مردیم خدا کنه مشتی تو دهنه خیلی از خواننده ها باطرفداراشون باشه انریکه با این البوم ۲۰۱۳

 19. Avatar ebi5233 گفت:

  mamnun dadash.naghd khubi kardi

 20. Avatar Moein Enrique گفت:

  مطالب فوق العاده بود دستت درد نکنه احسان جان

 21. Avatar maria گفت:

  مرسی برای این پست عالی… باید امیدوار بود که آلبوم خوب بشه.با این اطلاعات من که چشم امیدم فقط به مارک تایلره …

 22. Avatar LFC Amin گفت:

  با تشکر از اطلاعات شما دوست گرامی به نظر می‌رسه تعداد تراک‌های آلبوم جدید بالا باشه که خیلی خوبه. البته انریکه همیشه سعی می‌کنه از اصالت لاتین فاصله نگیره. امیدوارم امسال سال انریکه باشه.

 23. zizi zizi گفت:

  خیلی ممنون آقااحسان..راستش من زیادنمیشناختمشون خوبشدمعرفی کردین…
  من سبک آلبوم یوفوریاروواقعادوسداشتم خیلی بروزبود…اینکه انریکه همیشه خودشوبروزمیکنه عالیه ونشانه تفکربالاشه مرسی

 24. Avatar sasan_plasma گفت:

  تحلیل جالبی بود.مرسی احسان

 25. Avatar aram88 گفت:

  ممنون اطلاعات جالبی بود

 26. Avatar Tina گفت:

  من یکی هر چی فکر میکنم نمیدونم این البوم قراره چطور دربیاد..ازین مطمئنم که شبیه هیچ کدوم از البومای قبلی انریکه نیست…نمیدونم چرا به جای اینکه با ادمای کار کشته کار کنه میره دنبال کسایی که زیاد شاید سرشناس نیستن…ما یه البوم میخواییم در حد اینسامنیاک با بهتر…انریکه هم که میگه هنوز مونده تا بهترین کارشو ببینیم…من نمیدونم پس کی وقتشه موفقیت های گذشته رو تکرار کنه…خدا کنه با البوم جدیدش ناامیدمون نکنه…کاش تمام این همکاریایی که پیش بینی میشه واسه البومش خوب باشه…مرسی احسان زحمت کشیدی

  • Avatar Ehsan گفت:

   ممنون آره همیشه قبل البومهاش همین کنجکاوی پیش میاد که قراره چه سبکیو دنبال کنه همیشه هم از تیمهای مختلف استفاده کرده امیدوارم ایندفعه هم جواب بده

 27. Avatar Negar Iglesias گفت:

  به به….احسان تو این پست حسابی ترکوندی..ها…وای یه سوال اونب که عینک طبی هری پاتری زده مارک تیلوره؟؟
  خیلی ممنون*

 28. Avatar anita گفت:

  خیلی ممنون از مطلع کردنمون خوشحال میشیم وقتی میبینیم انریکه با اهنگسازای مختلف کار میکنه

 29. Avatar مهدی گفت:

  دستت درد نکنه بابت مطلب
  انریکه تو سبک هیپ پاپ تا حالا اهنگ داشته؟

دیدگاه شما