امروز۱۴۰۱-۰۹-۰۲

خلاصه و عکس های کنسرت انریکه در آرژانتین + اجرای مشترک با Lali Esposito

پس از عبور از مجارستان، آلمان، نروژ و برزیل؛ انریکه ایگلسیاس ۴۲ ساله در نهایت با تور ۲۰۱۸ خود وارد بوینس آیرس شود و طرفداران آرژانتینی خود را پس از دو سال انتظار بسیار ملاقات کند.

انریکه در ابتدای این کنسرت : “اگه دست من بود، هر روز در بوینس آیرس اجرا می کردم و واقعا می خوام بین هواداران آرژانتینیم که حدود دو سال هست ندیده بودمشون حضور داشته باشم،”.

و این نوستالژی انریکه برای هواداران آرژانتینی، چیزی بود که همین یکشنبه اتفاق افتاد . اگر چه پیش بینی آب و هوا مطلوب نبود، آسمان به زمین افتاد و خواننده اسپانیایی تمام توان و انرژی خود را در بین بیش از ۱۴۰۰۰ نفر تماشگر در ورزشگاه GEBA اعمال کرد.

انریکه در حین کنسرت : “بسیار ممنونم که امشب اینجا هستم، می دونم که زمان زیادی از آخرین حضورم تو این کشور میگذره”

مطلب پیشنهادی
آهنگ Finally Found You رتبه یک چارت دنس بیلبورد

پیوند ستاره و ستایشگران منطقه ای او چندان تازه نیست. بسیاری از آنها همان هایی هستند که ۲۳ سال پیش شروع به پیگیری خواننده ی مورد علاقه ی خود کردند، و جمعه گذشته نیز به Aeroparque رفتتند تا او را از نزدیک ببینند.

 

برای دو ساعت انریکه توانست رضایت هواداران خود را برآورده سازد و حتی به برخی از آن ها اجازه داد تا بعضی از آهنگ ها رو همراه با او روی استیج بخوانند ، مخصوصا  پسری به نام سباستین که با یک موتورسیکلت از San Fernando (یکی از شهر های دور افتاده ی آرژانتین) برای دیدن بت خود به آن جا آمده بود.

انریکه ۱۹ قطعه از معروف ترین آهنگ های اسپانیایی و انگلیسی خودش رو در این کنسرت اجرا کرد ، از El Perdón و Súbeme la radio گرفته تا اولین اجرای زنده از آخرین هیت خودش یعنی El Baño.

مطلب پیشنهادی
مصاحبه ی آنا با مجله ی Jezebel1

دانلود ویدیویی کوتاه از کنسرت که توسط مجموعه برگزار کننده مراسم منتشر شده

هواداران حاضر در سالن از داخل کشور و حتی کشورهای همسایه مانند اروگوئه و شیلی وجود داشتند.

 

همین طور در بخشی از اجرا انریکه پیراهن تیم ملی آرژانتین را پوشید و به طور قابل ملاحظه ای حرکت کرد ، صفحه نمایش بزرگتر از دفعه ی قبلی، با پخش صحنه ی بالن، آتش بازی ، شگفتی مردم رو دو چندان کرد و همین طور انریکه برای عموم گفت: “من این پیراهن را پوشیدم چون آرژانتین رو دوست دارم، می دونم که خیلی وقته اینجا نبودم ولی خب ، بهترین خاطرات من اینجا رقم خورده.”.

 

همین طور انریکه یکی از معروف ترین آهنگ های ثبت شده ی انگلیسی خودش یعنی ، Heartbeat رو با Lali Esposito خواننده و بازیگر مطرح آرژانتینی اجرا کرد.

مطلب پیشنهادی
همکاری انریکه با Flo Rida در البوم جدید

دانلود بخش کوچکی از اجرای انریکه با Lali Esposito

ساعت حدود یک بامداد ، نمایش با جلوه های صحنه ی فوق العاده در سراسر ورزشگاه ، و تشکر و خداحافظی انریکه با اشک هایی در چشم او و با وعده بازگشت به زودی به پایان رسید.

و این هم برنده خوش شانس بک استیج در کنسرت آرژانتین

و همچنین خبر رسیده انریکه در تاریخ ۱۵ و ۱۶ سپتامبر در لاس وگاس اجرا خواهد داشت.

Enrique Iglesias and Lali Esposito sing before 8,000 fans at the GEBA stadium as part of the Live in concert tour that brought Iglesias to Argentina after two years. Saturday, April 7, 2018. Federal Capital, Buenos Aires, Argentina. Credit: Adrian Escandar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *