انریکه ایران

تنها وبسایت رسمی هواداران انریکه ایگلسیاس در ایران

خوب همونطور که گفتم انریکه داره در ویدیو تبلیغاتی  Chryslerبازی میکنه! Wanderson چند روز پیش با گذاشتن عکسی از Chilling به همراه انریکه بر روی صفحه توییترش اعلام کرده که انریکه در حال بازی در ویدیو تبلیغاتی شرکت  Chrysslerهستش و نکته جالب اینه که جنیفر هم در این ویدیو حضور داره! شرکت جهانی Chrysler  سازنده ماشینهای لوکس در دیترویت هست که امینم هم قبلا برای ویدیو تبلیغاتی این شرکت بازی کرده!

مطلب پیشنهادی
تولد سلطان لاتین + برنامه های سایت +برنده مسابقه عکس

خبر دیگه اینکه مدیر برنامه های تور انریکه و جنیفر اعلام کرده که با انصراف ویسین و یاندل از تور تابستانی تا هفته دیگه خواننده جایگزین به طور رسمی معرفی میشه که به احتمال زیاد لاتین هست ! (بعید نیست که پیتبول انتخاب بشه!)

 

چند روز پیش که انریکه در توی*تر با طرفداراش گفتگو داشت وبه سوالات جواب داد نکات جالبی  از صحبتهای انریکه فهمیدیم :

هر ترانه ای که انریکه نوشته و خونده براش شخصی و خاص هست! همیشه قبل و بعد اجراها انریکه با دوستاش تو رختکن جمع میشن تا اروم بشه! انریکه بدون تلفنش و مشروباتش در اتاق  رختکن اجراهاش نمیتونه زندگی کنه! بیشترین چیزی که وقتی در تورهاش هست دلتنگش میشه سگهاش هستند انریکه هنوز هم میگه که عاشق آهنگ بیلی جین مایکل جکسون و همه ی کارهای بروس اسپرینگستن هست انریکه عاشق هر دقیقه رو استیج بودنه عاشق کنسرتش در Staples Center هست و نمیتونه صبر کنه تا دوباره اونجا برگرده!

مطلب پیشنهادی
موزیک ویدئو Noche y de Día از انریکه, یاندل و خوان مگان+زیرنویس فارسی

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها
 1. Avatar paniz گفت:

  Staples Center کجاس دقیقا؟اخه چرا نمیان اروپا؟؟!! =((

 2. Avatar reza گفت:

  مگه پیتبول چه شه

 3. Avatar Bahare گفت:

  همکاری انریکه و جنیفر خوبه!ولی امیدوارم لوسش نکنن!
  در مورد تور به شدت امیدوارم پیتبول نباشه!هرچند هم انریکه باهاش همکاری داشته هم جنیفر و احتمال اینکه برن سراغ یه نفردیگه کمه!ولی من امیدوارم! :dazed:

 4. Avatar afsaneh گفت:

  حالا این ویدیو کی میاد؟

دیدگاه شما