انریکه ایران

تنها وبسایت رسمی هواداران انریکه ایگلسیاس در ایران

این ویرایش از آهنگ I Like It از انریکه با همکاری پیتبول و گروه Jersey Shore اجرا شد . آهنگ تحت کمپانی Universal Republic در ۳ می ۲۰۱۰ منتشر شد .نویسندگان آهنگ : Enrique Iglesias,Nadir Khayat,Armando Perez,Lionel Richie و سازنده آهنگ RedOne است.

مطلب پیشنهادی  رمیکس موزیک ویدئوی I Like It ft. Pitbull ورژن جرسی شور

 

لینک دانلود

دیدگاه ها
 1. melisa گفت:

  ویدیوی جالبیه مچکر

 2. مهراز گفت:

  به قول فرانسویا/مِخسی/

 3. ALI گفت:

  سلام دست درد نکه عیدت مبارک

 4. Raha گفت:

  داره dl می شه خیلــــــــــــــــــی مرسی که اهمیت دادین

 5. Raha گفت:

  شدیداً دارم سیریش می شم ببخشید!!!هر وقت گذاشتی گذاشتی من اگه زنده باشم هر روز سر می زنم

 6. Raha گفت:

  مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرسی من هر روز میام 😉

 7. Raha گفت:

  آره تازه واردم یعنی قبلاً اکثراً تو وب احسان ولو بودم!کلاً تو همه وب های مربوط به انریکه حداقل یکی-دوبار رفتم.این بار هم تو این وب خداوکیلی اولین باریه که به مشکل برخوردم واسه همینم کامنت گذاشتم چون می دونستم اهمیت می دین و مشکلو رفع می کنید تو بقیه وب ها همینکه می دیدم dl نمی شه میومدم بیرون.مرسی که دارین کیفیت بالا می ذارین راضی به زحمت نبودیم به خدا همون کیفیت معمولی یا پایینشم غنیمته…!

 8. Raha گفت:

  آقا سرکاریه؟!چرا لینکش کار نمی کنه؟من این موزیک ویدیو رو می خوام و از بد روزگار هیـــــــــــــــــــچ وبی لینک درست حسابیشو نذاشته!اگه موزیک ویدیو ilike it رو بهم برسونید یا لینک مستقیم یا مدیافایر خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونتون می شم فقط اگه لینک ها اصلاح شد بهم خبر بدبد،مرسی.

  • MS.Enrique گفت:

   سلام رها جان . خیلی خیلی به این سایت خوش اومدی.یا شما تازه وارد این سایت شدید یا اینکه از موضوعی که قبلا گفته شد اطلاعی ندارید .عیبی نداره .من اینجا توضیح میدم .تمامی ویدئو موزیک های انریکه از قبل در سایت گذاشته شده بودند .اما به دلیل کم بودن کیفیت تمامی لینکهای قبلی این بخش حذف شده تا جای خود را به لینکها با کیفیت بالاتر بدن.برای همین بعضی از موزیک ویدئو ها هنوز جایگزین نشدند که به زودی این کار انجام خواهد شد . و این موضوع هم لازم به ذکره که اگر هر وبلاگ یا سایت دیگری شما رو سر کار گذاشت این سایت هیچ وقت همچین قصدی نه داشته ونه دارد.من و دیگر دوستان همکارم در این سایت قصدمون شاد کردن و آگاه کردن طرفداران انریکه از حال و وضع انریکه است و بس .

 9. JALAL --- SGH گفت:

  ســــــــــــلام خوبی مبارک باشه سایتت خیلی خوشکل شده @ موفق باشی عزیزم برات ارزوی بهترین ها رو میکنم bayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy @@@

دیدگاه شما