امروز۱۴۰۰-۰۹-۰۷

واقعیات رخ داده برای مجله انریکه ایران در ترکیه !!!

سامان: سلام میکنم به همه ى انریکه ایرانى هاى عزیزم.امیدوارم همیشه سلامت و پایدار باشید.قبل از هرچیزى باید عذرخواهى کنم بخاطر غیبت طولانى مدتم و دلیلش این هست که با بیمارى دست و پنجه نرم میکنم که باعث شده از شما عزیزانم دور باشم و کمتر پست بزارم؛اما کماکان پیج اینستا قدرتمند به کارش ادامه میداد و من بهش رسیدگى میکردم.باید بگم که خدارو شکر جاى نگرانى نیست و روبه بهبود هستم.

امروز خواستم در خدمتتون باشم تا باهاتون حرف بزنم و درمورد کنسرت ترکیه صحبت کنم و حرفهایى از پست قبلى رو اصلاح کنم.

کنسرتى که قرار بود خودمم برم ولى نشد.واقعا چقدر زود ۵ ماه گذشت و انگار همین دیروز بود که داشتم پست کاملى در رابطه با اطلاعات این کنسرت مینوشتم تا براى شما عزیزان منتشرش کنم.پستى که ازش خیلى نظر گرفتم و خیلیا با همین اطلاعات از سایت ما باخبر شدن و به این کنسرت رفتن.تا اینکه ١٩ آگوست رسید و این کنسرت هم در سطح خودش به خوبى و با شکوه برگذار شد.ما که اونجا نبودیم اما شنیده ها حاکى از اینه که ایرانى ها آبرو دارى کردن و تونستن پرچم ایرانو به دست انریکه برسونن و سلطان هم در قسمتى از کنسرت از ایرانى ها قدر دانى و تشکر میکنه.

Enrique-Iglesias

حدود یک ماه پیش بود که با سعید عزیزم صحبت کردم تا مجله ٢٠١۴ انریکه ایرانو زنده کنیمو براى ترکیه ٢٠١۵ آمادش کنیم.اولش با مخالفت روبرو شدم چونکه زحمت بسیارى داره؛اما به سعید گفتم تنها اینکارو میکنم و فکرى براش دارم تا اینکه سعید جان نظرش عوض شد و خودشم خواست همکارى کنه.همچى سریع اتفاق افتاد و سعید عزیز و تینا جان و مریم خانم دست به کار شدن و مجله رو توى چند هفته به زیبایى هرچه تمام درست کردن.من که جز نظر دادن خودم کارى نکردم و این رو هم بگم که باید یه خسته نباشید حسابى به این عزیزان گفت که هرچى بگم بازم کم گفتم.بعد از این قضایا فقط میموند برسه دست انریکه، که آقا مسعود داوطلب این کار شد.مسعود عزیزى که ٢٠١٠ توى کنسرت تایلند تونست انریکه رو بغل کنه و ما کسیو جز ایشون لایق این کار ندونستیم.تا اینکه مجله آماده شد و به دست مسعود رسید و ایشون با دو نسخه از مجله راهى ترکیه شدن.در رابطه با رسوندن مجله به دست انریکه حرفاى زیادى با مسعود زدم و برنامه هاى زیادى ریخته شد که در آخر بهترینو انتخاب کردیم، از جمله:

رفتن به فرودگاه و ملاقات انریکه که کنسل شد.

رفتن به هتل انریکه (سعى کردیم هتل رو گیر بیاریم اما منبعى رو پیدا نکردیم تا اینکه مسعود جان به هتل چراغان رفت، که انریکه سال ٢٠١٢ در این هتل مستقر شده بود)، اما سلطان در اون هتل نبوده.

مطلب پیشنهادی
انریکه نامزد دریافت جایزه ی latin bilboard award در 10 بخش

پیدا کردن انریکه در روز کنسرت و ملاقاتش در بک استیج و ازین قبیل کارها…

که در آخر من به مسعود گفتم اگر همه ى راه ها بسته بود تنها یک راه میمونه! و اونم پرت کردن مجله بر روى استیج هست.

مسعود عزیز به هر درى زد و تلاشش رو کرد و با پرس و جو و برقرارى ارتباط با افراد واقع در محل کنسرت سعى کرد این مأموریت رو به انجام برسونه.

enrique iglesias performance in turkey 2015 (7)

سرانجام همونطور که در پست قبل گفتیم ما فقط شنیده هایى که از مسعود جان رو داریم به شما رسوندیم و طبق گفته هاى ایشون مجله به انریکه رسیده اما احتمالا این اتفاق نیافتاده.ازون صحنه ما هیچ عکس و ویدئویى نداریم.تمام ویدئو هاى موجود رو بررسى کردیم اما چیزى دستگیرمون نشد و آقا مسعود نظرش بر اینه که انریکه بعد ازینکه مجله رو دیده اونو رها کرده و یا جاى دیگه ایى گذاشته.در هر صورت اینکه این مجله الان توى جایى از شهر استانبول افتاده و یا اینکه دست انریکس و توى جعبه ى هدایاش قرار داره مشخص نیست و تنها چیزى که معلومه اینه که آقا ابراهیم از ترکیه برنده مسابقه اى که از طریق اون تونست به بک استیج راه پیدا کنه و مسعود توى محوطه باهاش آشنا شد کسیه که یه نسخه از مجله، قبل از رفتنش به بک استیج توسط مسعود بهش داده شده و ممکنه اونو داده باشه به انریکه.

و البته ما الان فقط میتونیم منتظر باشیم تا ببینیم واکنشى از سمت انریکه میبینیم یا خیر ؟!


سعید : در ابتدا برای کامل تر شدن حرفهای داداش سامان عزیز چند خطی می نویسم بعد مطالب خودمو میگم …

(البته این تشکر چند ثانیه ای انریکه از ایرانیای حاضر در سالن چندان دور از انتظار نبود چونکه شاید با اطمینان بتونیم بگیم بیش از ۹۰ درصد حاضرین در کنسرت از ایرانیا بودند و هر جارو انریکه میدید ایرانیا حضور داشتند ! ترکیه هم از قبال این کنسرت و حضور ایرانیا در این کشور درآمد هنگفتی به جیب زده و البته انریکه هم با ترس اسم ایرانو خیلی خفیف گفت .مشخصه چقد از کنسرت لذت برده اما نمیتونسته کاملا بهش اشاره کنه . در مورد قبول شدن ابراهیم ترک در بک استیج هم باید بگم که کاملا از قبل مشخص شده بود و اینم معلوم بود که با برنامه ریزی ای که از قبل انجام داده بودند انریکه این آقا رو به روی استیج اورد تا باهاش Stand by me رو بخونه و این واقعا جای بسی تاسف داره که رونق کنسرت بخاطر ایرانیا باشه اما یه ترک بره رو استیج! خب بگذریم ! حتی هیچ Hero Girl ی هم روی استیج نرفت.و جالب اینجاست که با اینهمه تاکیدی که ما کرده بودیم از لحظات مختلف بخصوص لحظه ی دادن مجله به انریکه فیلم گرفته باشه اما هیچ فیلمی برامون فرستاده نشده البته ما خودمون با مشاهده کلیپ های اسکیپ و بایلاموس دیدیم که یه چیزی به سمت انریکه پرتاب شده و اونم بعد از اینکه اونو دیده به طرف دیگه پرتش کرده! البته بهتر بود اون مجله ای که با کادو شده با ترمه بود روی استیج پرتاب میشد تا لااقل اینطوری به طرف دیگه پرتاب نمیشد ! مطمئنا با کادوی شیکی که داشت دیگه ممکن بود همچنین اتفاقی برای مجله مون نیفته . بهرحال جالب اینجاست که گوشی آقا مسعود همون لحظات شروع کنسرت خاموش شد و هیچ فیلمی توسط ایشون گرفته نشده! و ما هم طبق حرفهای آقا مسعود در پست قبلی مطالبو نوشتیم و نمیدونستیم یه همچنین داستانهایی پیش اومده که البته در ادامه بهتر متوجه میشید منظورمون چیه … )

مطلب پیشنهادی
اخبار جدید مربوط به انریکه

بعد از اینکه متوجه شدیم قرار شده یکی از نسخه های مجله که چاپ کردیم و به دست مسعود دادیدم به ابراهیم داده شده تا به بک استیج ببره و بتونه امضا بگیره .ما هم تصمیم گرفتیم از خود ابراهیم بپرسیم که آیا چنین کاریو انجام داده یا خیر .مریم خانم (طراح مجله انریکه ایران) تنها شخصی بود که میتونست به ترکی براشون پیام بفرسته ازشون درخواست کردم تا به پیج اینستاگرام ابراهیم پیام بفرسته . طبق حرفهام ایشون دیشب پیغامی در پیج شخصی ابراهیم گذاشتند تا اینکه ساعاتی پیش به این سوال پاسخ داده شد البته از طرف شخصی به اسم Ceren . صحبتاشونو در زیر میذارم خودتونم ببینید یا با مراجعه به پیج ابراهیم و پستی که عکس خودشو انریکه روی روزنامه چاپ شده رو خودتون چک کنید …

در این مکالمات Ceren ظاهرا گفته مامورای امنیتی نذاشتن کسی چیزی به داخل اتاق ملاقات ببره و حتی خودشم کیفشو داده بوده ابراهیم ببره داخل اتاق و امضاء بگیره که ظاهرا نتونسته اونم ببره داخل .البته شاید خیلی بیخود باشه منتظر پاسخ های ابراهیم بمونیم که ببینیم خودش درباره این جریان چی میگه ولی میشه نیم درصد امیدوار بود شاید چیزایی غیر ازینایی که گفتیم و در زیر میخونید بهمون بگه !!!

مطلب پیشنهادی
دانلود آهنگ جدید Descemer Bueno با همراهی انریکه و El Micha به نام Nos Fuimos Lejos + خبر از آلبوم جدید

بهرحال در حرفهای Ceren این جمله هم بود که من دیدم یه مجله از ایرانیا به انریکه که روی استیج بود داده شده اما انریکه اونو نگرفت و ردش کرد ! که من این مورد رو یه جور بی احترامی و توهین به سایت و طرفدارای ایرانی برداشت میکنم ! و اصلا چیزی قابل بخشش نیست .جاییکه این چیزهای به طرف انریکه پرتاب میشد ، محیط بازی یا شکلک در اوردن نبوده که انریکه فکر کرده بازیه که مجله رو مجددا به طرف دیگه پرتاب میکنه ! فکر میکنم اینقدی ارزش داشت که به جای پرت کردنش لااقل یکبار بازش میکرد و میدید چیه و بعد اینکارو میکرد .اینکار انریکه خیلی برای خودم گرون تموم شد و قصد دارم اگر حرفهای ابراهیم مبنی بر اینکه مجله به دست انریکه نرسیده باشه حالا به هر دلیل ، سایتو میبندم و خودمم کلا انریکه رو فراموش خواهم کرد . اینهمه سال تلاش کردم و زحمت کشیدم نه برای اینکه وقتی چنین ارزشی براش گذاشتم اون بیاد مجله مون رو پرت بده طرف دیگه !

 

 • mry_jam  Merhaba arkadas…bir sey soyleye bilir miyim ? Benim arkadaslarim size bir tane magazine ,Iranian fans, gonderdiler.biz merak ediyoruz bu magazine enrique nin eline yetisti ya yok ? Ager biliyorsunuz bir sey soyleyin lutfan.cok cok onemlidir.cok tesekurler.pardon benim turkce kunustum iyi degil. Tnx
 • ceren305I saw that magazine but they didnt give it to Enrique i didnt see it sorry @mry_jam
 • mry_jam@ceren305 they didnt see enrique?!!! Or you can’t see that they give magazine to enrique ? Thank you for your mention
 • ceren305They showed it to enrique but he ignored it. I talked one of iranian friend he said me they wanted to give that magazine to enrique i wished them a luck and i saw them in concert but i didnt see enrique took it or not they shaked the magazine to him but he ignored @mry_jam
 • ceren305If they met with him they could give it but in concert they couldnt give it @mry_jam
 • mry_jam@ceren305 ok… I say that it may give to enrique by @ibrahimenrique7 …that’s not happen??
 • ceren305I gave ibrahim that my phone case to sign it by enrique but he said Security didnt let anything so he left them in outside @mry_jam i will ask ibrahim 🙂 İbrahim kanka iranlılar sana bi dergi vermişlerdi onu enrique ye ulaştırdın mı? Onu soruyor kız bende dedim ki içeriye bi şey almamışlar o yüzden verememiş dedim
 • mry_jam@ceren305 thank you so much …cok tesekurler arkadas :*… ben hep bekliyorum @ibrahimenrique7 jevabu.tnx

در پستهایی که با نام Enriqueiran می بینید، مطالبی هستند که با همکاری نویسنده های سایت تهیه و نوشته میشن.در این پستها سعید, تینا, ریحانه و سامان با هم همکاری می کنند.در آخر آرزو می کنیم و امیدواریم از مطالبی که با تموم عشقمون واستون تهیه می کنیم، نهایت لذت رو ببرید.

یک نظر

 1. اتنا پاسخ

  سلام به همه و یه خسته نباشید حسابی من خودم تو کنسرت بودم فیلم دیدم اصلا انریکه ندید مجله چی هست تازه فکر کرد ماله اون دختر ترک مسخرس به خدا اشتباه می کنیم از همین جا قسم می خورم تو ۲۲ سالیکه از خدا گرفتم هیچ خواننده ای ندیدم که انقدر واسه طرفداراش انرزی بزاره اصلا مست نبود کاملا حواسش سره جاش بود تقصیره دختره بود فکر کرد ماله اونه اخه کسی که با جونو دل می خونه طرفداراشم از جونو دل دوست داره تازه می خاست سری برگرده به صحنه چون اهنگ بعدی شروع شده بود اگه مجله پرت نمی کردین با دست خودتون بش می رسوندین حاضرم قسم بخورم الان یه پیام واسه طرفدارا ایرانیش می داد واقعا دستتون درد نکنه شماها بهترینین

  1. MSENRIQUE پاسخ

   سلام آتنا جان. بله متوجهم .قبوله و اون بحث دیگه تموم شده به نظرم . دختره ترک مقصر بود یا هر کسی دیگه ، دیگه مهم نیست .تموم شده .
   بله انریکه مست هم بوده .ولی گذشته قابل تغییر نیست . حالا باید خودمون به فکر باشیم و آینده رو درست بسازیم با در کنار هم بودنامون .
   مرسی برای نظرت .شاد باشی .

 2. Mohammad Enrique پاسخ

  بسته شدن سایت هیچ فرقی به حالم نمیکنه،چون من به زحمت چند هفته یه بار میام!
  اما اینم بگم هر موقع که اومدم با نظر های بچه ها و جوابای شما به وجد اومدم و حالم خوب شده و اینو مدیون تلاش های شما هستیم.داداش سعید و داداش سامان وتینا خانوم عزیز ازتون متشکرم که واسه یه مدت کوتاهم که شده حال منو خوب میکنید.
  بحث من جداست.این که انریکه مجله رو نادیده گرفته یا هر چیز دیگه نباید باعث بشه نا امید بشید.من عاشقاون لحظه ای هستم که بتونم در کنار شما قرار بگیرم وپا به پاتون برای انریکه کار کنیم!
  (اما دریغ از خیلی مشکلا!)
  شاید خیلی هاتون از این حرفم خوشتون نیاد ولی حتی انریکه اگر شیطان پرست باشه،زن باز باشه، و یا حتی اگه برهنه توی خیابون راه بره من بازم دوستش دارم!
  چون من خودمو با اون باور کردم.رویاهام رو اون ساخت.شخصیتم با اون داره شکل میگیره.
  انریکه هم حتما محدودیت هایی داشته وگرنه نمیتونه از حداقل پارچه به اون زیبایی بگذره.
  انریکه از اول ورود به موسیقی این طور نبود! عشق بازی رو دوست اشت اما از شهوت خبری نبود!
  چیزی که داره کمکم دنیا و به طبع اون انریکه به سمتش پیش میره.من منتظر باز موندن سات هستم!
  (در ضمن داداش سعید اگه دوست نداشتین کاملا حق با شماست که نظرمنو درج نکنی!)

  1. MSENRIQUE پاسخ

   چرا نباید نظرتو ثبت کنم ! چیز بدی نگفتی .نظرت همینطوری بوده . گفتی در هر حال انریکه و این سایتو دوس داری و منم میگم قبول.
   مرسی از تشکرت .به شخصه سعی میکنم بازم تلاشمو تکرار کنم تا انریکه مجله مون رو ببینه چون واقعا حیفه اینهمه زحمت به هدر بره .اینبار دیگه از حقمون نمیگذرم .حق همه ی طرفدارای ایرانی توی این مجله و حرفاشه .همش سراسر عشقه .
   مرسی از نظرت.

 3. ali پاسخ

  ببین سعید جان به نظر من زود درباره سلطان قضاوت نکن میدونم شما و تیمتون به خاطر مجله چقد زحمت کشیدید ولی هیچی از ارزش های اون مجله کم نمیکنه. من هیچ وقت نگفتم آقا مسعود کار غلطی کرده من گفتم ایشون به جای اینکه مجله رو به کسی دیگه بده میتونست خودش این کارو بکنه یا حداقل به یک ایرونی میرسوند که بدست انریکه بده. من هزار بار تو کنسرت هاش دیدم مامور های امنیتی هم بودن طرفدارا گوشی شون به انریکه دادن تا باهاش عکس بندازه یا هر چیز دیگه ای که بهش دادن و احترام قبول میکنه . به هر حال دیگه گذشت آقا مسعود هم زحمت خودشو کشید . در ضمن
  از یک جمله ای که دوستمون کامنت کذاشته بود ناراحت شدم درسته من هنوز افتخار اینو بدست نیوردم که تو کنسرت انریکه حضور داشته باشم ولی تو چندتا کنسرت حضور داشتم و با جوش آشنا هستم
  ولی نمیدونم چرا بعضیا این جوری صحبت می کنند .

  1. MSENRIQUE پاسخ

   قضاوت نکردم . ترکیه کشور مزخرفیه واسه انجام چنین کارهایی! دیگه اینو کاملا فهمیدم . خودمم به فکر یه راه بسیار بهترم که بزودی اعلام میکنم .
   مرسی از نظرت علی جان.

 4. Taraneh پاسخ

  سلام سعید جان!

  منم واقعا از این اتفاقات متاسفم و میدونی چقدر مثل شما هیجان زده و امیدوار بودم که مجله به دست انریکه برسه؛اما واقعا میگم کسی رو سرزنش نمیکنم!خوب ما فکر کنم از اول هم میدونستیم کار رسوندن مجله به انریکه راحت نیست و شاید هرکدوم از ما جای آقا مسعود بودیم؛کاری بهتر از این ازمون برنمیومد!مهم تر از اون من جدا انریکه هم مقصر نمیدونم!نمیدونم شاید در این لحظه احساسم داره به منطقم غلبه میکنه؛اما نمیتونم قبول کنم انریکه ای که به خاطر طرفداراش رسما هرکاری انجام میده،انریکه ای که با صداش آروم یا خوشحال میشم و انریکه ای که چندین ساله دارم اجراهاش رو میبینم و رفتارش رو شناختم؛به قصد توهین به هر کدوم از طرفداراش با مجله برخورد کرده باشه!منم قطعا با تمام وجود دوست داشتم انریکه از ما ایرانیا یاد کنه چون کمترین چیزیه که ازش میخوایم و میتونه دنیا رو با یه پیام بهمون ببخشه؛اما چه میشه کرد؟اینم به لیست محرومیتامون اضافه میشه!

  میدونم تیم انریکه ایران بیشتر از هرکسی لیاقت توجه شخص انریکه رو داره؛اما واقعا دوست دارم بدونید هنوز خیلیا هستن که از تلاشتون قدردانی میکنن!اداره سایت یا بستنش تصمیمیه که به خودتون بستگی داره چون واقعا سایت منحصربه فردی دارین و در پایان خودتون هستین که سرنوشت سایت رو تعیین میکنید؛اما سعید جان حتی اگر سایت هم بستین(که خوب باعث میشه خیلیا از جمله من با تمام وجود ناراحت بشن) واقعا حیفه که به خاطر اتفاقات یه شب؛همه خاطرات شیرینی که انریکه برامون رقم زده رو فراموش کنی!خیلی حیفه که انریکه و طرفداراش طرفداری مثل شما رو دیگه تو جمعشون نبینن…

  ممنون از همگی!!!و سامان جان؛امیدوارم هرچه زودتر سلامت کاملت رو به دست بیاری…

  1. MSENRIQUE پاسخ

   سلام ترانه جان.
   دقیقا همینطوره کار اسونی نیست . ویدیوهاشم که ادم بشینه ببینه ممکنه بگه عههه چرا یکم صبر نکرد لحظه ی بعدی بده مجله رو ! ولی این حرف و برداشت صحیح نیست .چرا که ما الان داریم توی فیلم میبینیم از دور … ولی توی اون لحظه و صحنه شاید آدم ندونه لحظه ی بعدش چه اتفاقی می افته .همه چیز در لحظه به وجود میاد و میگذره .ایشالله یه فکرایی داریم اونو اجرا میکنیم و به نتیجه هم میرسیم .البته با همکاری های شما در این کار باعث میشه تا این هدف و هدفهای بعدیمون محقق بشه .
   هر جوری که شده ازتون توجه خواستیم ولی بسیاری از شماها کمتر به سایت اومدید و یا حداقل کمتر نظر گذاشتین .یه نظر ساده که برای ما بینهایت ارزش داره ازمون دریغ شده . اینا اسمش حمایت کردنه .
   این تصمیم برای بسته شدن سایت به هیچ وجه اسون نیست و بحث عادت کردن ما به داشتن چنین سایتی هم اصلا مطرح نیست .
   من به شخصه ازین سایت خیلی چیزا یاد گرفتم و روابط خوبی به وجود اوردم و شاید تونسته باشم مقداری از ذهن طرفدارا و ایرانیا رو خوب تر کنم .خوب تر به این معنا که بخشی از ذهن هاتون رو مشغول چیزی که کنم که دوسش دارید و ازش لذت میبرید . به معنای بهونه ای برای شاد بودن .چیزیکه هممون واقعا بهش نیاز داریم .انگیزه و شادیه .داشتن امید و آرزو حق همه ی ماهاست .
   منم ازت ممنونم .مرسی واسه همراهیات .

 5. parisa پاسخ

  سلام – خسته نباشید
  من فقط میگم شما سعی کنید فیلم کامل و دوربین اصلی کنسرت رو به دست بیارید با دقت نگاه کنید بعد تصمیم بگیرید
  باورنکردنی بود این اتفاق

 6. Kamand Iglesias پاسخ

  سلام و خسته نباشین.باور کنید که حس الان و ناراحتیتون رو درک میکنم ولی اصلا نمیتونم باور کنم که انریکه همچین کاریو کرده باشه!تا حالا هر چی فیلم کنسرتاش و دیدار با طرفداراش رو دیدم همچین حرکتیو ازش ندیده بودم و خیلی عجیبه.اما امیدوارم که اصلا همچین چیزی درست نباشه و حداقل نسخه اولیش بهش رسیده باشه!
  البته از شیطنت ها شوخ طبعیهاش هم نباید غافل بود به خصوص رو استیج که بعضی اوقات بیش از حد میشه و تا حالا هم ،همین کاراش خیلی کار دستش داده!ولی ای کاش حداقل خودتون به کنسرت رفته بودید و بهش میدادید شاید این اتفاق نمیفتاد.البته بازم اگر این کارو انریکه کرده باشه و بهش توجه نکرده باشه به چشم توهین با ایرانیا نبینید ، چون یه سوپر استاره بین المللی هیچوقت کاری نمیکنه که طرفدارای یه کشور ازش ناراحت شن.بسته شدن سایت هم به خودتون بستگی داره،اما من هیچوقت تیم انریکه ایران و نویسنده های خوبشو فراموش نمیکنم و امیدوارم هرگز این اتفاق نیفته!!!موفق باشین!

  1. MSENRIQUE پاسخ

   سلام .سلامت باشی .ناراحتیم و ناراحتیمونو نمیذارم ادامه دار بشه و درستش میکنم .اره اینبار دیگه بیش از حد شوخ طبعیش گل کرده!
   چی بگم .حالا دیگه گذشته و نمیشه به زمان قبل دادن مجله برگشت .چیزیه که شده . باید دنبال راه چاره ی دیگه بود .
   تصمیم ها رو بزودی اعلام میکنیم . همینطوری بیخبر کاری نمیکنیم .بالاخره اینجا یه سایت کاملا رسمی و با اعتباریه برای خودش .
   مرسی شمام موفق باشی .

 7. ali پاسخ

  داداش یه کی از خانومای ایرانی حاظر تو کنسرت دیده که وقتی مجله پرت شد طرف انریکه چون شلوغ بوده انریکه نفهمیده چیه…از شانس بده ماهم یه دختر ترک تو اون لحطه یه تیشرت پرت کرده درف انریکه… …

  1. MSENRIQUE پاسخ

   همون دختره ترک از خدا بیخبر…تی شرتی که پرتاب کرده بودو انریکه با خودش برد!
   دیگه موندم چی بگم .آخه .

 8. Sheyda پاسخ

  shoke shodam vaghan nemidoonam bayad chi begam,ma hamamoon asheghe soltanim va faghat mitoonam omidvar basham ke in etefagh injoori ke migan nabashe,hame midoonan ke shoma cheghadr zahmataye bimenati vase in sait keshidid va hamamoon zoogh dashtim vakonesh enrique nesbat be majalaro ke inhame ba eshgh barash zahmat keshide boodid ro bebinim ,shayad enrique fekr karde in ye majale mamooli ke aksesho roosh chap kardanon tarafdara vasash part kardan,be nazaram chize be in ba arzashi nabayad ghati chrto pertayi ke baghiye part mikonan part mishod ro estage,ama dar har soorat man asheghe hamatoonam che sait baz bemoone ke omidvaram intor bashe che baste beshe hicvaght khodetoon va fazaye binazire saitetoon ro faramoosh nemikionam .saman jan enshala halet behtar beshe,hamegi khaste nabashid

  1. MSENRIQUE پاسخ

   مرسی شیدا جان که همیشه با نظراتت دلگرممون میکنی .
   منم دقیقا توی جو محل اجرا و کنسرت نبودم که بتونم دقیقا توضیح بدم چه اتفاقاتی افتاده و از چیزهایی که شنیدم و دیدم کنار هم گذاشتم و مطالب دو پست اخیرمونو نوشتم .
   منم امیدوارم به نسخه ی اول … نسخه دوم که روی استیج پرت شد لااقل میتونست با یه امضای ساده از انریکه همراه باشه که متاسفانه اینم نشد !
   نسخه اول قرار شد با کادویی که با ترمه پوشونده شده بود به دستش برسه که اونم مامورای امنیتی زحمت کشیدن و مانع شدن با کادویی که اماده کرده بودیم ببرن توی اتاق ملاقات .
   ولی مجله رو دادیم و برده شد توی اتاق ملاقات .ولی هنوز خبر نداریم آیا به دست انریکه رسونده شده یا خیر .منتظریم همچنان .

 9. asal پاسخ

  سلام سعید جان خسته نباشی …واقعا درک میکنم چه حسی داری
  ولی فقط خواستم این نکته رو یادآور شم که خواننده ها اکثرا روی استیج مست هستن و با کله داغ میرن بالا باید تو حال و هوای کنسرت میبودیم تا ببینیم فاز انریکه اون لحظه چی بوده که همچین حرکت ناشایستی کرده البته ی کمم جای تاسف داره که با کراهت اسم ایران رو آورده …..
  هر تصمیمی میگیری ایشالا که موفق باشی عزیزم

  1. MSENRIQUE پاسخ

   سلام دوست من . سلامت باشی .مرسی از همراهیت .
   نمیخاستم اون خط دوم که گفتیو منم بگم .ولی متاسفانه اره همونطورم هست . بخاطر تبلیغاتش مجبوره ازشون استفاده کنه و حسابی داغونش کرده .ولی همه اینا بهونس .انریکه یه اسطورس یه الگو نباید به این آسونی از کنار هیچ مسئله ای رد بشه .
   اینه که برام جای سوال و تعجب باقی گذاشته .میتونست دقیق تر به مجله تگاه کنه بعد تصمیم بگیره.

 10. parisa پاسخ

  اگه به چشم خودتون دیدین اینکارو کرده و مجلتونو دیده و خونده و انداخته زمین که هیچ ! ولی اگه مطمعن نیستین حرف یه نفر اجنبی رو باور نکنین اتفاقا ترکیه از ایرانیا بدشون میاد نه انریکه ! شاید دروغ گفته مجله رو انداخت اونور خواسته ماها رو ناراحت کنه یا اون کسی که مجله رو دادین بهش عرضه نداشته درست برسونه دستش!!!. به نظرم نباید بگین توهین کرده اینجور نادیده گرفتنا عمدی نیست برا خیلیای دیگه غیر ایرانیا هم میفته وگرنه انریکه دلیلی نداره از ایرانیا بدش بیاد آدم مگه از کساییکه دوسش دارن بدش میاد! به نظرم باید مستقیم به دستش میرسوندن اونجوری حتما میگرفتش شاید اونطوری که انداختن فقط مجله رو یه لحظه دیده باشه یا حواسش نبوده نوشتشو نخونده چون تو اینجور مواقع حواس آدم یه جا بند نیست به خاطر همین پرت کردتش رو استیج جلوی اونهمه آدم کار بی فایده ایه بود .

  1. MSENRIQUE پاسخ

   منم نگفتم از ما ایرانیا بدش میاد ! گفتم میتونست خیلی با توجه بیشتر به اون مجله نگاه کنه و بعد ازینکه با خودش برد قاطی هدایای دیگش بعدا واسش تصمیم بگیره .نه اینکه هنوز بازش نکرده و نخونده بر گردونه .حرف من اینه پریسا جان.
   دیگه هم به کسایی که مجله رو میخواستن برسونن چیزی نگید .اونا به اندازه خودشون تلاششون رو انجام دادن و ممنونم از همه شون .
   امیدوارم همون یه درصد امیدم واقعی باشه و دیده باشه و مجله الان دستش باشه .(نسخه اولی)
   بازم با خبرای بعدی مطلعتون میکنیم . چون خیلی برای من و این سایت و همه ی طرفدارا این موضوع مهمه .

 11. reza پاسخ

  خیلی ناراحت کنندس واقعا. من به این نتیجه رسیدم که کلا این یکی از خصدصیات انریکست که نسبت به خیلی موارد بی توجهه و متاسفانه باید بگم از اصول حرفه ای بدوره، که هرکی بجاش بود الان جایگاه خیلی بالاتری داشت. چیزی که واضحه بی توجهی و کم لطفی انریکه به ایرانیاست. دوستان میگن ترس، و ذهنیت منفی؟؟؟ واقعا عذر و بهانست از یه سوپر استار انتظار خیلی بیشتر میره. ولی ای کاش برای دادن مجله ای که این همه براش زحمت کشیدین پرت نمیکردین و راه بهتری انجام میدادید تا دیگه بهانه ای نبود. حقیقتش برای من دید انریکه به ما طرفدارای ایرانیش خیلی مهمه و متاسفانه فعلا نامشخصه.

  1. MSENRIQUE پاسخ

   دقیقا همینه که گفتی رضا جان. از یه سوپراستار خیلی بیش ازینا انتظار میره و ما هم انتظارمون اصلا بیجا نیست .
   مجله رو کادوپیچ کردیم با ترمه ولی مامورای امنیتی سالن گفتن حتما باید بازش کنی ببینیم چیه بعدش اجازه داره ببریش داخل .واسه همین بدون کادو شد .
   بعد ازون مجله دو نسخه چاپ شده بود که یکیشو دادیم ابراهیم که چون بک استیج با انریکه ملاقات داشت ببره بهش برسونه . هنوز از همین ملاقات با خبر نیستیم .امیدوارم اونجا تونسته باشه به انریکه برسونه .
   برای من اون مهربونیه انریکه اصلا مخفی و پوشیده نیست ولی ازینکه باز هم موفق نشدم نوشته های دل همه ی طرفدارا رو بهش برسونم اذیت شدم .همین .

 12. nahal پاسخ

  Babajoon ye dokhtare torke alaki behesh gofte majale male mne unm dade behesh….badesham vaghan fek mikoni enrique barash iruni o gheire iruni farghi dare? Un tarafdarash barash mohem an dg baghiash ke az kojan mohem nist ke 😐

  1. MSENRIQUE پاسخ

   فعلا منتظریم و امیدواریم نسخه ی اول مجله شاید به دست انریکه رسیده باشه .در حال پیگیری هستیم و از هر راهی هم بشه بالاخره می فهمیم جریان کامل از چه قراره .

 13. حمید پاسخ

  واقعا وقتی این پست رو خوندم ناراحت شدم که همه این اتفاق ها بخاطر اشتباه یک نفر صورت گرفته
  ولی امیدوارم مجله دست انریکه باشه چون وقتی به سمتش پرت کردن گرفته چند صفحه رو خونده بعدشم اقا مسعود با یکی از اعضای گروه انریکه صحبت کرده و ازش قول گرفته که انریکه مجله رو بخونه
  با شناختی که از انریکه در این سال ها دارم بعید میدونم اگه به دستش رسیده باشه بهش توجه نکرده باشه ولی اقا مسعود باید میرفت جلوی استیج مجله رو بدست انریکه می رسوند
  در رابطه با بسته شدن سایت هم باید بگم اقا سعید اگه بخاطر اشتباه یک نفر مجله به دست انریکه نرسیده باشه نباید همه هوادار های توی ایران با بسته شدن سایت از خبرهای انریکه محروم بشن این همه تیم انریکه ایران طی این سال ها تلاش کرد که دل هوادار های انریکه رو با پست هاش شاد کنه هوادار ها هم برای بسته نشدن سایت به سایت انریکه کمک کردند چون واقعا عاشق انریکه هستن
  یادمه یه زمانی اقا سعید میگفتی امار بازدید از سایت در هر لحظه ۳۰ نفر. لا اقل بخاطر هوادار های انریکه سایت رو نببندید.
  من یکی به شخصه خیلی ناراحت میشم که سایت به این خوبی بسته بشه. با تشکر از تیم انریکه ایران

  1. MSENRIQUE پاسخ

   به این آسونی نگید همه چیو ! آقا مسعود اتفاقا کاملا جلوی استیج بود .یه فضایی هم که بین انریکه و آقا مسعود و دوستانشون بود تنها نیروهای امنیتی بودند که اصلا نمیذاشتن جنب بخوری .اگرم تکون اضافه میخوردی از محل اجرا بیرون مینداختنت !
   بارها توی سایت گفتم هر کسی هر جوری میتونه حمایت کنه ازمون چه در کارهای مالی چه در پست گذاشتن و یا تبلیغات سایت .ولی همشون مقطعی بود و بازم تنهامون گذاشتید .
   بارها شد که برای همین نظرات ساده هم ازتوت درخواست کردیم نظر بذارید تا ما انگیزمونو حفظ کنیم .ولی اینم گاهی دریغ کردید .
   حمید جان من حرفام کلیه به کسی برنخوره خواهش میکنم .ولی ما رو درک کنید که ما هم مثه شماها آدمیم و از گوشت و پوست و خون تشکیل شدیم .ما هم احساس داریم .انگیزه و آرزو داریم . انگیزه ی ما نظرات شما و همراهی های همیشگی شماست و ببینیم که واقعا لذت میبرید .
   اخه چه کسی توی سن ۲۷ سالگی میاد فن پیج با این وسعت رو نگه میداره که من بخوام دومیش باشم … تنها بخاطر هدفی که توی ذهنم بود و خوشحالیه ایرانیا (هم وطنامو) میخواستم که موندم اینهمه سال .پس یه حمایت و همکاری اینقدرها هم سخت نیست .
   همیشه ازمون دریغ شد .
   نه بازدید سایت الان اصلا اینطورام نیست .
   دوستان ماشالله بخصوص فن های تازه و جدید از جاهای دیگه بازدید میکنن و خیلیا هنوز سایتو نمیشناسن یا به بهونه ی فیلتر بودن سر نمیزنن .الان ۹۰ درصد سایتهای خوب دنیا توی ایران فیلتره .یا اگرم فیلتر نیست صاحبانش از قبال اون سایت درآمد هنگفتی دارن که هر بار براش دامنه های جدید میخرن .ولی ما وسعمون بیشتر ازین نمیرسه و اصلا هم منطقی نیست که دامنه ی سایت enriqueiran.info هر بار تغییر کنه . این اصلا خوبیت نداره برای سایتهای طرفداری .

 14. reza33 پاسخ

  اولا فکر نمیکنم انریکه وقتی زیرپوش ملتو با خودش میبره، بخواد مجله رو که اونقد قشنگ تهیه شده بود پرت کنه یه گوشه…
  بعدشم فکر نمی کردم و نمی کنم و نخواهم کرد که ذره ای از علاقه ما ایرانیا به انریکه برسه، جوری که متوجه بشه و اگر هم که برسه واسش اهمیتی داشته باشه. تو خودتو تصور کن که ۲۰ سال معروف و مشهور و محبوب باشی و تو کل کشورای دنیا میلیونی طرفدار داشته باشی، بعد یه جورایی بفهمی که مثلا تو کره شمالی هم طرفدار داری!!! خدایی اهمیتی واست داره؟!؟
  ولی سعید جان ، تو سامان و تینا و بقیه واقعا خسته نباشید. به هر حال با یه اتفاق هم نمیشه همه چی رو فراموش کرد.

  1. MSENRIQUE پاسخ

   ممنونم که با دقت نظر میذاری .
   انریکه ظاهرا همیشه ازین ادعاها داره که طرفداراش از هر جای دنیا باشن واسش اهمیت دارن !
   بهرحال قابل قبول نیست برگردوندن یا پرت کردن مجله .چیز خطرناکی براش ننداختیم که خواست زودی برگردونه ! میتونست ببره با خودش و بعدا بندازه دور .اینطوری بهتر بود !
   اینم یه بهونه بود که بفهمیم شانس ما چقدره . متوجه شدم در حد صفره . بهرحال اونقدرا که عاشقش بودم میتونم نباشم .سخته ولی میشه .چون به خیلی از درها زدم به شخصه که باهاش ارتباط بگیرم و براش کادو بفرستم و تقدیر و تشکر کنم ازش ولی هر بار بنابه دلایلی موفق نشد .
   اصلا نمیدونم چی قراره بشه .حداقل فعلا نمیدونم .

 15. Reza75 پاسخ

  سلام . به نظره من شما و کلا تیم سایت انریکه ایران زحمتش کشید ولی متاسفانه … !!! منم اول فکر میکردم ابراهیم خان ایرانی باشن ولی نگو که ایشون ترک هستن !!! نمیخوام بحث سیاسی بکنم ولی توو این وسط به نظرم هیچکسی جز دولتمردان و مسوولین عالی مقام خودمون مقصر نیستن ! آخه چرا ما ایرانی ها نمیتونیم تووی کشور خودمون انریکه یا هر خواننده خارجی رو ببینیم ( همین چندد وقت پیش کنسرت گرو یانی و جیپسی کینگز ((یکی از گروه های خودم)) که قرار بود تووی ایران برگزار شه به دلایل نامعلوم کنسل شد !!! ) و باید آرزمون این باشه که مجله ای بسازیم و به کشور غریبه ببریم و اونجا آیا به دست انریکه برسه یا نه !!! البته یه کمی هم تقصیر خوده انریکه بوده که همه چی رو به شوخی میگیره !!! کلا از اون اولم من با این اخلاقش که شوخ طبعی بی حدی موافق نبودم ، این دفعه هم فکر کنم متاسفانه قصدش شوخی بوده حتی همین شوخی ها بی مورد باعث شد دستشم آسیب ببینه !!! به هر حال من کاملا درکتون میکنم و میدونم چقدر زحمت کشیدید . بستن سایتم کاملا یه چیزه شخصیه به تصمیم شما بستگی داره و حق دارین ببندینش با این شرایط ولی اگر هم سایتو بستین بدونید که نام انریکه ایران هیچوقت از یاد ما طرفدارای ایرانی انریکه پاک نمیشه و ما یا حداقل همین بچه هایی که (مثل خوده من) براتون کامنت میذاشتیم یا توو هزینه ها کمکتون میکردیم هیچوقت زحماتی که برای ما طرفدارهای ایرانی انریکه کشیدید ودلمون رو شاد کردید رو یادمون نمیره حتی با این وجود که خوده انریکه هم نمیدونه که یه همچین فن سایت محشری در ایران داره یا حتی به قول شما اصلا خبر نداره که تووی ایران چه خبره و چقدر طرفدار داره . اجر همه تون با خدا . خیلی معذرت میخوام اگر زیاد حرف زدم .

  1. MSENRIQUE پاسخ

   سلام رضا جان. خوشحالم که طرفدارایی چون شما با تلفیق منطق و احساسشون اینقد دقیق به نوشته ها و اتفاقات دقت میکنید . خیلی خوشحال شدم ازین نظرت. و این درک بالات .
   منم مشکلم با همین شوخی های بی مورد انریکه اس که گاهی واقعا از حد میگذره .همین شوخی باعث دلخوری بسیاری از ماها شد .یعنی واقعا استیج و در مقابل طرفدارا چرا باید بازی پرتاب کردن اشیا رو انجام بدن ؟! مگه اونجا جای بازیه! خب حتما به یه دلیلی این کارو کردند .باید مجله رو به هر صورت با خودش میبرد .من اصلا قبول نمیکنم که خسته بود یا شلوغ بود یا هیچیه دیگه . اینقدری که از ویدیوها دیدم خیلیم خوب متوجه شدم که انریکه بسیارم حواسش جمعه که پشت و روی مجله رو دیده و بعد حتی سوال هم پرسیده که واسه کیه بعد بهش داده ! آخه مگه اون طرفی که مجله رو برات میندازه میخواسته بازی کنه که گرفتی پسش دادی ! تازشم مجله تبلیغاتی نبود که اسم خود انریکه ، عکس خودش ، و نوشته مجله و ایران و این چیزا روش نوشته بود ! یعنی امکان نداره توی اوج خستگی هم باشی و این چیزای واضح رو روی چنین کاغذ چاپ شده ای نخونی و نبینی .
   و ممنونم از حرفات .عذرخواهی واسه چی اخه . خیلیم خوشحال شدم .امیدوارم بهونه ای پیدا بشه بمونیم …

 16. minoo94 پاسخ

  سلام , باورم نمیشه این طور شده !!! یعنی انریکه ای که میشناختیمش این قدر خوب بود حالا که به ما رسید مجله پرت کرده باشه!! میدونم و حق دارین که ناراحت باشین واقعا یه جور توهین بود اصلا نمیتونم باور کنم شاید هم بهش گفته بودن چیزی قبول نکنه نمیدونم والا چی شده اما مهم اینه که نهایته سعی و تلاشمونو کردیم که عشقمون رو نشون بدیم و این رفتار اصلا شایسته نیست حالا اگر به طریق دیگه ای میشد مجله به دستش برسه این طور نمیشد یا حواسش پرت شده و شلوغ بوده هر چی نمیدونم اما شما تلاشتونو کردید و نباید نا امید بشید امیدوارم به حقمون برسیم شاید در آینده بازم فرصت های بهتری پیش بیاد اما دل خور و نا امید نباشید واقعا حیف این همه تلاش و زحمت در طول این سال ها که در کنار هم جمع شدیم و با اخبار و نظراتمون هم دیگرو خوشحال میکنیم از بین بره.

  1. MSENRIQUE پاسخ

   سلام مینو جان .من یک ماهه برای نوشتن و طراحی این مجله خیلی استرس داشتم من و سایر دوستایی که همراهیم کردن برای ساختن این مجله ساعتها بیدار موندیم و تموم ایده هامونو خرج این مجله کردیم با تموم عشقمون به کشورمون ، طرفدارای ایرانی و خود انریکه
   مطمئنا این حقو داریم که اینقد انتظارامون بالا باشه .و حداقل یکمی توجه بیشتر از سوی انریکه در همون لحظه که مجله رو گرفت توی دستاش میتونست باعث این همه حرفهای من و سایر دوستان نشه .
   نمیدونم چی بگم فعلا .هنوزم امیدوارم. شاید امیدم بیخود باشه!

 17. ShayaN پاسخ

  سخت نگیر سعید جان، بعضی از مواقع باید انریکه رو درک کرد چون روی استیج خیلی استرس به خواننده وارد میشه. دنیا که به آخر نرسیده داداشه من، کنسرت های بعدی ایشالا به دستش میرسه! 😉

  1. MSENRIQUE پاسخ

   سخت نگرفتم . گفتم این حق و دستمزد اینهمه تلاش ما نبود که انریکه با یه نگاه ساده بهش اونو برگردونه پایین ! میتونست مثه اون بنر دراز سه متری که زیر و ورش کرد تا ببینه چیه این مجله رو هم زیر و رو کنه و بعد تصمیم بگیره باهاش چیکار کنه .
   بخدا نمیدونم دیگه چی بگم . هر چند خودمم میدونم راه های دیگه ای هم واسه رسوندن مجله بهش هست اما تنهایی خسته کنندس بخام دوباره پیگیریش کنم .باید بقیه دوستان هم که دلشون همچنین چیزیو میخاد بیان جلو و واقعا همکاری کنن .

