امروز۱۴۰۱-۰۹-۰۳

مخالفت منطقی انریکه با کمپین شکیرا

شکیرا کنسرت های آینده خودش در تلآویو را پس از قتل عام های غزه لغو می کند.
شکیرا تصمیم گرفت کنسرت های آینده خودش در تلاویو رو در پی واکنش بین المللی پس از کشتار گسترده اعضای غیر مسلح فلسطینی توسط اسرائیلی ها در نوار غزه را که منجر به مرگ بیش از ۱۰۰ و زخمی شدن ۱۳۰۰۰ تن شد را به تعویق بی اندازد.
شکیرا در پی این ماجرا کمپینی را در جهت حمایت از مردم فلسطین به نام BDS به راه انداخت و در دیگر هنرمندان آمریکای لاتین تصمیم گرفته اند به این کمپین بپیوندن یا حداقل آن را در نظر بگیرند در حالی که کمپین BDS خواستار تحریم فرهنگی اسرائیل بود ، اما همه هنرمندان لاتین تصمیم به شرکت در آن نداشتند به عنوان مثال، روز یکشنبه، انریکه ایگلسیاس در تل آویو، با وجود تلاش های BDS برای متقاعد کردن او برای پیوستن به کمپین تحریم ، در تل آویو کنسرت خودش را برگزار کرد.
انریکه در این رابطه گفت :
“اگر بنا به سیاست باشه من بیش از هر کس دیگری سیاست رو دنبال میکنم ولی این به این معنی نیست که به دلیل سیاست های یک کشور ، در اونجا اجرا نداشته باشم. باید فراموش نکنیم که این حکومت ها هستن که مقصرن و با تحریم فرهنگی یک کشور فقط مردم متضرر خواهند شد نه دولت ، چون برای یک دولت هیچ فرقی نخواهد کرد که ما در اون کشور اجرا داشته باشیم یا نداشته باشیم و با کنسل کردن چند کنسرت نمیشه عملکرد یک دولت رو تغییر داد .”

تمامی این جریانات در حالیه که شکیرا در سِت لیست اجراهایی که برای تور جهانی آینده ی خودش منتشر کرده ، اعلام کرده که در این سری از کنسرت ها ، آهنگ El Perdon از انریکه و نیکی جم رو اجرا خواهد کرد.
از طرفی دیگر از یک منبع غیر رسمی شایعه شده که پریمیر آهنگ جدید شکیرا که در ماه آینده منتشر خواهد شد با همراهی انریکه خواهد بود.

مطلب پیشنهادی
موزیک ویدئوی Love To See You Cry با کیفیت “DVD Rip”

بایستی ببینینم چه اتفاقاتی در آینده میان این دو خواننده رخ خواهد داد.

کلمات کلیدی : آهنگ انریکه و شکیرا – کنسرت شکیرا – کمپین شکیرا – مخالفت انریکه – تلاویو – اسرائیل – تحریم فرهنگی – کشتار جمعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *