انریکه ایران

تنها وبسایت رسمی هواداران انریکه ایگلسیاس در ایران

ساعاتی پیش بخشی از آهنگ جدید Move To Miami با همراهی Pitbull در صفحه ی اینتستاگرام انریکه و پیتبول منتشر شد که متاسفانه نمیشه از روش تشخیص داد آهنگ به چه صورت هستش ولی طبق معمول انتظار میره آهنگ سبک دنس داشته باشه.

دانلود بخشی از آهنگ

و پس از اون کاور رسمی آهنگ در صفحات رسمی انریکه در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

عکس پروفایل انریکه هم در شبکه های اجتماعی متعاقبا به کاور جدید آهنگ تغییر پیدا کرد.

مطلب پیشنهادی
درخواستی: موزیک ویدیوی Solo En Ti (Only You) با کیفیت ۱۰۸۰p + زیرنویس فارسی اختصاصی

و خبر مسرت بخش دیگه این که به گفته ی برخی منابع غیر رسمی سینگل جدید DJ Antoine به نام “Ma Chérie” با همراهی انریکه و پیتبول چهار روز دیگر منتشر خواهد شد.

آهنگ “Ma Chérie” که یک کلمه ی فرانسوی به معنی “عزیزم هستش” آهنگی از سوی DJ و تهیه کننده سوئیسی ، دی جی آنتوان است که از آلبوم استودیوی او به همین اسم گرفته شده است. که با همراهی وکال خواننده صربستانی، به اسم The Shackers و همین طور با نویسندگی و نوازنده سوئیس Maurizio Pozzi است. این آهنگ در چارت اتریش، بلژیک، جمهوری چک، فرانسه، آلمان، مجارستان، ایتالیا، روسیه، اسلواکی و سوئیس به ۱۰ آهنگ برتر راه پیدا کرد.
آهنگ اصلی در سال ۲۰۰۷ توسط The BeatShakers با صدای Alberto ، اشعار Danica Krstajic و موسیقی های Boris Krstajic ساخته شده که درطی چند سال گذشته ریمیکس ها و ورژن های مختلفی از این آهنگ منتشر شده.

مطلب پیشنهادی
موزیک ویدئو Rhythm Divine با کیفیت "DVD Rip" + آهنگ با کیفیت iTunes

در زیر میتونید نسخه ی اصلی این آهنگ رو با کیفیت اورجینال دانلود کنید :

دانلود نسخه ی اصلی آهنگ

همچنین بخشی از نسخه ی جدید این آهنگ که با همراهی انریکه و پیتبول خونده شده در یک کلاب خصوصی در سوییس پخش شده.

مطلب پیشنهادی
متن و ترجمه ی اهنگ Break me,Shake me

دانلود ویدیو بخشی از آهنگ

آنتوان کونراد (Antoine Konrad) که بیشتر به عنوان DJ Antoine شناخته می شه ، آهنگساز ، دی جی و تولید کننده ۴۲ ساله ی اهل سوئیس هستش که در سابقه همکاری با خوانندگان مطرحی مثل Akon رو هم در کارنامه ش داره و در اروپای شرقی به ویژه فرانسه و سویس بسیار شناخته شده ست.

 

عکس این دی جی در کنار آرش

دیدگاه شما