 18. pegah پاسخ

  وای اصلا دلم نمیخواد این اتفاق افتاده باشه ینی اصلا دوس ندارم حتی فکرشم بکنم که انریکه مجله رو رد کرده باشه فکرشم دیوونم میکنه ینی انریکه جونمه عشقمه خیلی دوسش دارم خیلی ولی اگه این کارو کرده باشه منم ی توهین بزرگ حسابش میکنم و انریکه رو میزارم کنار واسه همیشه باوجود این که خیلی دوسش دارم و الانم گریم گرفته ولی هرچه قدرم که انریکه رو دوس داشته باشم مجبورم خودمو شخصیتمو کشورمو بیشتر دوس داشته باشم البته بعید میدونم این اتفاق افتاده باشه اخه پرچم ایرانو بهش دادن گرفت باهاش اهنگ خوند بعدشم اومد وسط ایرانی ها رو دوش یکیشون نشت ینی حتما مجله رو ندیده که نگرفتتش اصلا دلم نمیخواد فکر کنم دیده و هیچ ارزشی واسش قائل نشده اخه صحبتم که کرد تو کنسرت اسم ایران رو هم اورد تو صفحه ی اینستاش کلی ایرانی رو فالو کرده کلا ۳ نفرو ریپوست کرده که ۲ تاشون ایرانی بودن یکیش امیر ایگلسیاس یکیشم خودم نمیدونم چی بگم کاملا حق داری اگه این خبر واقعیت داشه باشه منم انریکه رو واسه همیشه بیخیال میشم

  1. MSENRIQUE پاسخ

   چی بگم پگاه جان. خودمم خیلی خودمو راضی کردم که همه ی اینها اتفاقی بوده باشه و سهوا رخ داده باشه .اما توی همین کنسرت دیدم که چیزهای خیلی بی ارزش مث تی شرت با عکسی که روش چاپ شده رو گرفته برده با خودش .اون وقت به خودش زحمت نداده مجله رو باز کنه بعد برگردونه یا حداقل اگه فکر کرده واسه امضا شدن پرتش کردن رو استیچ ، بگیره امضاش کنه بعد برگردونه . نمیدونم والا .منم از خوبیاش باخبرم وگرنه اینهمه سال براش فعالیت نمیکردم .
   الانم هنوزم امیدوارم که مجله ی اول رو دیده باشه .هنوزم منتظریم .خبرتون میکنیم.

   1. pegah پاسخ

    سعید جان داری اشتباه میکنی مریم یکی از دوستای من توی صفحه ی اینستا که به کنسرت رفته بود گفت همزمان که مجله رو پرت میکنن رو استیج ی دختر ترک هم تی شرت میده به انریکه و انریکه فک میکنه مجله از دست اون افتاده و ازش میپرسه این مال توعه دختره هم الکی میگه اره و انریکه مجله رو میده به دختره ینی انریکه اصن نفهمیده ک روی مجله چی نوشته فک کرده یکی از مجله هاییه که ازش به فروش میرسه و دست این دختره بوده انریکه هیچ تقصیری نداره پرچم ایرانو گرفته و باهاش اهنگ اسکیپ رو اجرا کرده بعدشم که از ایرانیا تشکر کرده خب نباید ازش توقع داشته باشیم که خیلی مفصل از ایران تشکرکنه چون هرچی که باشه این کنسرت تو استانبول بوده و مخاطبا ترک بودن نه ایرانی شاید ۵۰ درصد جمعیت از کشور ایران بوده ولی کنسرت تو ترکیه بوده به نظرم داری بد برداشت میکنی با چیزایی که مریم به من گفت و خودش دیده بود به نظر من انریکه اصلا نفهمیده مجله از ایران بوده باید جو کنسرتم در نظر بگیریم دیگه اخه انریکه همچین ادمی نست که گل های له شده ای که بهش میدنو میبره معلومه که متوجه مجله نشده وگرنه با خودش میبرد

    1. MSENRIQUE پاسخ

     خودم همه ی این چیزها رو خیلی دقیق تر میدونم ! فعلا هم منتظرم .
     هنوزم نا امید نشدم از چیزی شاید نسخه اولیه مجله بهش رسیده باشه .منتظر میمونم و توی خبرهای بعدی مینویسم .

     1. pegah

      ببخشید که من ۳ تا نظر گذاشتم فقط میخوام بگم این که سایتو ببندی یا نه به نظر خودت بستگی داره ولی از انریکه ناراحت نشو سعید من اول هم نظر شما بودم ولی الان کاملا بهش حق میدم حتی اگه دیده باشه مجله از ایرانه و برشگردونده باشه حتی اگه نسبت به ایران بد بین باشه خدایی خودت ازدنیای بیرون به ایران نگته کن جز ی حکومت مستبده که همش ارزوی مرگ واسه غرب و امریکا داره جز ی حکومت که به نام دین هر کاری میکنه جز مردمیه که دخترای ۱۲ و۱۴ سالشون خیلی معذرت میخوام مثه فاحشه ها ارایش میکنن جز پسراییه که خودشونو شبیه دخترا میکنن ؟ جز مردمیه که همه چی رو به شوخی میگیرت میرن تو صفحه یرونالدو و مسی توهین میکنن ؟ ینی خدایی این مسائل به وفور تو کشورمون و بین مردممون وجود داره انریکه چرا باید نسبت به ایران خوش بین باشه ؟ اصن چرا باید تمدن ایران و تاریخ ایران واسش مهم باشه ؟ اگرچه من هنوزم مطمئنم مجله رو ندید اگه میفهمید طرفداراش واسش درست کردن حتما میبردش بدون این که براش مهم باشه از کدوم کشوره ولی داری خیلی خیلی یک طرفه قضاوت میکنی علاوه بر همه یز این مسائل انریکه رو استیج مست هم هست ینی تمرکزش خییل کم تر از حالت عادیه بعدشم دست کسایی که سعی کردن مجله رو بهش برسونن درد نکنه واقعا زحمت کشیدن ولی نباید پرت میکردن رو استیج بازم ببخشید که من ۳ بار نظر دادم

     2. MSENRIQUE

      ناراحتیم از انریکه نیست .بیشترش از دوستانیه که به سایت خودشون کم لطفن .از شانس بد خودمونه که نباید اینطور میشد . میشد توجه انریکه دقیق تر باشه تا اینهمه داستان پیش نیاد .آقا مسعود یه عنوان یه طرفدار رفته اونجا یا آقا محمد و هر کسی از دوستان که رفته بودن .اما انریکه به عنوان یه سوپراستار حرفه ای و کاربلد روی استیج بود و باید بیشتر دقت می کرد و سهل انگاری نمیکرد.
      خیلی از دوستان بخاطر حرفایی که زدیم برداشت غلط کردند و حس کردن داریم الکی انریکه رو سرزنش میکنیم نه اینطور نیست .خودمون میدونیم دقیقا اون لحظه و یا توی کل کنسرت چه اتفاقاتی افتاد . فقط میگیم که از یه سوپراستار بیشتر ازین انتظار میره که توجهش بیشتر باشه
      چون جدای از هنرش ، این کار شغل انریکه است و باید بیشتر متمرکز باشه و خیلی راحت تصمیم به کاری نگیره که باعث بشه اینهمه آدم ناامید و یا دلخور بشن .حرف من این بوده .
      نه بابا خواهش میکنم .توی پستهای بعدیمون حرف زیاد داریم واسه گفتن .می بینید به زودی . ما هرگز نا امید نمیشیم .

