انریکه ایران

تنها وبسایت رسمی هواداران انریکه ایگلسیاس در ایران

یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی و فرهنگی عربستان با حضور ستارگان موسیقی همچون انریکه ایگلسیاس خواننده اسپانیایی‌آمریکایی و گروه موسیقی آمریکایی سبک هیپ هاپ، “بلک آید پیز” (The Black Eyed Peas) در ریاض پایتخت این کشور برگزار شد.

این ستارگان موسیقی کنسرت خود را عصر جمعه ۲۳ آذر (۱۴ دسامبر) در فضایی باز همزمان با برگزاری اولین جایزه بزرگ مسابقات اتومبیل‌رانی “فرمول E” ، مختص خودروهای الکتریکی، برگزار کردند و با استقبال هزاران نفر روبرو شدند.

بر اساس ویدیوهایی که در فضای مجازی منتشر شده است، زنان و مردان در کنار هم اجرای این خوانندگان را تماشا کردند

در ادامه فردای آن روز به تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ نیز بعد این اجرای شگفت انگیز ، جزیره نخل جمیره در دبی پایتخت امارات میزبان استیج روی آب و سوپرایز هایی که خود وعده ی آن را داده بود به طرز باور نکردنی صورت گرفت.

مطلب پیشنهادی
انریکه خوشتیپ ترین مرد با عینک

حضور ایرانی های حاضر در کنسرت

همان طور که در تصاویر میبینید از سوپرایز های بزرگ شب کنسرت رو میشه به روی استیج رفتن محمدرضا و بهزاد ازبچه های تیم انریکه ایران را اشاره کرد.
به علاوه لایو ، پست ، استوری های کولاک کننده ی ایرانی ها در شبکه مجازی بسیار مورد افتخار است و به جرئت میتوان گفت ایرانی ها با اینکه میزبان نبودند اما از خود عرب ها استقبال گرم تر و مجذور کننده ای داشتند ولی بی انصافی هم نکنیم ، کلا از سرتاسر دنیا و خود عربستان هم به میزان قابل توجهی از انریکه و گروهش استقبال صورت گرفت.
از اینجا بگذریم بهترین صحنه ی اجرای زنده انریکه را مختص به در آغوش گرفته
شدن اش توسط محمدرضا و بالا آمدن برای بار دوم روی استیج اشک شوق جمعی تمام عوامل زحمت کش انریکه ایران را به همراه داشت و میتوانیم با این اتفاق ناب بلند و با غرور فریاد بزنیم که پرچم همیشه بالاست.

اجرای اولین خواننده ی زن آمریکایی در عربستان سعودی

در ادامه ، پوشش اجباری لاورا جین (همخوان گروه انریکه) باعث شد او اولین زن آمریکایی لقب بگیرد که در تاریخ عربستان بر روی استیج رفت.
پس باید توجه داشت که در عربستان سعودی کاملا غیر عادی است که زن ها و دختر ها به خاطر اهمیت ندادن چندان به آنها بر روی استیج بیاید و بخوانند.

مطلب پیشنهادی
چند خبر + رمیکس های آهنگ زیبای Do You Know

بر حسب اتفاق نیز اجرای انریکه هم زمان بود با سری برگزاری جایزه بزرگ مسابقات اتومبیل رانی (فرمول E) ، مخصوص اتومبیل های الکتریکی که بسیار پر بیننده می باشد.
در ضمن حضور رسمی آنا کورنیکوا شریک زندگی انریکه تایید نشده است و احتمالا دلیل آن این میتواند باشد که درست فردای بعد کنسرت ، تولد یک سالگی
دو قلو ها بوده و انریکه به محض اتمام کنسرت خود و گروه اش یک پرواز مستقیم به میامی داشته تا با یکدیگر برای فرشته ها جشن بگیرند.

مطلب پیشنهادی
موزیک ویدئو Dirty Dancer با کیفیت 1080p HD

ست لیست اجرا های کنسرت


آهنگ هایی که از آلبوم های غافلگیر کننده انتخاب شده بود به صورت زیر است :

۱_ I’m a Freak
2_ Heartbeat
3_ Move To Miami
4_ I Like How It Feels
5_ Bailando
6_ Tonight
And…

در آخر کنسرت نیز با آتش بازی بسیار زیبا و محسور کننده ای ، قسمتی از جزیره نخل جمیره روشن شد و فضای حیرت انگیزی را پدید آورد.)

متن : الیا

•• جمع آوری توسط تیم انریکه ایران

دیدگاه شما