انریکه ایران

تنها وبسایت رسمی هواداران انریکه ایگلسیاس در ایران

 

انریکه چند روز پیش در Tel aviv اجرا داشت و قبل از رفتن به استیج مصاحبه ایی رو انجام داد که خلاصه ی مصاحبه رو میتونید بخونید.

 

در این مصاحبه به طور کلی در مورد رابطه ی خودش و پدرش صحبت کرد  , و اینکه پدرش هرگز حتی به یکی از کنسرت هاش نیومد,با اینکه خوده جولیو میگه از طریق اینترنت چندتاشون رو دیده !اما مدت طولانی ایی هست که این پدر و پسر همدیگر و از نزدیک ندیدن همچنین انریکه گله کرد که چرا پدرش حتی یکبار هم نیومده تا آنا رو ببینه!

مطلب پیشنهادی
ترجمه آهنگ Not in Love از آلبوم 7 انریکه ایگلسیاس!

Julio-Iglesias-Admits-He-s-Never-Met-Ana-Kournikova-In-12-Years-of-Dating-Son-Enrique-442477-2

 

انریکه همچنین گفت که بزرگترین چالش یا مبارزه ی زندگیش موقعی بود که ۱۸ سال داشت و به پدرش گفت که میخواد یک خواننده بشه ولی پدرش از اون حمایتی نکرد و انریکه مجبور شد خونه رو ترک کنه!انریکه میگه دلیل اینکه  طلاق پدر و مادرش تاثیر بدی روی روحیه اش داشت شاید بخاطر این بود که جوان ترین عضو خانواده بوده! انریکه از دایه خود هم صحبت کرد که الویر تمام مدتی که انریکه پیشش بود باعث شده که پیشرفت کنه!

مطلب پیشنهادی
همکاری با شر و ایکان

انریکه همچنین صحبت کوتاهی در مورد اجراش در اسرائیل کرد و گفت, “بچه های فلسطین از من خواستن که در اسرائیل اجرا نکنم ولی من موسیقی م رو با سیاست قاطی نمیکنم”

 

Julio Iglesias next to his sons Enrique and Julio Jose in Hawai  (Photo by Alvaro Rodriguez/Cover/Getty Images)

انریکه صحبت کوتاهی هم در مورد همکاریش با ویتنی هوستن و اینکه ویتنی الان پیش ما نیست ,کرد.از پیشرفت غیر انتظاری که بایلاندو داشت گفت و همچنین گفت میدونه اسم البوم ش طولانیه ولی خیلی فکر کرده برای نام گذاری ش و این اسم رو دوست داره.

مطلب پیشنهادی
انریکه سفیر جذاب azzaro
دیدگاه ها
  1. Avatar minoo94 گفت:

    سلام و خسته نباشید مصاحبه تقریبا تکراری بود :)) ممنون , جای تینا خانوم خالیه چرا نیستن دیگه؟؟

  2. minoo94 minoo94 گفت:

    تقریبا تکراری بود این قد این حرفا زده حفظ شدیم دیگه :)) مرررسی.

دیدگاه شما