 19. daryasabooniha پاسخ

  و نکته دیگه اینکه یکم خصلت ایرانیمون رو کنار بزاریم و انقدر دنبال مقصر نباشیم لطفا، اگر چیزی برای کسی خیلی مهمه خودش تلاش کنه نه اینکه دنبال مقصر بگرده.

  1. MSENRIQUE پاسخ

   همه این حرفاتونو میدونیم دریا جان. خودمم توی چند تا کنسرت بودم و میدونم شرایط کنسرتها چقد همه چیزو دشوار میکنه .اینم از نداشتن شانسه که اینطوری شده وگرنه ما همه ی کارهامونو با عشق ، پاک و با احترام انجام دادیم .

 20. daryasabooniha پاسخ

  سلام
  دوستان لطفا انقدر زود قضاوت نکنید من همراه مسعود بودم، همه کاری که میشد کرد رو انجام دادیم، دوستی که میگی مسعود باید خودش رو به استیج میرسونده، احتمالا شما تا به حال تجربه همچین کنسرتی رو نداشتی و اصلا از شرایط اونجا با خبر نیستس، ما ها همه توی جلوترین جا به استیج بودیم، و یه فاصله ای بین ما و استیج هست که مخصوص عکاسها و بادیگاردها و … هست پس هیچ راهی نداره که بشه خودت رو به استیج برسونی، لطفا انقدر سطحی نگر نباشیم و تا وقتی که جای بقیه نیستیم راجع بهشون قضاوت نکنیم.

  1. MSENRIQUE پاسخ

   سلام دریا جان.
   در این مورد که گفتی موافقم .که مامورای امنیتی نمیذارن به آسونی رو استیج برید . کلا در واقع میتونم بگم این اشتباه من بود که خودم نرفتم به کنسرت .شاید یه اتفاق دیگه ای می افتاد .
   الانم کسی نمیدونه چی بگه .مدام داریم همدیگه رو مقصر میگیریم .در صورتیکه همه چیز دست به دست هم داد تا مجله به دست انریکه نرسه !
   به نظرم به هر حال انریکه هم کارش اشتباه بود ! مجله رو نگاه کرد و برگردوند و مطمئن نشد واس کیه فقط از سر خودش رفعش کرده ! اینه که الان مشکل شده واسمون .
   وقتی کسی روی استیج یه همچنین چیزی واست پرت میکنه خب لااقل امضاش میکردی برمیگردوندی .اگه فکر کردی بعنوان هدیه برات نفرستادنش رو استیج!

 21. mohammade پاسخ

  باسلام وخسته نباشید بی پایان به بچه های انریکه ایران بخصوص سعید جان، خاستم بگم درسته که این اتفاق شاید افتاده باشه و انریکه مجله رو پرت کرده باشه جایی دیگه ولی هیچی از ارزشای اون مجله کم نمیکنه و همینه که بچه های انریکه ایران قلب بزرگ شما رو میشناسن خودش یه عالمه ارزش داره،از یه طرف هم به نظر من بچه ها کار اشتباهی کردن که خاستن به هر قیمتی حتی با پرت کردن مجله روی استیج مجله رو به انریکه برسونن، چون تو هر کنسرت انریکه کلی چیز پرت میکنن براش طبیعیه که ایجور بشه و در اخر هم بگم نبایست اون مجله رو پرت کرد چون با پرت کردنش روی استیج ارزشش خیلی میاد پایین

  1. MSENRIQUE پاسخ

   سلام محمد جان. سلامت باشی .
   مطمئنا هیچی از ارزش های مجله و انریکه ایران و ایرانیا کم نمیشه .چون با تموم وجودمون کارمونو با شایستگی کامل انجام دادیم و ازین بابت هیچ شکی ندارم .
   ولی اینکه توی محیط کنسرت چه اتفاقاتی به چه صورت افتاده دیگه پیش اومده نمیشه کاریش کرد . مامورای امنیتی هم نذاشتن خیلی از اتفاقات خوبی که میخواست بیفته رخ بده !فقط دنبال پول در اوردن خودشون بودن !
   اینا همش از نداشتن شانس ناشی میشه نه چیز دیگه . اینهمه زحماتمون و حفظ حیثیت کشورمون به راحتی به باد رفت .
   البته هنوزم به شدت پیگیر این مسئله هستیم ببینیم چی میشه اخرش.

 22. ali پاسخ

  والا به نظر من اشتباه اولو اون کسی انجام داده که مجله رو پرت کرده . به نظر من آقا مسعود باید خودشو به استیج میرسوند بعد اون موقع مجله رو به انریکه میداد. که صد درصد اون موقع قبول میکرد .

 23. m065en پاسخ

  سلام داش سعیدو داش سامان امیدوارم چنین اتفاقی نیفتاده باشه که انریکه مثلا مجله رو تحویل نگرفته باشه ولی ۱درصدم اگر این کارو کرده باشه ما باید تا یه حدی بهش حق بدیم که تو اون لحظه های شلوغو پر هیاهو کنسرت اصلا وقت نکرده با دقت نگاه کنه که این مجله از طرف ایرانیها بوده و نه یه مجله خارجی عادی مثله بقیه مجله ها ❗ درستهههههههه پس ما نباید خودمونو اذیت کنیم و باید با این خواننده ای که باهاش کلی انرژی میگیریمو حال میکنیم همچنان حال کنیم و به این فکر کنیم همین خوانندس که باعث شده ما تو این فضای مجازی دور هم جم شیمو از وجودو نظرات همدیگه نهایت لذت رو ببریم اینطور نیست ؟ پس دیگه خواهش میکنم راجع به بسته شدن مجله صحبت نکیم و اون قدردانی کوتاه انریکرم از ایران بزاریم رو بنای دید غرب نسبت به ایران که انریکه بخاطره منافع شخصیش مجبور شده اونقد کم بهش بها بده نه اینکه واقعا خودش بخواد ممنونم از همگی تون .

  1. MSENRIQUE پاسخ

   سلام. ظاهرا همینطوریه که ما نوشتیم و چیزی جز اینم نبوده !
   چطر انریکه میتونسته اون برنِ بیخودی که ۳ متر قدش بوده رو بگیره و همه جاشو نگاه کنه و با خودش ببره اما به خوشد زحمت نداده مجله مون رو باز کنه و بعد اینکه به طرفش پرتاب شده اونم بگیردش و بندازش یه سمت دیگه ! اینکار چیزی جز توهین نبود!!! هیچ حرفیم قبول نمیکنم .
   اینکه این سایت بسته بشه یا نه خودمون تصمیم میگیریم . به اندازه کافی به شخصه زحمات فراوونی برای سایت کشیدم و نباید روزی اینطوری با پرت شدن مجله ام مواجه میشدم .خیلی برام گرون تموم شد .
   تشکر انریکه از ایرانیا کاملا وظیفه ی انریکه بود .چون توی کنسرت به هر طرف نگاه میکردی آثاری از ایرانیا بود یا پرچممون یا دست نوشته ها یا مشخص بود که ایرانین و انریکم اینو فهمید.بایدم تشکر میکرد .یه کار عمومیه که توی همه ی کنسرتهاش میکنه .
   دید غرب چیه میگی!! مگه توی عصر هجر زندگی میکنیم که نشه به آسونی درباره یه کشور اطلاعات درست گرفت!!! براحتی با یه سرچ ساده میشه به واقعیات دست پیدا کرد .مطمئن باشید انریکه خیلی خوب ایرانو میشناسه در این زمینه ها .
   گیج شدم واقعا که دقیقا چه کسی مقصره !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *